Jump to content
Dogomania

Zmasarkowany przez sadystę Szkielet. PIANO MA DOM. Oszedł za TM:(


Edi100

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nasz Pianuś w domku! To niesamowite, że doczekaliśmy się tej psinki w takiej formie :loveu: Wielki ukłon dla Emiru za wszystko co zrobili dla tego czarnulka! Oby już teraz było co raz lepiej i nasz Piano był już zawsze szczęśliwy, bo po tym co wcześniej przeszedł, zasługuje na wszystko co najlepsze, a przede wszystkim na ogromną miłość ze strony człowieka, żeby odzyskał wiarę w to,że ludzie potrafią być inni niż jego oprawcy. Tego Ci Pianolku życzę! I udanej zabawy u Babci Pauli :loveu::lol:

Co do pisma, to nie jestem zorientowana w całej sprawie tak bardzo jak Wy, ale czytając je mam wrażenie, że władze Żmigrodu nie chcą maczać rąk w tej sprawie i sami nie chcą dostrzec tego, co tam naprawdę się dzieje. To przykre, bo od władz oczekiwało by się bardziej profesjonalnego zachowania w takich kwestiach. Krótko mówiąc, dla mnie ich zachowanie jest żałosne.

Link to comment
Share on other sites

Dwa dni tu nie wchodziłam i takie wiesci.

Te cudowne - o Pianolku na kolderce, zajadającym się parówkami i serkiem śremskim (jaki to jest?). Paula, dzieki, dzieki za to co robisz dla Piano, za każdą szczęsliwą chwilę jego nowego zycia!:loveu::loveu::loveu:


I te koszmarne - co ci ludzie w urzędzie pogłupieli? Jakie humanitarne traktowanie ludzi? czyli baba ma prawo znęcać się nad psami, bo jest czlowiekiem? i tak lubi?
W jaki sposób te psy utrzymują ja przy zyciu? Smalec z nich robi czy gulasz?

Nie wiem co zrobi Emir, ale ja poprposiłabym o wyjasnienie tych niejasności z pisma.
No i chyba przyszła pora na media. Jak im w urzędzie telefony sie rozdzwonią, to inaczej spojrzą na sprawę. W sprawie Cyganka wiele zdziałała Kris79. Może można by go poprosić o pomoc? Chyba, że Emir ma własne kontakty, to jasen, ze nie ma co wsię wtracać.
Ale zostawić tak tego to nie.

A propos budy i łancucha - tu też sa odpowiedni przepisy. Czy w trakcie tej inspekcji sprawdzono dlugość łancucha, sposób umocowania, dostęp do wody itd?

Link to comment
Share on other sites

Nie znam całej sprawy tak dokładnie jak niektórzy... ale moim zdaniem, warto byłoby zebrać dokumentację weterynaryjną o stanie zdrowia tych wszystkich psów, które pochodzą z tamtego miejsca, o czym pisał ktoś na poprzedniej stronie. Wtedy nie będą mogli tłumaczyć się, że to tylko pomówienia... będą mieli wszystko czarno na białym napisane.

Pomysł z mediami też jest dobry, a jeżeli nie uda się mediów zainteresować, to :diabloti: podajcie mi numer do tych debilów, zadzwonię tam, wymyślę sobie jakąś stację telewizyjną i ich nastraszę... gadane mam i do tego niezwykły dar improwizacji i wymyślania różnych rzeczy na poczekaniu :eviltong:
może jak się wystraszą i zaczną trząść dupami, to zmienią podejście

ja normalnie mam już dosyć takich powalonych urzędników, prezydentów, burmistrzów... za co oni do ch...ry kasę biorą??? za debilizm??? ech... kończę ten post, bo się wkurzyłam

poproszę o podanie numeru konta... zakończył się mój bazarek i chciałabym podać osobie, która go wygrała bezpośrednio numer konta, do osoby opiekującej się Pianusiem ;)

Link to comment
Share on other sites

No więc powiem Wam, że jest mi tutaj dobrze, mam ciepło, mam miłość. Moja tymczasowa opiekunka rozpieszcza mnie, dogadza, serwuje najlepsze kąski. Szczególnie upodobałem sobie TZta Pauli i lubię z nim wychodzić na spacerki. Nie mam ochoty wchodzić na łóżko (no wiecie, za wysoko). UWIELBIAM WPATRYWAĆ SIĘ W LUSTRO i trącać je nosem. Lubię zwiedzać dom. Nawet w nocy, chodzę sobie gdzie tylko zechcę. Słabo słyszę, a jedno uszko mam w 2 częściach. Często proszę Paulę o mizianie, bo wtedy jest mi tak przyjemnie, jak nigdy.
PROSZĘ, NIECH MNIE KTOŚ POKOCHA!
Piano

[IMG]http://i650.photobucket.com/albums/uu226/photodomi/p7-1.jpg[/IMG]

[IMG]http://i650.photobucket.com/albums/uu226/photodomi/p6-1.jpg[/IMG]

[IMG]http://i650.photobucket.com/albums/uu226/photodomi/p5-1.jpg[/IMG]

[IMG]http://i650.photobucket.com/albums/uu226/photodomi/p4-1.jpg[/IMG]

[IMG]http://i650.photobucket.com/albums/uu226/photodomi/p3-1.jpg[/IMG]

[IMG]http://i650.photobucket.com/albums/uu226/photodomi/p2-1.jpg[/IMG]

[IMG]http://i650.photobucket.com/albums/uu226/photodomi/p-2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Granula']poproszę o podanie numeru konta... zakończył się mój bazarek i chciałabym podać osobie, która go wygrała bezpośrednio numer konta, do osoby opiekującej się Pianusiem ;)[/quote]

czuję się niewidzialna :roll: wiem, że to marne 15zł... ale muszę w końcu podać osobie, która wygrała - numer konta do wpłaty...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Granula']czuję się niewidzialna :roll: wiem, że to marne 15zł... ale muszę w końcu podać osobie, która wygrała - numer konta do wpłaty...[/quote]
[COLOR=red][B]Liczy się każda złotówka i jest tak samo ważna jak "góra złota" , bo to cząstka serca każdego darczyńcy, zawierająca przede wszystkim miłość. [/B][/COLOR]
[B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B]
[B]Fundacja dla Ratowania Zwierząt Bezdomnych "EMIR"[/B]
[B]Oddział Poznań [/B]
[B]Nip: 529-16-64-172[/B]
[B]Konto Fundacji: Bank Śląski O/Grodzisk Maz.[/B]
[B][COLOR=blue]80 1050 1924 1000 0023 0438 1029 [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Helga&Ares']Piano czeka niedługo operacja (usunięcie torbieli). Bardzo dużo siusia w domu i czasami sobie nawet podszczekuje.[/quote]


Ogromne dzięki za to , co robicie dla Pianulka ! :loveu:
Zaniepokoiło mnie to siusianie , czy były jakieś badania w kierunku cukrzycy , nie znalazłam tego na wątku , bo częste siusianie to taki dość charakterystyczny objaw tej choroby w połączeniu z nadmiernym pragnieniem ?
Pupka dalej biedna...:-(
Co to za operacja czeka jeszcze Pianulka ?
Piano chyba po raz pierwszy w życiu ma tak dobrze.... :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='medar'][COLOR=red][B]Liczy się każda złotówka i jest tak samo ważna jak "góra złota" , bo to cząstka serca każdego darczyńcy, zawierająca przede wszystkim miłość. [/B][/COLOR]

[B]Fundacja dla Ratowania Zwierząt Bezdomnych "EMIR"[/B]
[B]Oddział Poznań [/B]
[B]Nip: 529-16-64-172[/B]
[B]Konto Fundacji: Bank Śląski O/Grodzisk Maz.[/B]
[B][COLOR=blue]80 1050 1924 1000 0023 0438 1029 [/COLOR][/B][/quote]

dziękuję za odpowiedź... czy w tytule przelewu ma być dopisek: dla Piano
czy nie jest to konieczne?

Link to comment
Share on other sites

W odpowiedzi na otrzymane z urzędu w Żmigrodzie pismo - my zażądmy nadesłania nam kserokopii protokołów z przeprowadzanych u tej kobiety , kontroli z podaniem kto brał w nich udział. Zażądamy też opinii lek. -wet. , który tam był i stwierdził dobrostan p0rzetrzymywanych u S.S psów.
Infromuję jeszcze, że pismo to jako dokument potwierdzający nieprawdę będzie stanowiło m.in podstawę do zawiadomienia prokuratury o popełnionym przestępstweie- poświadczania nieprawdy w dokumentach ( art 271 pkt.1 kk)
emir

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emir']W odpowiedzi na otrzymane z urzędu w Żmigrodzie pismo - my zażądmy nadesłania nam kserokopii protokołów z przeprowadzanych u tej kobiety , kontroli z podaniem kto brał w nich udział. Zażądamy też opinii lek. -wet. , który tam był i stwierdził dobrostan p0rzetrzymywanych u S.S psów.
Infromuję jeszcze, że pismo to jako dokument potwierdzający nieprawdę będzie stanowiło m.in podstawę do zawiadomienia prokuratury o popełnionym przestępstweie- poświadczania nieprawdy w dokumentach ( art 271 pkt.1 kk)
emir[/quote]

I prawidłowo ! Brawo !
Wygląda na to że Piano [B]sam sobie[/B] to zrobił :angryy::mad: !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dana']I prawidłowo ! Brawo !
Wygląda na to że Piano [B]sam sobie[/B] to zrobił :angryy::mad: ![/quote]


Wygląda na to, że urzędnicy mają nas za durniów! I tu się mylą !
Ciąg dalszy niebawem
emir

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maja602']Działania Emira wspieram całym sercem.[/quote]
Serce sercem,ja też kocham Emira za to co robi,ale przypominam wszystkim o możliwości przekazania 1% z własnych podatków-do czego ogromnie gorąco zachęcam.Moja cała rodzina tradycyjnie w tym względzie wierna jest Emirowi a wszystkich zainteresowanych odsyłam na stronę Emira,gdzie są wszystkie potrzebne informacje:
[url=http://fundacja-emir.org/aktualnosci/jakprzekazac.htm]Schronisko dla bezdomnych ps

Link to comment
Share on other sites

[quote name='al-ka']Serce sercem,ja też kocham Emira za to co robi,ale przypominam wszystkim o możliwości przekazania 1% z własnych podatków-do czego ogromnie gorąco zachęcam.Moja cała rodzina tradycyjnie w tym względzie wierna jest Emirowi a wszystkich zainteresowanych odsyłam na stronę Emira,gdzie są wszystkie potrzebne informacje:
[url=http://fundacja-emir.org/aktualnosci/jakprzekazac.htm]Schronisko dla bezdomnych ps[/QUOTE]

Brawo za przypominajkę, bo istotnie warto pamiętać o 1%-cie. Wyobraźcie sobie, że to własnie wy przechodzicie koło tego cmentarza,że to właśnie wy znajdujecie zmasakrowanego, umierającego Piano.. I że to wy rozpaczliwie zastanawiacie się "co robić?!". No właśnie.. Wyobraźcie to sobie teraz bez pomocy takich "Emirów" (choć nie tylko Emir pomaga:loveu: wiadomo), bez ich wsparcia i możliwości.. Mój rodzinny 1 zarezerwowany jest dla naszych okolicznych (przekonałam się na własnej skórze jak szybko i sprawnie potrafią pomóc) niemniej szczerze zachęcam. [B]1%[/B] dla działaczy (pomóżmy im zdziałać więcej)
A taki Piano na tym skorzysta (i całe szczęście)
Fajne fotki (i oczka patrza bystro, z zaciekawieniem , psiowo-na-spacerze..zdrowy objaw:multi:)

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][FONT=Times New Roman] Dnia 3.03.2009 r.[/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Urząd Miejski[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]w Żmigrodzie[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Niniejszym potwierdzam odbiór pisma z dn. 16.02.3009 r., mającego być odpowiedzią na pismo naszej fundacji dot.łamania ustawy o ochronie zwierząt na Waszym terenie.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Jego protekcjonalny ton i zawarte w nim „ okrągłe” urzędnicze frazesy świadczą wyłącznie o tym, że Urząd nie tylko lekceważy przedstawiony problem, ale również nas jako fundację, która na łamanie przepisów zwraca uwagę. Dowodem jest choćby passus zawarty w Waszym piśmie do nas, przepisany słowo w słowo z pisma skierowanego kilka dni wcześniej do innego adresata.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]W związku z twierdzeniem zawartym w w/w piśmie o tym, że „ nie potwierdziły się informacje o rzekomym znęcaniu się nad psami” – żądamy na podstawie Ustawy z dn.6.09.2001 r. ”o dostępie do informacji publicznej” ( Dz.U.2001 nr 112 poz.1198 art.2 i 6 P) w ustawowym terminie odpowiedzi na następujące pytania:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]1. jakie są wyniki kontroli – proszę o nadesłanie nam kserokopii protokołów kontroli przeprowadzanych na przestrzeni czasu u XY[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]2. podania kto uczestniczył w tycch kontrolach[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]3. jak brzmią orzeczenia lekarsko-weterynaryjne stwierdzające dobrostan psów trzymanych przez XY – prosimy o kserokopie[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Jednocześnie informuję, że wyłącznie lekarz, z racji posiadanej wiedzy uprawniony jest do orzekania, czy zachowany jest dobrostan u kontrolowanych zwierząt, a uprawnione organizacje prozwierzęce – jak nasza- policja i prokuratura stwierdza, czy naruszone są przepisy ustawy o ochronie zwierząt.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Informuję, że poświadczenie nieprawdy w dokumentach to przestępstwo z art.271 pkt.1 KK. Za dokument uznać należy pismo firmowane przez Urząd i podpisane przez Burmistrza.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Fundacja dla Ratowania Zwierząt EMIR ma wieloletnie doświadczenie w pokonywaniu „ oporu materii” władz, powiązań środowiskowych i najrozmaitszych miejscowych układów i układzików. W związku z powyższym proszę liczyć się z tym, że „ zamiecenie własnych brudów pod dywan” tym razem nie powiedzie się. Sprawę należy traktować jako pilną, ponieważ stawką jest życie zwierząt.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman] Prezes Zarządu[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman] Fundacji „EMIR”[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman] Krystyna Sroczyńska[/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...