Jump to content
Dogomania

Białe szaleństwo, czyli Axel i Magnus ;)


Feigned

Recommended Posts

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dzięki dziewczyny za odwiedziny ze swoimi białymi królewiczami :loveu: :multi:
Magda, nie przesadzaj, ze tragedia bedzie, bo Maniek jak na szczeniora bardzo duzo umie! Ty sobie też fajnie radzisz!
Maniuś jest - śliczny! I uwierzcie na słowo - tłuściutki :evil_lol: - chociaż już zdecydowanie mniej niż był :lol:
Wstawię jeszcze by Iza - braciszkowie!
[IMG]http://i18.photobucket.com/albums/b133/nadirandaga/MM-4.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Feigned']ja wiem czy chorowita, niespecjalnie :) zależy od konkretnego osobnika, ogólnie rasa ma predyspozycje do pewnych przypadłości, ale to chyba tak jak większość ras :cool3:
z tymi ich zębami to jest cyrk, mlecznym nieraz trzeba pomagać, żeby wypadły, mają tendencje do osadzania się kamienia, a łyse to w ogóle często są szczerbate :lol:
ale tak ogólnie to nie, nie sądze, aby były specjalnie chorowite, ale zaglądają tu inni zagrzywkowani to może mają inne spostrzeżenia :cool3:
a charakter - cudeńko :loveu: te co ja znam są baaardzo fajne, towarzyskie, takie małe przytulaki, bardzo lubią ruch, chętne do nauki (nie licząc okresu dorastania :diabloti:), baaardzo przywiązują się do właściciela.. czego chcieć więcej :evil_lol: mogą być strachliwe, ale jak się nie zaniedba socjalizacji to nie ma problemu :)



[/QUOTE]
Dzięki za odpowiedź,więcej tu nie wchodzę :pJeden psi dziwak wystarczy,za łysego szczura i bula to by mnie zlinczowali na ulicach :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Obama']Dzięki za odpowiedź,więcej tu nie wchodzę :pJeden psi dziwak wystarczy,za łysego szczura i bula to by mnie zlinczowali na ulicach :eviltong:[/QUOTE]
Wiesz, nie byłabyś jedyna, mam znajomą, która do stada Anstaffów kupiła sobie łysego psa (w życiu sama by siebie o to nie posądzała) i w dodatku łysol w gustownych ubrankach chodzi :evil_lol:
Grzywki to rasa, która po prostu przyjazna jest i ustępliwa do psów, moja przygoda z grzywaczami zaczęła się od tego, ze szukałam psa do towarzystwa dla mojej złośnicy foksterierki no i popadłam zupełnie. Psy bystre, aktywne, wesołe, chętnie współpracują z człowiekiem. Jak ktoś ma je za słodkie zabaweczki, to chętnie wejdą na głowę :p właścicielowi
Po wyjeździe na wystawę, koleżanka od Wilczarzy zapragnęła grzywacza - ale pp, a wydawałoby się - istna przepaść :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Mój ma kumpla bulteriera w podobnym wieku, mozna nieźle się uśmiać jak się ganiają po łące, taki mały czołg i zając. Ten uroczy bull jedyne co ma złego do siebie, to wyrywanie z zapałem grzywki młodego - wilczarz tez próbował, a on tych kudłów i tak za wiele nie ma :P

Link to comment
Share on other sites

Obama, ale to by było bardzo fajne połączenie, serio :razz:


już tam tłuściutki od razu.. :evil_lol: i tak sporo schudł, jeszcze trochę Maniusia pomęczymy i będzie miał figurę jak atleta :diabloti:
dzięki za foto bliźniaków :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']akaka-czyli pies ,który ma talie ,nie toczy się i pożyje kilka lat dłużej od zapasionej kulki jest chudy?To zapraszam do siebie mam 3psy i wszystkie biedne zabiedzone:([/QUOTE]
ODPUŚĆ DZIECINO :eviltong::eviltong::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']o Mańku można wiele powiedzieć, ale na pewno nie to że jest chudy :evil_lol:[/QUOTE]

W takim razie ma dobry PR bo wyszedł bardzo szczuplutko i zgrabnie ;) powodzenia na debiucie dla Magnusa :)
na pocieszenie dodam że w szczeniakach wiele wybaczają ;) chociaż Magnus wygląda na zdyscyplinowanego chłopaka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bartiśkowa_']swietne są te ich kropkowane pyszczki :loveu:[/QUOTE]

:loveu:

[quote name='akaka']W takim razie ma dobry PR bo wyszedł bardzo szczuplutko i zgrabnie ;) powodzenia na debiucie dla Magnusa :)[/QUOTE]

PR? :cool3:
dziękujemy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']Strzeż się ,bo żonkila dostała bana.Więc UWAGA do nieprzyjaciół naszej NIEprzyjaciółki.[/QUOTE]

:o
ale komuś się nudzi :evil_lol:

[quote name='akaka']a to nieczęsto. jeszcze dałabym radę ;) o ile nie padłabym na zawał :D :D :D[/QUOTE]

e tam, czemu na zawał :diabloti:
to szybciutko się goli :cool3: dla mnie to sama przyjemność :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='akaka']nie wątpię ;) ale ja panikara jestem, jak obcinałam 1 raz małej pazury to byłam mokra jak szczur i bliska omdlenia :D :D :D Magnus nie protestuje przy goleniu?[/QUOTE]

ja 1. raz też sie stresowałam, teraz się już trochę przyzwyczaiłam :cool3:
nie specjalnie, czasami się wierci trochę, ale tak to jest raczej grzeczny :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dada']Mój ma kumpla bulteriera w podobnym wieku, mozna nieźle się uśmiać jak się ganiają po łące, taki mały czołg i zając. Ten uroczy bull jedyne co ma złego do siebie, to wyrywanie z zapałem grzywki młodego - wilczarz tez próbował, a on tych kudłów i tak za wiele nie ma :P[/QUOTE]
Mój też ma nawyk,że wszystkie swoje laseczki ciągnie za uszy,szelki,obroże. Potrafi je tak przeciągnąć na pełnym bezwładzie kilkaset metrów :)Nie podskakuje tylko do naszej weteranki husky,bo dostał za młodu w pałę...i czuje respekt.:)

[quote name='"Feigned"']Obama, ale to by było bardzo fajne połączenie, serio [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/wink333.gif[/IMG][/quote]
W tym sęk,pałam miłością do wszelkich odstępstw od normy :p

Link to comment
Share on other sites

widziałam na wystawach ludzi w koszulkach albo przypinkach z rasą którą wystawiali. super to wygląda. a już powaliła mnie grupa hodowlana - 4 dalmatyńczyki - wystawiane przez 3 panów ubranych w białe krawaty w czarne kropki i 1 panią z takąż chusteczką. cudo :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Obama']Mój też ma nawyk,że wszystkie swoje laseczki ciągnie za uszy,szelki,obroże. Potrafi je tak przeciągnąć na pełnym bezwładzie kilkaset metrów :)Nie podskakuje tylko do naszej weteranki husky,bo dostał za młodu w pałę...i czuje respekt.:)


W tym sęk,pałam miłością do wszelkich odstępstw od normy :p[/QUOTE]

u mnie za kudły, uszy albo łapy się ciągają :lol:
o widzisz, więc byłby duet idealny :loveu:

[quote name='Bartiśkowa_']
przeglądając allegro natknęłam sie na koszulkę z takim cudaczkiem :loveu:
pasowałaby Ci taka :evil_lol:[/QUOTE]

:lol:
może se zamówię? :loveu:
jest taka fajna strona z akcesoriami dla różnych ras (kubki, koszulki itp), są np koszulki z takimi obrazkami co Unbleblable ma w avatarze, z różnymi rasami :cool3: gdyby nie to, że zupełnie mi się nie opłaca, bo to jakaś amerykańska strona to bym brała :lol:

[quote name='akaka']widziałam na wystawach ludzi w koszulkach albo przypinkach z rasą którą wystawiali. super to wygląda. a już powaliła mnie grupa hodowlana - 4 dalmatyńczyki - wystawiane przez 3 panów ubranych w białe krawaty w czarne kropki i 1 panią z takąż chusteczką. cudo :loveu:[/QUOTE]

fajny pomysł mieli :cool3:

[quote name='agaciaaa'][URL]http://lh6.ggpht.com/_4WRmliOAze0/TGb1OnLlFRI/AAAAAAAANEA/pqgpf4mNec0/s640/DSCF2824.JPG[/URL] bardzo fajnie się prezentuje :p i absolutnie nie wygląda na fotkach na tłustego, aż się zdziwiłam czytając o tym :lol:[/QUOTE]

bo nie jest tłusty, ma talię i żeberka czuć normalnie, ale jest jeszcze warstewka tłuszczu :evil_lol:

[quote name='Middledream']A u mnie co ciekawe maltan ma kropkowanego pyśka :crazyeye:
pozdrawiamy Magnusa i życzymy mu powodzenia, ale i tak po cichu wolimy Axela :razz:[/QUOTE]

Axel też łaciaty :cool3: tylko on ma takie duże kleksy, jak jest na króciutko ostrzyżony to się skórka prześwituje i wygląda jak brudny :lol: ale na ryjku u niego nie widziałam :shake:
:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Feigned']
Axel też łaciaty :cool3: tylko on ma takie duże kleksy, jak jest na króciutko ostrzyżony to się skórka prześwituje i wygląda jak brudny :lol: ale na ryjku u niego nie widziałam :shake:
:evil_lol:[/QUOTE]

Ja aż do siebie do galerii zrobiłam zbliżenie tego łaciatego ryjka, bo nie mogłam się nadziwić:crazyeye: może w tworzeniu Józka brały udział grzywacze pp :lol: a co do tych kleksów to mój też je ma :crazyeye: pierwszy raz jak zauważyłam takiego wielkiego kleksa to aż się zastanowiłam, czy go labek nie obił z którym się bawił dzień wcześniej :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...