Jump to content
Dogomania

MOPS+off


wirka

Recommended Posts

My też karmimy Acaną już dłuższy czas :D i jesteśmy bardzo zadowoleni. Kupuję na zmianę z kurczakiem i z jagnięciną. Szczeniaki i młode psy jedzą dla juniorów małych ras, chociaż i starsze często im podkradają, więc musi być smaczna :wink: :D Znajomi mają nowofunlanda i odkąd kupują Acanę dla dużych ras (jeszcze dla juniorów), to suczka nie chce jeść innej :wink: :D
Nie ma żadnych sensacji żołądkowych, kupki są ''piękne'' :wink: :D
I co najważniejsze, to jak kupuję (zawsze dużą ilość, bo dużo psów ) mam zniżkę :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[b]Gośka[/b] Ja też tak robię czyli gotowane dopiero wieczorem ale widze, ze one nie chca jeść suchej i głodne czekaja na gotowane i juz sama nie wiem co robić... mam koło siebie dwa obozy: zwolenników karmienia sucha i przeciwników i mnie starej babie całkiem wode z móżgu porobili... :o

Link to comment
Share on other sites

Ja tam sie nie dziwie, ze jak przywyczajone do domowych obiadkow to suchego nie chca jesc ;)
Dlatego moje od dzieciaka sa na suchym zeby potem nie wybrzydzaly. Malo tego, moja rottweilerka prawie nie zna smaku miesa. Za to za jogurt da sie zabic :)

Link to comment
Share on other sites

U mnie nie ma problemu z suchą, mięso wieczorem w ciągu dnia nic nie dostają i są głodne więc jedzą suche. Moje psy się dużo ruszają, szczególnie teraz kiedy jest lato. Praktycznie non stop są na dworzu, 1-2 razy dziennie spacery do lasu lub na łąkę takie po 2 godziny a tak cały czas na podwórku. Myślę że to dlatego ciągle szukają żarcia. No i konkurencja robi swoje. Czasami stosuję różne sztuczki żeby się lepiej jadło. Jak widzę że suche stoi i nikt się nie kwapi jeść, rozsypuję na trawie, oj wtedy jest takie smaczne że hej :wink: Polują na te chrupki zagubione w trawie i kto pierwszy ten lepszy.

Link to comment
Share on other sites

Takie mam uprzejme zapytanko, czy ktos zna takie pieski: Czester Karis (ferroo, to jakas twoja rodzina ;) ) i Ivan Groźny Srebrne Cisy? Siakies foty ktos ma moze? Albo cokolwiek wie o nich?
Bo to nasi konkurenci w Sopocie (reszte pieskow znam) i nie wiem czy juz sie zaczac mooooooocno bac ;)

Link to comment
Share on other sites

Heyka! :D Z tego co wiem to to jest nastepny miot po moim i niejest najlepszy chociaz tych szczeniakow nie widzialam.Ma inna matke i ojca niz moja suczka.Takze mysle ze mozna do tego podejsc spokojnie.A moja laleczka pewnie wypada z gry bo ma cieczke ale ...wszystko jest mozliwe-do Sopotu jeszcze troche czasu!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Tutaj masz liste zgloszonych psow [url]http://www.gdansk.zkwp.pl/gdansk/[/url] - od razu na glownej stronie - wykaz przyjetych psow.
W mlodziezy mamy 6 sztuk. Oprocz naszych futrzakow sa jeszcze:
Czester Karis, Ivan Groźny Srebrne Cisy, Hades Andrade i Jaśmin Tayekuna.
Sedziuje ten sam facet, u ktorego Bubacz w Koszalinie dostal Zwyc. Ml. Sa tez po czesci te same psy, z ktorymi tam wygral (ale jeden z nich sie sedziemu podbal bardziej niz Bubik, tylko ze kompletnie babce stanac nie chcial a Bubacz przeszedl sam siebie i stal jak posag). Wszystko sie moze zdarzyc. Jedziemy glownie towarzysko ale jakims milym medalem bysmy nie pogardzili ;)
ferroo, ale przyjdziesz chociaz towarzysko?
Sucza jutro zawozisz do Naty, czy jak? Normalnie juz sie nie moge doczekac az beda male Ptysie :)

Link to comment
Share on other sites

A mam malego brzydala.W mlodziezowce idzie jej brat z miotu z przydomkiem Chmiel.L.A.My juz w posredniej bo w mlodziezowce zrobilysmy championat to juz nam sie tam nie oplaca wystawiac :D skromnie ujmujac.Poza tym mysle ze nasza paczka spodka sie w Sopocie w calej okazalosci :lol: Nata cos wspominala ze postara sie dojechac takze bedzie wesolo!Moze jakas mala imprezka?? :wink:

Link to comment
Share on other sites

Wejdz sobie na [url]http://www.imageshack.us/[/url] - to jest taki generator kodow zdjec - wybierasz fote ze swojego kompa a to ci przetwarza w link, ktory potem jak tu wstawisz to wyskoczy ci fota.

Ja wystawiam tylko mopsiaka. Rottweilerke mam boska, ale niestety z dyskwalifikujaca wada zgryzu :( Ale nie ma co narzekac, bo wiedzialam co kupuje (a do tego z takim super papierem i takim fajnym charakterem dostalam sucza prawie gratis).
A tak wyglada moja krzywozebna rottweiler :)
[URL=http://img78.imageshack.us/my.php?image=spacer250720050183fs.jpg][img]http://img78.imageshack.us/img78/8541/spacer250720050183fs.th.jpg[/img][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[URL=http://img48.imageshack.us/my.php?image=bessifiga6pp.jpg][img]http://img48.imageshack.us/img48/1632/bessifiga6pp.th.jpg[/img][/URL]

Dzieki dobra kobitko nawet mi sie udalo!!Tak wyglada moje stado!Mam ten sam problem co ty z Owczarkiem Niemieckim ma tylozgryz niestety mysmy zaplacili z mezem za niego kupe pieniedzy :evil: Ale niema tego zlego co by na dobre nie wyszlo bo moglam sie z nim sprawdzic w szkoleniu :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja to z kolei wiedzialam, ze suka ma wade. Do tego nie stac mnie wtedy bylo na to zeby zaplacic pelna kwote za szczenie z tej hodowli, a Ruda dostalam w super promocji - po kosztach szczepien :) Jak ja bralam to miala wade, ktora jest dopuszczalna, potem jej sie pogorszylo na duzy przodozgryz, u rottkow dyskwalifikujacy. Ale ja wtedy chcialam sucza niewystawowego, bo mnie wystawy zupelnie nie krecily. A potem mnie wkrecily i wystawy i mopsy wiec sprawilam sobie male mopsio i wystawiam.
Z sucza tez bylam na szkoleniu i przez te kilka miesiecy sie swietnie bawilam a ona sie duzo nauczyla.

A twoje plaskie mordki boskie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...