Jump to content
Dogomania

Mioty 2009.


Paula&Goofi

Recommended Posts

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Sonya-Nero']A mnie się przypomniało :cool3:, że w hodowli mam również średniaki ;) i po 6-letniej przerwie pojawią się się w połowie lutego małe czarne średniaczki :multi:

A w lecie w hodowli Omne Trinum Perfectum pojawią się szczeniaki dużych aprikotów :multi:[/quote]

Również trzymam kciuki za udany miot ! :loveu:

Uuuu... Duże aprikotki :loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='.:TULA:.']Witam i też się melduję ,trochę w imieniu Iwonki ,bo planowany miot dużych czarnych ma być w hodowli Nontiscordardime,ale szczeniorki będą u mnie więc już ostrzegam, że zasypię dogomanię fotkami.
Pozdrawiam Justyna i Brocca czekające na cieczkę[/quote]

Justynka GRATULACJE :) :) i czekam na dwa rozwiązania :) w tym roku :)

Link to comment
Share on other sites

U nas tez jest planowany miot pudli mini czarnych po Negry , zastanawiam się tylko nad tatusiem .Czy powtórzyc bardzo udane krycie Fantą czy użyc innego super psa , którego tez mam na oku i jest wstepnie obgadany .

A i planuje miocik chartów afgańskich po mojej zlotej dziewczynce i miocik charcików po Olivce :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Joanna G']U nas tez jest planowany miot pudli mini czarnych po Negry , zastanawiam się tylko nad tatusiem .Czy powtórzyc bardzo udane krycie Fantą czy użyc innego super psa , którego tez mam na oku i jest wstepnie obgadany .

A i planuje miocik chartów afgańskich po mojej zlotej dziewczynce i miocik charcików po Olivce :)[/quote]

To się Tobie, Asiu rodzinka rozrośnie ! Trzymamy kciuki aby wszystko poszło po Twojej myśli :lol: i czekamy na małe czarnuszki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/4669.html"].ania[/URL], niestety teraz to dla mnie o wiele za szybko - najcięższy rok na studiach, jak go przeżyję zacznę się dokładniej rozglądać - na razie nie mam czasu na dobre odchowanie i wychowanie szczeniora ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...