Jump to content
Dogomania

Białe szaleństwo, czyli Axel i Magnus ;)


Feigned

Recommended Posts

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Unbelievable']Maniek fajny na agi, tylko pańcia leń... :diabloti:
a agilitowym wymiataczem jest Mańska łysy brat, meega :loveu: taki grzywkowy Flai bez gubienia musku :loveu:[/QUOTE]

trochę tak :evil_lol: ale z drugiej strony nic konkretnego wcześniej z nim nie robiłam, dopiero teraz coś co ma cel :diabloti:
tak więc idzie ku lepszemu
oooooo tak :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']Maniek fajny na agi, tylko pańcia leń... :diabloti:
a agilitowym wymiataczem jest Mańska łysy brat, meega :loveu: taki grzywkowy Flai bez gubienia musku :loveu:[/QUOTE]
Jak nam miło :D Ja na razie edukuję siebie, więc pies musi mieć przerwę, bo nie mam dosłownie nawet jak przyjechać, będę dopiero w następny weekend.
Generalnie jestem zaskoczona jaki z łysego jest grzeczny i ułożony pies!! Po prostu kontrolowane adhd jest MEGA FANTASTYCZNE!!
Marta, jak chciałabyś pieska pp to za jakiś czas powinny być szczeniaki - rodzeństwo Małego i Mańka (jeszcze sunia nie byla kryta, ale cieczka powinna być w najbliższym czasie). Generalnie cały miot M jest pozytywnie zakręcony i z super psychiką. Jakbyś cokolwiek chciała wiedzieć, to na pw podam mój numer tel :)

Link to comment
Share on other sites

Będę w Święto zmarłych, a potem przyjeżdżam za 10 dni bo chłopak zgłoszony jest na wystawę. Mogłabym zostawić go na ten weekend pomiędzy, ktoś mógłby go poedukować i sie pobawić agilitowo jak chce :eviltong:
Chociaż bez niego to szaro, buro, nudno i nie miałby kto mi nóg ogrzewać w łóżku, ale jakoś bym wytrzymała :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dada']Będę w Święto zmarłych, a potem przyjeżdżam za 10 dni bo chłopak zgłoszony jest na wystawę. Mogłabym zostawić go na ten weekend pomiędzy, ktoś mógłby go poedukować i sie pobawić agilitowo jak chce :eviltong:
Chociaż bez niego to szaro, buro, nudno i nie miałby kto mi nóg ogrzewać w łóżku, ale jakoś bym wytrzymała :razz:[/QUOTE]

Ja chce małego :loveu: tęsknimy z Buenoskiem :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dada']Będę w Święto zmarłych, a potem przyjeżdżam za 10 dni bo chłopak zgłoszony jest na wystawę. Mogłabym zostawić go na ten weekend pomiędzy, ktoś mógłby go poedukować i sie pobawić agilitowo jak chce :eviltong:
Chociaż bez niego to szaro, buro, nudno i nie miałby kto mi nóg ogrzewać w łóżku, ale jakoś bym wytrzymała :razz:[/QUOTE]

jaaaaa chce się z nim pobawić agilitowo :loveu:
w ogóle ja go chce, hahah, na weekend to tak w sam raz :evil_lol: tylko ciekawe co na to rodzice, chociaż uprzedzałam już jakiś czas temu :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dada']Będę w Święto zmarłych, a potem przyjeżdżam za 10 dni bo chłopak zgłoszony jest na wystawę. Mogłabym zostawić go na ten weekend pomiędzy, ktoś mógłby go poedukować i sie pobawić agilitowo jak chce :eviltong:
Chociaż bez niego to szaro, buro, nudno i nie miałby kto mi nóg ogrzewać w łóżku, ale jakoś bym wytrzymała :razz:[/QUOTE]
ja też chcę! chociaż to awykonalne, ale i tak chcę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares']Dziękuje dziewczyny za opis :)
forum nazwy nadal nie mam :D bo dogo blokuje ;/


Dada, a na kiedy ten miot jest planowany?
ja narazie chce sie dowiedzieć, jak najwięcej o rasie i czy nadaje sie na właściciela grzywki.... :)[/QUOTE]

Zanim maluchy byłyby do odbioru to jakieś 5-6 miesięcy :) A nawet nie wiadomo co się urodzi, ale myślę, że jak szukasz do agility to warto się zastanowić. Jak będziesz chciała na agi i zdecydujesz się powystawiać, to będzie można się z Gosią dogadać
Tu masz tatuśka Mańka
[URL]http://www.chinesecrested.no/en/registry/66386/Sasquehanna+Margrabia.html[/URL]
No i koniec offffffa :D Jak coś to na pw pisz na pewno odpowiem

Jakoś cicho tu, jak wyniki walki, kto jest zwycięzcą tej kisielowej walki?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Feigned']to Ty wymiękłaś jak o kisielu przeczytałaś :diabloti: hhahha
a tak serio to u mnie chyba rodziciele się nie zgodzą, a szkoda, łysy będzie płakał :( : D[/QUOTE]cc
Ja to się ciągle zastanawiam jak Małego znieśli rodzice Izy, teraz przy tamtym Małym 10cio miesięczny Mały to anioł, aniołek, aniołeczek
Nie martw się wpadniemy w odwiedziny tak czy siak, zapakuję Młodego w spider doga kombinezon i niech się tam tłuką chłopcy na dworze :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dada']cc
Ja to się ciągle zastanawiam jak Małego znieśli rodzice Izy, teraz przy tamtym Małym 10cio miesięczny Mały to anioł, aniołek, aniołeczek
Nie martw się wpadniemy w odwiedziny tak czy siak, zapakuję Młodego w spider doga kombinezon i niech się tam tłuką chłopcy na dworze :P[/QUOTE]

Mały to ANIOŁ zawsze i wszędzie :diabloti:
Moja mama cały czas wypomina jak on wspaniale grzeje :lol: i wypytuje mnie jak Mały teraz wygląda ;D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...