Jump to content
Dogomania

Brak cieczki


zzenio

Recommended Posts

Moja 4 letnia sznaucerka, która nigdy nie była kryta, miała cieczke w maju. Cieczka trwała 4 dni i koniec. Następna powinna była mieć mniej więcej w listopadzie i nie miała. Poza tym wygląda zdrowo.
Czy nalezy ja dać pooglądać wetowi. Ewntualnie badania. Ewentualnie sterylizacja. Prosze o radę.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Mam także 4 letnią sunie husky-niesterylizowaną, pod koniec maja miała cieczkę,wydaje mi się że zapowiada się u niej na cieczke-powiększone sutki i drogi rodne, jest bardziej strachliwa niż zawsze co czasem jest ciężkie do zniesienia podczas spaceru i jeden piesek próbował się do niej dobrać no i siusia częściej.Sunia miała zazwyczaj cieczke 3 razu do roku a teraz już październik i plamienia nie ma, czy możliwe jest może być cieczka bez plamienia?
W maju zabrałam ją do siebie do Anglii a zarazem zabrałam ją od drugiego psa którego "wychowała" właśnie od szczeniaka, wziełam ją razem ze swoją fretką-która odeszła od nas prawie 3 tygodnie temu :-( w sumie bardzo tą stratę przeżyłam i może te złe emocje też na nią poszły..
Ogólnie przez prawie 3 lata jak była u mamy były problemy z jedzeniem-jadła tylko tyle ile musiała czasem po kilka dni wcale nie jadła. Teraz je normalnie a wręcz dużo jak na nią od maja przytyła 3,5 kg (w maju ważyła zaledwie 16kg!) karmy dostaje głównie gotowe ale staram się by były jak najlepsze jakościowo.
Zmienił jej się też tryb życia-mama prawie zawsze była w domu a jak zostawiała sunie to ona bardzo psociła!U mnie teraz zostaje na bardzo długo w ciągu dnia i pare razy jej się zdarzyło coś zbroić.
Poza tym na dworzu ciąga i jak jest spuszczana to biega jak zawsze.
Proszę poradźcie coś, może mieliści taką sytuacje?martwię się o to by nic jej się nie stało.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...