Jump to content
Dogomania

Isia, już bezpieczna w najwspanialszym domku!!!!


snuszak

Recommended Posts

  • Replies 669
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

domek na zewnątrz Broń Boże. to byłoby dla niej zabójstwo:shake: musi być dom odpowiedzialny, taki, który będzie umiał się zaopiekować pieskiem z niedowładem, zaakceptuje tą sytuację, będzie miał czas na wizyty u weterynarza. ja mimo wszystko wierzę, że Isia wyzdrowieje. musimy być dobrej myśli..jeśli miałaby być kaleką na zawsze nie wiem czy dom się znajdzie:shake: ale liczę na cud-przecież było takich kilka piesków na dogo... pocieszające jest to że kontroluje wydalanie, to świadczy że ma jeszcze czucie i sytuacja nie jest patowa.trzymajmy kciuki za malutką i prosimy o wsparcie finansowe-chcemy ją uratować ale w Fundacji jest wiele psów potzrebujących. każdy grosik się liczy:oops:


[SIZE=1][COLOR=Red]tak sobie myślę, żeby wrzucić nr konta na 1 stronę bo zniknie jak przeskoczy strona- będzie trzeba szukać[/COLOR][/SIZE]:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta23t']domek na zewnątrz Broń Boże. to byłoby dla niej zabójstwo:shake: musi być dom odpowiedzialny, taki, który będzie umiał się zaopiekować pieskiem z niedowładem, zaakceptuje tą sytuację, będzie miał czas na wizyty u weterynarza. ja mimo wszystko wierzę, że Isia wyzdrowieje. musimy być dobrej myśli..jeśli miałaby być kaleką na zawsze nie wiem czy dom się znajdzie:shake: ale liczę na cud-przecież było takich kilka piesków na dogo... pocieszające jest to że kontroluje wydalanie, to świadczy że ma jeszcze czucie i sytuacja nie jest patowa.trzymajmy kciuki za malutką i prosimy o wsparcie finansowe-chcemy ją uratować ale w Fundacji jest wiele psów potzrebujących. każdy grosik się liczy:oops:

[B]
[SIZE=1][COLOR=Red]tak sobie myślę, żeby wrzucić nr konta na 1 stronę bo zniknie jak przeskoczy strona- będzie trzeba szukać[/COLOR][/SIZE][/B] [/quote]

zgadzam się. Pewnie szybko zniknie pomiędzy postami...

Link to comment
Share on other sites

konto na pierwszej, przepraszam ze nie ma mnie czesto na watku ale teraz tyle mam na glowie, jeszcze z pakiem cos mi sie dzieje od 2h i nie wiem co, martwie sie bardzo :shake: jak sie sypie to juz wszytsko wiec Isiu chociaz Ty daj mi powody do radosci, prosze wyzdrowiej i znajdz dobry domek

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Wam, przepraszam, był cieżki okres - wrócił Lucky - do hotelu, wróciła Wega. A w weekend nikt w klinice nie udzieli info. Jutro dam konkretną inforemacje, ile do dzisiaj kosztowała nas isia. I co jeszcze z nią, jakie rokowania.
Tylko boję się jednego - wiadomości, że mam ją zabrać z kliniki, bo już nie można nic więcej zrobić. A zabrać nie ma gdzie.

Link to comment
Share on other sites

Goga Wega tez wróciła? :shake: ostatnio jakas masakra jest, az strach sie bac wchodzic na dogo,

jak przeleja pieniadze z bazarku to zaraz wplacam na Isie, niestety uzbierało sie tylko 30 zł, mało chetnych miałam, moze wystawie jeszcze cos, postaram sie, czekamy w takim razie na informacje, tylko gdzie ja zabraz w razie czego? tez nie wiem.....

Link to comment
Share on other sites

Trzeba bedzie podjac jakas decyzje... kolejny pies w hoteliku? chyba nie da rady, zreszta w niedowladem to tam by zginela :roll:

a jakas osoba z tych ktora chciala zabrac ta male jamniorki co byly w schronisku te czarne co nie zdazylismy im pomoc? moze ona by mogla na chwile Isie, zreszta zobaczymy jakies sa rokowania bo jesli....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='snuszkak']Trzeba bedzie podjac jakas decyzje... kolejny pies w hoteliku? chyba nie da rady, zreszta w niedowladem to tam by zginela :roll:

a jakas osoba z tych ktora chciala zabrac ta male jamniorki co byly w schronisku te czarne co nie zdazylismy im pomoc? moze ona by mogla na chwile Isie, zreszta zobaczymy jakies sa rokowania bo jesli....[/quote]

Ja wszystkie kontakty, które wtedy do mnie dotarły przekazałam do Gogi, więc myslę,że można spróbować. Dostałam także kilka maili, gdy już sprawa jamników była nieaktualna i na każdego odpisywałam proponując Isię. Niestety odpisać odważyła się tylko jedna Pani, która ma już na tymczasie psiaki, lecz obiecała,że popyta znajomych, jednak nie ukrywa,że z niedowładem Iśki może być jej ciężko kogoś znaleźć :-( Lepsza już taka szczerość niż milczenie całej reszty...

Zaraz przeleję pieniążki na Isię, nie będzie to za wiele, ale mam nadzieję,że chociaż troszeczkę pomogę :(

Link to comment
Share on other sites

Niestety obawiam się,że osoby które się zgłaszały chciały przygarnąć zdrowego szczeniaka a nie sunię niemłodą z niedowładem.
Biedna ta Isia. Może ktoś logiczny z ogłoszenia się trafi. Telefon jest Kasiu do Ciebie podany. Wtedy jeszcze mała nie była w klinice i nie myślałam że jeszcze ją teraz znajomu wstawi do gazety.

Link to comment
Share on other sites

Mam wieści. Dostaliśmy zniżke od lekarza, za zabranie i wyszukanie domków dla 2 psiaków (nota bene jedna z nich, Negra - nie ma się znów gdzie podziać, bo tymczas jednak jest krótszy niż myślałam).

Koszt do zapłaty wynosi na dzisiaj 500 zł. (według wyliczeń ponoć ponad 800 zł).

I teraz najważniejsze.
Isia chodzi. Powoli niedowład się cofa. Już nie ma sensu podawac leków i Isia jest do zabrania do domu. I co teraz? Nie wiem.
Nie mam gdzie zabrać suki. Do schroniska - to zabójstwo.
Sunia powinna trafić do domu, gdzie będzie spokój, musi mieć ograniczony ruch - nie za wiele spacerów i zabaw.
Nie wolno jej w żadnym razie wskakiwac na łóżka i fotele.

Sunia zachowuje czystość, jest miła i spokojna.

Błagam Was teraz o pomoc - tymczas chocby dla niej. Siedzi w klinice w klatce, rosną koszty.
Mała ma szansę. Nie możemy jej zmarnować.
Ja nie zabiorę suni, u mnie nie ma spokoju i Laguna w czwartek ma operację.

Co robić. Poradźcie, pomóżcie szukać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...