Jump to content
Dogomania

Isia, już bezpieczna w najwspanialszym domku!!!!


snuszak

Recommended Posts

  • Replies 669
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Od wczoraj odchudzanie Isi :diabloti:. Awantura w kuchni ustawiczna. Przy tej okazji ja nie mam prawa korzystać z kuchni,zatem też mam odchudzanie. Oj.... za co ??? :placz: Ale Isia faktycznie za gruba i musi jakiś kilogram zgubić. Reasumując - ja po pracy (bez obiadu) lecę z Isią na łąki, gdzie Isia gubi dekagramy a mnie ssie wcale nie mały głód i latamy minimum godzinę. Po powrocie obydwie dorywamy się do michy. Takie życie :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='walko1']Od wczoraj odchudzanie Isi :diabloti:. Awantura w kuchni ustawiczna. Przy tej okazji ja nie mam prawa korzystać z kuchni,zatem też mam odchudzanie. Oj.... za co ??? :placz: Ale Isia faktycznie za gruba i musi jakiś kilogram zgubić. Reasumując - ja po pracy (bez obiadu) lecę z Isią na łąki, gdzie Isia gubi dekagramy a mnie ssie wcale nie mały głód i latamy minimum godzinę. Po powrocie obydwie dorywamy się do michy. Takie życie :shake:[/QUOTE]


A to witaj w Klubie... my się też "odchudzamy" :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Z uwagi na fakt, że zimno i idzie zima a moja maszyna do szycia zdechła w sposób skandaliczny , chciałam zamówić u Taks kubraczek dla Isi a tu niespodzianka. Isia nie dała się zm,ierzyć !! Zmierzyłąm Izie po wielkich trudach długość od karku do ogona - jest coś między 37 a 44 cm. Przy okazji ujawniła się kolejna agresja lękowa - Isia warczała, szczerzyła na mnie zęby, pyskowała z pół godziny, próbowała gryźć, uciekła pod stolik przy ścianie i nie wyszła przez 3 godziny. Nie wiem co jej się stało bo nic nie robiłam by się denerwowała. Ale podejść nie mogłam za nic. Co ludzie jej zrobili takiego że nie da się ruszyć nie wiem, ciągle mnie zaskakuje (np. nie mogę mieć parasola) . Zal mi dotychczasowej więzi, którą wypracowałam, żal mi Isi,bo jej zimno będzie na pewno. Żal mi jej, że się na mnie zawodzi - bo tak to odbiera pewnie szczekając i gryząc mnie przy próbie mierzenia. Nie wiem co zrobić. Ale będę próbować, żeby miała ubranko na zimę.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj ogladam na dogo filmik z miejsca gdzie osoba trzymala psy i nie wylaczylam glosnika w komputerze, psy, a duzo ich bylo szczekaly hurtem i Isia zareagowala strasznie. Najpierw uciekla z pokoju, potem zaczela szczekac dziwnym skamlacym glosem, potem uciekla na sam koniec drugiego pokoju i nie chciala przyjsc. Bala sie. Wylaczylam glosnik i po dlugim czasie przyszla i spi w legowisku obok mnie. Co ona w zyciu przeszla, tego nikt nie wie a ona taka wystraszona.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='walko1']Pryepraszam ale chcialam poprawic nicka Taks i sie dwa razy wkleilo. Nie umiem usunc pierwszego wpisu, moze moderator pomoze.[/QUOTE]

postu nie usuniesz ale możesz wejść w tryb edycji [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/styles/images_pb/buttons/edit.gif[/IMG] na dole Twojego postu prawy róg. Potek klikasz [COLOR=Red][B]Zaawansowana edycja[/B][/COLOR]:

i teraz po prostu możesz wstawić w miejsce zdublowanego posta inną treść.




[quote name='walko1']Dzisiaj ogladam na dogo filmik z miejsca gdzie osoba trzymala psy i nie wylaczylam losnika w komputerze, psy, a duzo ich bylo szczekaly hurtem i Isia zareagowala strasznie. Najpierw uciekla z pokoju, potem zaczela szczekac dziwnym skamlacym glosem, potem uciekla na sam koniec drugiego pokoju i nie chciala przyjsc. Bala sie. Wylaczylam glosnik i po dlugim czasie przyszla i spi w legowisku obok mnie. Co ona w zyciu przeszla, tego nikt nie wie a ona taka wystraszona.[/QUOTE]
[B]
To okropne, żeby te biedne psiaki umiały mówić to zapewne nie hcielbyśmy żyć na tym Świecie.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje Isadora7, Ty zawsze mnie wspierasz, pomagasz.:loveu::loveu::loveu:
Ja nie znam sie za bardzo na tym internecie a chcialabym zebyscie wiedzieli ze Isi jest dobrze i ma spokojny, pewny dom, jest bezpieczna. Teraz mi sie np. zgubily polskie znaki na klawiaturze i musze cos wymyslic zeby wrocily.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...