Jump to content
Dogomania

MOPS+off


wirka

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

oj, trzeba odswiezyc mopsowy temat ;)

Ostatnimi czasy strasznie mnie te psiaki interesuja a zaczelo sie to tak ze na spacerach zaczelam spotykac pana z owym pulpecikiem. Nie dosc ze sa przeslodkie to jeszcze tak sie ciesza na widok czlowieka :)

Chcialabym takiego psiaka ale poki co moje mieszkanie jest zdecydowanie mocno zazwierzecone, mysle ze mops zle by sie czul wsrod mojejgo stadka ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Hej- witam w Nowym Roku :D

Bardzo długo się nie odzywałam- wiem. :oops:

Nie bijcie.

U nas zaszły zmiany- okazało się, że Poziomka ma kłopoty z kręgosłupem- a raczej ma kręgosłup skręcony w "chińskie dzień dobry".

Ale to już było wiadomo, jak miała 3 miesiące.

Teraz doszły nowe problemy- Podziomek w marcu złapała infekcję- ot- zwykły katar. Bardzo długo kichała i prychała, leczyliśmy, przeszło w zapalenie oskrzeli. Dwa miesiące trwało, zanim się wykaraskała. Ale ciągle kaszlała. Zrobiliśmy rtg krtani i okazało się, że ma zwężoną krtań, do tego powiększoną jedną komorę serca i jeden przedsionek, powiększony jest też żołądek od ciągłego łykania powietrza.

Dlatego tak długo miała problemy z oddychaniem. No i jest na lekach nasercowych, które ułatwiają jej oddychanie, dostawać je już musi do końca życia. Na tych lekach żyje normalnie, ma się świetnie. No- ale cóż- suka ma dopiero dwa lata.

Pozdrawiam Was i Wasze psiaki mopsowe. :wink:

Gosia

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich

Serce rosnie jak sie nam pieknie forum ozywilo;) Gosiu strasznie mi przykro, ze Poziomka ma tyle klopotow, ale od dzurgi wiem ze i tak jest szalona i podbija serca wszystkich znajomych

A propos dzurgi ...to cos czuje ze juz niedlugo i ona tu zacznie zagladac, ale poki co ciiiiichhhooo 8)

Czarny klopsik rewelacja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ja od dawna tu zaglądam ale dopiero dziś się ujawniam. Ale nie jestem początkująca. Oxa to mój czwarty pies. Cieszę się że wam się podoba! w marcu zobaczycie nas na wystawach! (Właśnie wyje pod drzwiami. zamknięte ponieważ upodobała sobie kable od komputera!)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...