Jump to content
Dogomania

Puchar Polski 2009 Zabrze


Magda&Bloom

Recommended Posts

Ok - do listy zgłoszeń doszła lista opłat: [url]http://spreadsheets.google.com/pub?key=rXhQUA4Px4odipLeyNpthJw[/url]

Jeśli coś się komuś nie zgadza - prosimy o niezwłoczny kontakt z organizatorami, najlepiej na maila ( [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ).

Czarnej listy nie robimy - ale za czarną możemy się wziąć, jeśli po zawodach dalej pozostaną osoby z nieuregulowaną płatnością... :mad:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 615
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rubryka płatności powinna być przy każdych zawodach, choćby w celu skorygowania ewidentnych pomyłek typu, że ktoś za jednego psa zapłacił, a za drugiego nie, jak jest w tym wypadku. Bo jakoś wierzyć mi się nie chce, żeby komuś chciało się robić 2 przelewy za tę samą imprezę. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeataG']Rubryka płatności powinna być przy każdych zawodach, choćby w celu skorygowania ewidentnych pomyłek typu, że ktoś za jednego psa zapłacił, a za drugiego nie, jak jest w tym wypadku. [/quote]

Takie niejasności - jak zresztą również i braki opłat - wyjaśnialiśmy do tej pory że tak powiem personalnie (po to podajecie e-mail i nr telefonów;-) ) - wszak nikt nie chce sytuacji, gdzie ktoś przyjeżdża z drugiego końca Polski i dopiero na miejscu dowiaduje się, że coś jest nie tak ;-)

Ale fakt, że w momencie gdy lista sięga od kilkunastu osób w górę - nie mówiąc już o kilkudziesięciu - robi się z tym indywidualnym wyjaśnianiem problem dla nas... :roll:
Tak czy siak - lista jest, na podane maile też poszło info - zatem liczymy na szybką poprawę bilansu ;-) Zawody już za 10 dni!

Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi się że umieszczanie na liście startowej informacji o zaksięgowaniu opłaty za zawody to dobry pomysł. Jest to informacja dla startujących czy zlecony przez nich przelew doszedł i wyklucza jakieś niespodzianki już przed samym startem, że brakuje czyjejś wpłaty. Ja jestem za przeniesieniem tego pomysłu na inne zawody.
Mam też pytanie do organizatora, czy literka (Z) przy nazwisku zwalnia nas z przedstawiania na zawodach dowodu wpłaty? To chyba też dobry pomysł. Chodzi mi tylko i wyłącznie o zminimalizowanie roboty papierkowej podczas rejestracji zawodników w dniu zawodów.

Na koniec o małym przeoczeniu organizatora. W żadnej informacji o zawodach nie dopatrzyłem się terminu wpłat za zawody ale jak widać po liście startowej brać agilitowa jest sumienna i tak trzymać.

Pozdrawiam i do zobaczenia w Zabrzu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neo&Anti'](...)
Mam też pytanie do organizatora, czy literka (Z) przy nazwisku zwalnia nas z przedstawiania na zawodach dowodu wpłaty? (...)[/quote]

Już w Czeladz prosiliśmy o zabranie dowodów opłat tylko tych którzy zalegali (których opłat nie odnotowano w księgowości o/Bytom). Tutaj chcemy zrobić podobnie - ale oczywiście jeśli ktoś będzie się z tym lepiej czuł, to może wziąć ze sobą takowy dokument ;)

[quote name='Neo&Anti']
Na koniec o małym przeoczeniu organizatora. W żadnej informacji o zawodach nie dopatrzyłem się terminu wpłat za zawody ale jak widać po liście startowej brać agilitowa jest sumienna i tak trzymać.
[/quote]

informacja o terminach była wysyłana majlowo zarejestrowanym zawodnikom - najpierw w potwierdzeniach i powtórnie w przypomnieniach o płatności.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sajko']Ja tam się cieszę taką listą, widzę 3xz przy sobie, więc jestem zzzuper:evil_lol: no i mogę się porechotać z tych, co zapłacili za 1 psa zamiast za 2 swoje:evil_lol:[/quote]


Sytuacja o której piszesz jest obecnie wyjaśniana, poprosiliśmy zainteresowaną o przesłanie potwierdzenia wpłaty za 2 psy, ale najprawdopodobniej problem powstał z winy naszego związku. Niestety nie mamy bezpośredniego dostepu do listy osób które wpłaciły na konto związku, dostajemy tylko codziennie ręcznie edytowaną listę wpłat.

Tzn prawie codziennie bo dziś nie dostaliśmy..

Link to comment
Share on other sites

Ito, do zainteresowanej to nawet zadzwoniłam się porechotać z niej osobiście:evil_lol: [SIZE=1]i to był lekki żart na początek dnia stresu w pracy, więc ja naprawdę się uśmiałam i nie było żadnych podtekstów[/SIZE]

p.s. a ból dostawania info od ZK znamy... my nigdy nie dostałyśmy przed zawodami listy wpłat i dlatego musiałyśmy potwierdzenia zebrać od ludzi, a przed zawodami modlić się, że większość przyjedzie, żeby nie zbankrutować...:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sajko']Ja tam się cieszę taką listą, widzę 3xz przy sobie, więc jestem zzzuper:evil_lol: no i mogę się porechotać z tych, co zapłacili za 1 psa zamiast za 2 swoje:evil_lol:[/quote]
Bo ona honorowa i za drugiego psa nie chce po zniżce i zapłaci osobno jak za pierwszego :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

A ja mam prośbę na zaś... (Hura dogo znów mnie lubi i mnie zalogowało:multi:)

Czy mogłabym dostać pozycję na GPS'a???? bo ja ostatnio "kumata inaczej":-(:razz: a tak to może dojadę bez błądzenia...
Pozdrawiam
CHI & BBB

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CHI']A ja mam prośbę na zaś... (Hura dogo znów mnie lubi i mnie zalogowało:multi:)

Czy mogłabym dostać pozycję na GPS'a???? bo ja ostatnio "kumata inaczej":-(:razz: a tak to może dojadę bez błądzenia...
Pozdrawiam
CHI & BBB[/QUOTE]

No właśnie parę dni temu byłem tam z navi i zapisałem współrzędne, ale juz ich nie odczytam bo jakiś ... na rope mi w nocy szybe ......... i navi poszło sie....


no ale jutro pożyczę od taty i jeszcze raz odpisze.

Link to comment
Share on other sites

Zamówiłem słońce :evil_lol: mam nadzieje że dowiozą na czas


a tak naprawdę to ma być 28 i lekkie zachmurzenie bez deszczu, o ile można wierzyć prognozie pogody.
Narazie noce są bardzo ciepłe, a mają być jeszcze cieplejsze :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...