Jump to content
Dogomania

MOPS+off


wirka

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[b]Nata,[/b]

Twoja opinia jest jak miod na moje serce :-) Wiesz ... yorkow tez nie ma zbyt wiele takich, ktore sa szkolone, a z moim slodziakiem robie chyba wszystko oprocz IPO :lol: Dlatego wazne, aby potencjal psa pozwalal mi na jego szkolenie ;) Na egzaminach PT chyba nie ma zbyt wiele mopsow, prawda? ;)

[b]NNikka,[/b]

Przy takim wygladzie wiele sie wybacza :-)

Link to comment
Share on other sites

Wind
no to musze Ci powiedziec, ze ojciec mojej Fasoli BAKARAT Intermops zrobil PT i malo tego Pani Janeczka zapisala go na IPO, ale ja wyrzucili okrutni ludzie z kursu, bo gosc z rekawem musiala sie zbyt nisko schylac
hahahahaha :D

Link to comment
Share on other sites

WOW!!
ale to formu nabiera rozmachu! BARDZO SIE CIESZE, ze sa wyniki z Łodzi no i przede wszystkim, ze pojawil sie tu TAKI WIELKI AUTORYTET od MOPSOW jak MAX2 czyli Pani Małgosia. :kciuki:
Cekinowi gratuluje baardzo. moge sie pochwalic ze na 3 wystawach obok tej gwiazdy stalem :wink:
von busola maja swoja www gdzie mozna obejrzec ich mopsy.
pozdrawiam wszystkie panie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind'][b]Nata,[/b]

Twoja opinia jest jak miod na moje serce :-) Wiesz ... yorkow tez nie ma zbyt wiele takich, ktore sa szkolone, a z moim slodziakiem robie chyba wszystko oprocz IPO :lol: Dlatego wazne, aby potencjal psa pozwalal mi na jego szkolenie ;) Na egzaminach PT chyba nie ma zbyt wiele mopsow, prawda? ;)

:-)[/quote]

Jakiś czas temu widziałam na National Geographic zdaje się, mopsa na agility. I nie moglam oderwać wzroku normalnie - tak śmigała, tak skakała i widać było, że sprawia jej to taką przyjemność, że hej. I nawet jak siedziała swojej pańci na rękach, a stały przy torze, to tylko jej główka chodziła, od przeszkody do przeszkody. Coś niesamowitego po prostu :D

Link to comment
Share on other sites

mops na agility hm... musi byc super ciekawe! biorac pod uwage ich "niezaleznosc" to predzej moge sobie wyobrazic jak w polowie toru przszkód staje i kreci głowka bo juz mu sie znudzilo.

dla zainteresowanych wyniki z wystawy w BYDGOSZCZY

bardzo ciekawa obsada sedziowska a jeszcze "wiekszym znawca" okazala sie pani asystent. :-?

oto wyniki
sasquehanna MELONIK CWC ZwM
JAGA Kujawski Czar (kongo coco bast- dora z kalinowej Doliny) zwM suka
albo FIONA Mira Canis :D tu mi cos umknelo. zwalam to na DUCHOTE I GORAC straszny jaki panowal w hali
ALINKA Happy Bajbakoff 1 lok klasa posrenia
DUMA Andrade 1lok bdb klasa otwarta

wszystkim gratuluje a mopsom wspolczuje bo wszystko trwalo strasznie dlugo psy ziajaly i staly po 10 min na wycieraczce na stoliku a panie oceniajace zastanawialy sie jak je opisac!

pozdawiam
kto chce zobaczyc hodowle z ktorej pochodzi zwycizezczyni z LODZI to tu [url]http://www.mopsonline.de/index.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

xochi, to pewnie sie dzis widzielismy przy ringu, bo ja tez bylam z Bubaczem, tyle ze towarzysko. Bubacz w czerwonej obrozce, na czerwonej flexi, pancia czyli ja w jeansowych rybaczkach i blekitnych klapkach.
Chcielismy sprawdzic, jak mlody zareaguje na takie tlumy ludzi i psow, czy sie bedzie bal, kladl ogon itp.
A Bubacz nie dosc, ze zaczepial suczki przy ringu rottkow, nie kladl po sobie ogona to jeszcze slicznie pozowal do zdjec jak jacys ludzie mu robili.
A teraz biedak lezy padniety.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nata']bognik mozesz sie dowiedziec czy ten pisek jest rasowy? jesli tak, to moze udaloby sie dotrzec do hodowcy, i jesli jest to hodowca z prawdziwego zdarzenia, to powinien sie zainteresowac losem mopsika
[/quote]

W tym problem że to nie jest rasowiec :(

Kupili go z telegazety (mieli już wcześniej innego, ale im zdechł :cry: ).

Oni kupili go dla córki, która teraz jest na studiach, ale jak przyjeżdża do domu, to spuszczają mopsika ze smyczy, żeby córka nie widziała, że jest całe dnie i noce w budzie !!!!!!!!! :evil:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bognik']Oni kupili go dla córki, która teraz jest na studiach, ale jak przyjeżdża do domu, to spuszczają mopsika ze smyczy, żeby córka nie widziała, że jest całe dnie i noce w budzie !!!!!!!!! :evil:[/quote]

Moze warto oswiecic te corke, jak piesek podczas jej nieobecnosci spedza czas. :-?

Link to comment
Share on other sites

Spróbuję się dowiedzieć, czy nie chcą go oddać do NORMALNEGO domu.

Mieszkam w malutkiej miejscowości, Łobżenicy koło Piły, Bydgoszczy i około 120km od Poznania. U nas nie ma żadnej straży miejskiej, nawet normalnej policji :cry:

Sama nie wiem, co zrobić z tym biedactwem

Link to comment
Share on other sites

Czesciowe wyniki Dortmund 2005 jesli ktos moze cos uzupelnic to prosze
Za foty z gory przepraszam :-? , ale tylko takie dostalam
BOB - PASTGANG LORD EASTONITE
[img]http://foto.onet.pl/upload/20/65/_472172_n.jpg[/img]

Res.CACIB -Anjos KILLIM
[img]http://foto.onet.pl/upload/25/49/_472169_n.jpg[/img]

Europajugendsieger -Ulithi's Bonita
[img]http://foto.onet.pl/upload/16/7/_472171_n.jpg[/img]

Anjos Ximena-zostala NSwR

[img]http://foto.onet.pl/upload/36/97/_472178_n.jpg[/img]

Dortmund w tym roku to pojedynek miedzy brazylijskimi gwiazdami - niestey Nabuco, ktorym najbardziej kibicuje poszlo troche gorzej:/

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli chodzi o tego mopsika na łańcuchu to sprawa wygląda tak..
Nie bede wszystkiego opisywac od poczatku-napisze co wiem dzisiaj.

Postanowiłam tą sprawę wziąźć w swoje ręcę. Razem z moim TZ postanowiliśmy,że spróbujemy "odzyskać" tego mopsa od nich. Jakies 15 min temu mój TZ dzwonił do tego domu i rozmawiał z ojcem "właścicielki" tego pieska. Sprawę przedstwił w sposób dyplomatyczno-zachęcajy.
Piesek nie ma rodowodu i tak jak mówiła bognik nalezy do ich córki. Sam decyzji pojac nie moze, bo to pies nie jego. Ma rozmawiać z córką i jutro, gdzieś o tej samej porze ma być wydany werdykt w tej sprawie. Facet powiedział,że to nie prawda,że cały czas stoi na łańcuchu-"a tylko w czasie gubienia sierści"(jego żona siersci nie znosi)-jesli jest zimno ponoć jest w domu :roll: . Jak dla mnie oznacza to,że praktycznie cały czas stoi na tym piekielnym łańcuchu, bo jak wiemy "sypie się z nich jak z choinki"...
To tak mocno szczegółowo opisane,ale najwazniejsze przekazałam chyba. Trzymajcie mocno kciuki, aby ta córka zdecydowała się na sprzedaż (za darmo nie ma mowy)... Psychologiem nie jestem, ale analizując to wszystko nad czym siedzę od trzech dni myślę,że nie powinno być następnego mopsa na łańcuchu... Faktem pewnie jest tez to, że mogą się z lekka przestraszyć i coś zmienic (oby na lepsze), bo coraz więcej osób interesuje się tą sytuacją...
Mój TZ powiedział,że im nie popuści i jeżeli nie sprzedadzą zacznie straszyć... Sama nie wiem czy to dobre rozwiązanie... No,ale człowiek już się wszystkiego chce złapać jak nic nie pomaga.
Oby poszło po naszej myśli... Jutro już wszystko bedzie jasne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...