Jump to content
Dogomania

Mioty 2009.


Paula&Goofi

Recommended Posts

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 months later...

A takie śliczności przebywają w zaprzyjaźnionej hodowli

[IMG]http://www.czarnafuga.republika.pl/szczjantarowa2.jpg[/IMG]

RED - CHOCO QUEN Jantarowa Fuga

[IMG]http://www.czarnafuga.republika.pl/szczjantarowa1.jpg[/IMG]

RED WESOŁA WDÓWKA Jantarowa Fuga

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[FONT=Times New Roman][FONT=Verdana]No tak cudze chwalicie :mad: ;) swego nie znacie ;) :p[/FONT]
[/FONT]
[FONT=Times New Roman][FONT=Verdana][FONT=Verdana]Więc może się trochę poreklamuję ;), żeby nie pomyślano, że polscy hodowcy nie mają się czym pochwalić :razz:[/FONT][/FONT][/FONT]

[FONT=Times New Roman][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana]Są jeszcze u mnie dwa chłopaczki :loveu:, bardzo obiecujące wystawowo, po utytułowanych i [B]przetestowanych rodzicach [/B](oczy, biodra, rzepki), w których rodowodzie aż roji się :evil_lol: od Interów, Multichampionów, Zw. Europy i Zw. Świata :multi:, itp - więcej info na mojej [URL="http://www.sabadiana.republika.pl/page18815069994a9d909772547.html"]stronie[/URL] [/FONT][/FONT][/FONT][/FONT]

[FONT=Times New Roman][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][B]Amante[/B], większy z chłopaczków, ma przepiękną głowę i rewelacyjną psychikę, wdał się w swego pradziadka Int.Ch. MultiCh. Grafit Sidney From Six Stars :loveu:, (kto jeszcze pamięta Sidneya, ten wie o czym mówię :cool3: – tak na marginesie Sidney w wieku 13 lat jest dalej w doskonałej formie).[/FONT]
[FONT=Times New Roman][FONT=Verdana]Z żalem bo z żalem, ale może mieć domek niewystawowy, ale w którym docenią skarb jaki dostaną :) . Jest również idealny dla osoby, która chciałaby zadebiutować jako wystawca :)

[/FONT][/FONT][FONT=Times New Roman][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT]

[FONT=Times New Roman][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/6b9caf81db0e8d7f74650d2640e65bec,10,19,0.jpg[/IMG][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT]

[FONT=Times New Roman][FONT=Verdana]
[FONT=Times New Roman][FONT=Times New Roman][FONT=Times New Roman][FONT=Verdana][B]Amoroso[/B], mniejszy z chłopaczków, szuka tylko wystawowego lub agilitowo-frisbee’owego domku :)[/FONT]
[FONT=Times New Roman][FONT=Verdana]Jest bardzo temperamenty i zadziorny i potrzebuje właściciela, który będzie mu w stanie dotrzymać kroku :evil_lol:. Jako pies „wystawowy” rewelacyjnie ustawia się sam, na smakołyk, przepięknie porusza się, czuje „ring” lubi się wystawiać :cool3:
Jako pies sportowy jest bardzo skoczny i zwrotny, jak to się mówi w końskich sportach ma "potęgę" skoku :cool3:

[/FONT][/FONT]

[FONT=Verdana][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/a64b7a2d7251662a8d4ce250886e1954,10,19,0.jpg[/IMG][/FONT]

[/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Verdana][B]Mameczka[/B] nic na siłę ani sposobami :cool3::mad:;), pudel ma być chciany przez wszystkich domowników, widocznie jeszcze się twój pudel nie urodził ;)[/FONT]

Jesteś jeszcze świeżonką w temacie pudli, wykorzystaj ten czas na poczytanie o pudlach i zaprzyjaźnienie się z pudlarzami :)

Link to comment
Share on other sites

Tak tez zrobie.Poczekam , poczytam, troche poplacze ;) Musi byc chciany przez wszystkich. Dzis po kolejnej rozmowie stwierdzil ze koniec 2010 poczatek 2011 jest calkiem realnym terminem ale jak juz pisalam teraz to juz chyba na pismie musze to miec:mad:
Energy ale ile ja moge bez tego wytrzymac tez jestem tylko czlowiekiem :diabloti::razz:

Link to comment
Share on other sites

Mi tak samo bardzo podobają się chłopaczkowie z Sabadiana! Bardzo ładni chłopacy... Obraźliwie, że oni nie mogą znaleźć samich lepszych gospodarzy, które były by zainteresowane w wystawach..... Zawczasu przepraszam za błędy... Pisać mi pomaga on-line tłumacz... Języka polskiego nie znam, i mi od to wstyd.. Przecież Kaliningrad i Polska bliscy sąsiedzi....

Link to comment
Share on other sites

Sonya-Nero a czy możesz powiedzieć coś o [FONT=Times New Roman][FONT=Verdana][FONT=Times New Roman][FONT=Times New Roman][FONT=Times New Roman][FONT=Verdana][B]Amoroso :loveu: [/B]a'propos jego stosunku do zabawek? Tzn. czy jest nakręcony na zabawki czy też bardziej na smakołyki?[/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za miłe slowa :oops: o moich chłopakach

O Amoroso można bardzo dużo opowiadać :cool3:
A jego stosunek do zabawek jest taki ;), że albo goni z nimi jak potępieniec :evil_lol:, albo przerabia je na wióry :evil_lol: :mad:
Rzuconą zabawkę starał się chwycić w locie, co czasami skutkowało lądowaniem na segmencie :roll:
Ma też na swoim koncie wypadek lotniczy, zderzył się w powietrzu z gołębiem :evil_lol:
Ustawiamy go na smakołyk, samą ręką można sterować nim jak pilotem ;), chyba, że pojawią się zakłócenia w odbiorze w postaci ... innego psa :roll:

[B]Eguus[/B], a ty nie byłaś na wystawie w Poznaniu?

Link to comment
Share on other sites

Byłam, jako nieudolny fotoreporter, walczący z przeciwnościami jakie stawiał mi zbyt skomplikowany jak na moje możliwości aparat mojego męża:evil_lol:
Ehhh... mój pierwszy pies był właśnie czarnym średnim pudlem (tyle, że suczką). No i to zestawienie agility+pudel... ehhh...:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Equus']Byłam, jako nieudolny fotoreporter, walczący z przeciwnościami jakie stawiał mi zbyt skomplikowany jak na moje możliwości aparat mojego męża:evil_lol:
Ehhh... mój pierwszy pies był właśnie czarnym średnim pudlem (tyle, że suczką). No i to zestawienie agility+pudel... ehhh...:loveu:[/QUOTE]

No to stałaś blisko nas, Amoroso też był na wystawie ;)
Mój pierwszy pudel też był oczywiście czarnym średnim pudlem, ale psem:cool3:
No niestety 13 lat temu, po kilkumięsięcznych poszukiwaniach udało mi się kupić kolejnego :cool3:, ale była to niestety suczka :cool3: i niestety 9-cio miesięczna :cool3: i niestety z rodowodem:cool3:, no i tak się zaczęło ... :roll::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonya-Nero']
[FONT=Times New Roman][FONT=Verdana]
[FONT=Times New Roman][FONT=Times New Roman][FONT=Times New Roman][FONT=Verdana][B]Amoroso[/B], mniejszy z chłopaczków, szuka tylko wystawowego lub agilitowo-frisbee’owego domku :)[/FONT]
[FONT=Times New Roman][FONT=Verdana]Jest bardzo temperamenty i zadziorny i potrzebuje właściciela, który będzie mu w stanie dotrzymać kroku :evil_lol:. Jako pies „wystawowy” rewelacyjnie ustawia się sam, na smakołyk, przepięknie porusza się, czuje „ring” lubi się wystawiać :cool3:
Jako pies sportowy jest bardzo skoczny i zwrotny, jak to się mówi w końskich sportach ma "potęgę" skoku :cool3:

[/FONT][/FONT]

[FONT=Verdana]http://foto0.m.onet.pl/_m/a64b7a2d7251662a8d4ce250886e1954,10,19,0.jpg[/FONT]

[/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/QUOTE]

A co to znaczy mniejszy?
Ile ma w klebie teraz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonya-Nero']No to stałaś blisko nas, Amoroso też był na wystawie ;)[/QUOTE]
No żesz kurcze, a mogłam go obejrzeć "na żywo"! Strasznie zakręcona byłam, najpierw robiłam za "luzaka" przy trzech howawartach:cool3:, a potem się już wpatrzyłam na amen w toyeczki (moją rodzinkę:loveu:) no i jeszcze ten aparat - przez to w ogóle na innych praktycznie nie patrzyłam. A byłaś może jeszcze z suńką? Bo jeden średniak czarny mi na ringu wpadł w oko i próbowałam go obfocić ale to chyba sunia była:roll: Wrzucę potem zdjęcie, to powiesz czy to Twoje szczęście;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gośka']Zdecydowanie trzeba uważać co się kupuje ;p ;)[/QUOTE]

Święte słowa :)
Kupując Szilenkę wiedziałam tylko, że jakieś tam psy rasowe z rodowodem są i jakiś tam mają wystawy ;) .... i na pierwszą wystawę pojechałm 2 miesiące później :)

[B]Equus[/B]
Jeżeli masz na myśli suczkę w szczeniakach zbliżoną wyglądem do długonogiego włochatego pająka a charakterem do tarantuli ;) to była moja Amoretta :) jeżeli suczkę która dostała BOBa, to była to Lamia Marysi ;) Amoroso odprowadzał i dopingował siostrę zza ringu.
Stałaś bardzo blisko nas ;)
Amoroso ma ok. 40 cm, jego zdjęcia z Poznania są w "Show Gallery" na mojej [URL="http://www.sabadiana.republika.pl/page16813166934a5e1a94c2aa4.html"]stronie[/URL]
Niestety, nie wiem, dlaczego nie dziła funkcja wstawiania zdjęć na nowej Dogo ;(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...