Jump to content
Dogomania

Zawody w Świeklańcu


POLAREX

Recommended Posts

  • Replies 298
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

... a ja przy okazji i w oczekiwaniu an reszte zdjęć z zawodów obejrzałam sobie inne albumy Manuu :) Zwłaszcza dzial Wakacje u Myszy, Chinook z kotkami - REWELACJA :) ubłocony Manuu chyba w dziale Morsko albo Rycerka :) nie pamietam, dzialu ale serdecznie polecam wszystkie galerie. Wanka Tanka

Link to comment
Share on other sites

Zero komentarza na temat tego, co już jest, każe mi tak przypuszczać... :roll:

Tak się prosisz o te komentarze, że Cię wszyscy tylko chwalą.

Ja miałem mieć całą serię zdjęć, a tu tylko jedno. :( Buuuuu.

Znowu wszystko przez tego Horyzonta :wink: , bo Ciebie łobuz sprowokował i pewno resztę wykasowałaś. :-?

Link to comment
Share on other sites

Ja miałem mieć całą serię zdjęć, a tu tylko jedno. :( Buuuuu.

Znowu wszystko przez tego Horyzonta :wink: , bo Ciebie łobuz sprowokował i pewno resztę wykasowałaś. :-?

No skoro mnie na żadnym nie ma....

Pewnie, no to co miałeś się gryźć w język. 8)

Link to comment
Share on other sites

ELO!!!

to samo mozna zrobic z rodowodami. jak pies wyglada w miare na haszczaka, to tatuazu w uchu psa nikt widziec nei chce, jak pokazesz papierek to jedziesz w 1.

nie bylas na woronie w tym roku.... sprawdzali tatuaze i rodowody czy sie zgadza...

co do czipowania psow... mam zaczipowane od roku psy... i jest to wygoda forma kontroli psow po przybiegnieciu na mete.... bylem czy to na zawodach w Niemczech czy na MS we Wloszech sprawdzanie psow odbywal sie sprawnie i szybko...

Link to comment
Share on other sites

Grześ, pzreciez ja nie mówiłam, ze wszystkie beda na stronie... :o Poczta mam zamiar porozsylac te z serii

Aga, nie wiem czy rozumiem, o jaka serie z sadu Ci chodzi...? Ciebie tam nie ma...? Innych pojedynczo, ktorzy sa na stronie ? Mam tez cale serie, ale to nie sa moi znajomi, wybieralam tylko jedno najladniejsze

Link to comment
Share on other sites

Manu, zdjecia piekne

szczególnie podoba mi sie " ten gosciu w lasku w niebieskim kasku",

jak masz więcej jego zdjęc to biore wszystkie :lol:

czekam niecierpliwie na reszte zdjęć i zaglądam na Twoja strone co

30 min. z nadzieja ze juz tam wstawiłas cos nowego

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

... zaglądam na Twoja strone co

30 min. z nadzieja ze juz tam wstawiłas cos nowego

Pozdrawiam

no to teraz chyba Manu bedzie zadowolona i dostanie takiego kopa ze wszystkie zdj sie szybko pojawia :P

Kopa to ja dostalam takiego, ktory mi uswiadomil, ze nie warto obiecywac robic czegos dla przyjemnosci innych i na dodatek idiotycznie wywiazywac sie z tej obietnicy nawet bedac niewyspanym, przemeczonym i chorym - bo po co, skoro nikt sie nie cieszyl, nie dal znac, ze faktycznie obejrzal, czyli, ze bylo to docenione. Nie oczekuje ochow i achow ani zadnych pochwal, oczekuje zwyklej, ludzkiej wdziecznosci, ze moj trud na cos sie przydaje.

A ja nie wiem i nie musze wiedziec, co macie w glowach, wiem, co jest tu napisane - czyli do mojej rozgoryczonej uwagi NIC.

A dodatkowo taka uwaga jak Twoja bardzo boli, bo ma podwojny sens i ja to widze, nawet jesli za chwile bedziesz sie wypierac.

Od razu przepraszam pewnych nielicznych (ci, o ktorych mowie wiedza, ze to nich :) ), co i tak oczekiwali na stronie zdjec, bo to nie do nich byl ten zal...

Link to comment
Share on other sites

Jak dobrze poszukacie w literaturze dziecięcej to dowiecie sie, że Niua to dzielny niedźwiedź

Jesteś gadającym niedzwiedziem :o :o :lol: :lol:

A ja myslałam, że wy to tylko w wigilię :lol: no, no, no...

Jestem nie tylko gadajacym niedźwiedźem ale jak widzisz korzystajacym z internetu, :wink: a w Wigilię to oprócz gadania jeszcze przyjmuje prezenty.......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...