Jump to content
Dogomania

Zawody w Świeklańcu


POLAREX

Recommended Posts

  • Replies 298
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja niestety nie moge pojechać (choć jakaś część naszej załogi będzie:))

ale coś mi przemknęło, że w sobote zaczyna się o 11.00 a w niedziele o 10.00

powodzenia dla wszystkich

profesorze Patałach nie bądź ostatni i nie jedź tam gdzie cię psy poniosą:)

no i dajcie jakieś info po pierwszym dniu zawodów

Link to comment
Share on other sites

profesorze Patałach nie bądź ostatni i nie jedź tam gdzie cię psy poniosą:)

no i dajcie jakieś info po pierwszym dniu zawodów

Bede niemilo zaskoczony jak ktos da sie wyprzedzic :D

A tak a propo to koku kasetki bo juz nagrane :)

Kupiłem takie podrzedne vhs u mnie pod domkiem bo nie mialem czasu nigdzie pojechac. Kasetki po 7.99 (chyba nie drogo kupiłem co?)

Link to comment
Share on other sites

To co ja mam powiedziec... :( Od nas to wszedzie, gdzie sie cos fajnego dzieje jest conajmniej 400 km :cry: Niby takie duze miasto, a tak naprawde Lublin to zapyziala dziura na koncu swiata :evil:

Tak mi przykro, ze mnie tam jutro nie bedzie :sadCyber: ale bede trzymac za wszystkich kciuki! Powodzenia! :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

Chyba manu miala jakies 2 miejsca w pokoju,ale nie wiem czy to aktualne jeszcze :wink:
Cobra, a wczesniej to nie mogles sie zdecydowac i zapytac ? :roll: teraz to ja juz mam zajete te dwa miejsca na 99%... Skontaktuj sie ze mna dzis na miejscu - wtedy dopiero bede mogla Ci odpowiedziec...

Leeceee juuuz... pa !

Link to comment
Share on other sites

Byłam, widziałam i .... żałuję, że nie startowały moje psiaki.

Trzymałam mocno kciuki za moich klubowych kolegów i młodziutką koleżankę oraz za wszystkich startujących dogomaniaków :kciuki:

Pogoda dopisała, humory również :D

Ciekawa jestem jakie będą czasy :roll:

Link to comment
Share on other sites

Runa nie gorączkuj się, wieczór maszera zaczął się o 18:00, więc wyniki dopiero tam pokażą (pokazali - nie wiem, bo mnie tam nie ma).

Natomiast wg moich nieoficjalnych wyliczeń jest tak:

B3 - Dominik Ewaki 2, z minimalną stratą do Rinalda;

D3 - Waldek 8, Dan 9;

C1 - Rakieta 7, Andrew 9, Husy Regan 11 (na 12 - Runa posłuchał Cię :wink: ) - tu mogą być pewne zmiany, ponieważ pierwszych dwóch startujących (Igora i Alicję Betkiewicz) skierowano na trasę dla dzieci i mieli czasy lepsze od Mateusza Surówki :D ;

VK - Jolka Kałat 1 (niektórzy wiedzą kto to), Anna Bajer 2, Wiosna 3, Julita Skoczyńska 4, Agnieszka 5, Antu 6;

VM - ja 3 (niestety jak zwykle "wyścigówki" są lepsze :wink: ), kolega Husky Regana z jego psem 4, Mike 7, pociechy Carie 10 i 12 (ty się dużo może jeszcze zdarzyć, ponieważ między miejscem 4, a 9 jest tylko 1:43 różnicy).

Link to comment
Share on other sites

Atmosfera jak zwykle super, trasa jak dla mnie oznaczona bardzo dobrze (na "złych" odnogach postawione snopki siana albo przynajmniej odgrodzone tasmą) nawet ja sie nie zgubiłem (co rzadko sie zdaza) 8)

No i te wybory potraw... mniam :D

zobaczymy co bedzie jutro.... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam teraz do żony Carie , powiedziała mi że klasa C1 została anulowana, chyba z powodu, o którym pisał Grześ.

Prawdę mówiąc jestem zrozpaczona, zła , wciekła, nie wiem nawet co napisać. :( Uważam , ze nie jest to w porządku.

Proszę, powiedzcie mnie, że to nie prawda. Może jakiś głupi żart ?

Pozdrawiam wszystkich

Śnieżna Rakieta

www.sniezna-rakieta.w.pl

Link to comment
Share on other sites

Rakieta, nie krytykuj teraz, bo na nastepnych zawodach ty mozesz pomylic trase :wink: z drugiej strony czy w porzadku byloby zdyskwalifikowanie tych dwoch zawodnikow? Chyba nie chcemy sobie nawzajem robic na zlosc, a ulatwiac sobie zycie. A Twoim pieskom tez nic to nie zaszkodzi, co przebiegly to ich :wink: A tak naprawde to nie jest to rzadki przypadek, ze anuluja ktorys dzien zawodow, nawet na ME w Jakuszycach pierwszy dzien w klasie B1 nie byl liczony, a na takich zawodach faktycznie wszystkie dni maja ogromne znaczenie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...