Jump to content
Dogomania

GWIAZDKA dostała na Gwiazdkę DOM!!! czyli cuda się zdarzają :-) dziękujemy wszystkim!


sonikowa

Recommended Posts

  • Replies 900
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

prawie się zorientowałam
ale pewności nie mam
czy jeszcze brakuje na hotel dla Gwiazdki?

pytam, bo mam ksiązeczki podarowane przez JolęL (chyba nie przekręcilam nicku :oops:) i mogę je wystawić na bazarek dla Gwiazdy
podarowane były na rzecz kaukazów z boguszyc i już kiedyś wystawiane
może reszta która została przysłuży się Gwiezdzie w końcu ona też z Boguszyc

ew. mozna prosić o linki do innych boguszyckich psiaków?
oprócz kaukazów (Swiej Dakoty, Bacy i Freda) bo tam zaglądam na bieżąco a o innych wątkach pewnie zwyczajnie nie wiem :oops:

edit:
doczytałam na pierwszej stronie że Gwiazda przynajmniej na miesąc z kawałkiem zabezpieczona
to tylko jak można te linki do innych boguszyckich psiaków bym poprosiła

Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']prawie się zorientowałam
ale pewności nie mam
czy jeszcze brakuje na hotel dla Gwiazdki?

pytam, bo mam ksiązeczki podarowane przez JolęL (chyba nie przekręcilam nicku :oops:) i mogę je wystawić na bazarek dla Gwiazdy
podarowane były na rzecz kaukazów z boguszyc i już kiedyś wystawiane
może reszta która została przysłuży się Gwiezdzie w końcu ona też z Boguszyc

ew. mozna prosić o linki do innych boguszyckich psiaków?
oprócz kaukazów (Swiej Dakoty, Bacy i Freda) bo tam zaglądam na bieżąco a o innych wątkach pewnie zwyczajnie nie wiem :oops:[/quote]

Mamy uzbierane na 1 miesiąc hotelu i rezerwę na kawalek następnego miesiaca. Pieniądze przydałyby sie jendak na badania Gwiazdy, można by jej wtedy zrobic USG.
Wystawiaj więc, kochana, wystawiaj. Swoją drogą Siwej i Dakoci etez by sie grosik baaardzo przydał. To moze bazarek na 3 damy z Boguszyc?

Link to comment
Share on other sites

Linkami sluze, ale to co pisze Sonikowa ma sens.
Bedziemy musieli popelnic badania hormonalne, pozniej pewnie usg z uwagi na epizody cieczkowe, ktore ma Gwiazda. Na koncu mozliwe, ze bedzie operacja. Koszty niebagatelne zapewne.
Jesli mozna, to sugeruje bazarek na Gwiazde lub kontynucje kaukazow.
One sa finansowo bez dna, karma specjalistyczna i leki..
Musze porozmawiac z Biafra, przydalaby sie lista tych lekow, moze uda sie gdzies je zdobyc.
W ogole Biafra mi jest do szczescia potrzebna i ciagle jest za pozno zeby zadzwonic:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Bazarek na pewno się przyda! :happy1:

[SIZE=1][B]Wątek Ciaputki[/B]
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ciaputka-w-typie-bzibzi-jedyny-na-swiecie-szorstkowlosy-jork-boguszycki-czeka-139990/?highlight=ciaputka[/url]
[B]Wątek Nugata[/B]
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/nugacik-okruszek-ktory-urodzil-sie-kochac-czlowieka-domu-ciagle-nie-ma-140360/?highlight=nugat[/url]
[B]Wątek owczarki Kaji[/B]
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/boguszyckie-onki-nuka-bary-znalazly-ds-teraz-szukamy-domu-stalego-dla-kaji-141221/index14.html?highlight=boguszyckie+owczarki[/url]

[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

dziękuję :)
zasubskrybowałam (o losie co za słowo :mad:) wątki boguszyckie a bazarek wystawię na Gwiazdę i jeśli będzie w miarę sensowana kwota powiedzmy powyżej 100 zł to pójdzie po równo na Gwiazdę i kaukazy :)

tylko teraz się zmobilizowac i wystawic :mad::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

bazarek dla Gwiazy i kaukazów
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/ksiazki-kaukazka-kuchnia-gwiazdy-z-boguszyc-do-01-10-do-22-a-147272/#post13025674"]http://www.dogomania.pl/forum/f99/ksiazki-kaukazka-kuchnia-gwiazdy-z-boguszyc-do-01-10-do-22-a-147272/#post13025674[/URL]

zapraszam do podbijania i kupowania
toć swięta prawie już widac :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdola']Może i gdzieś to jest na wątku, ale nie mam za dużo czasu, żeby czytać
1. Czy Gwiazdeczka jest do adopcji?
2. Czy może być dt częściowo płatny (karma i wet)
3.Jak z ewentualnym transportem do Sz-na?[/quote]

Jeszcze raz..

Gwiazda nie szuka już domu tymczasowego. W sobotę(jak wszystko pójdzie dobrze) pojedzie do hotelu.Teraz najważniejsze są pieniądze.
[B]Magdola[/B] podtrzymujesz swoją deklaracje wpłaty? Jeśli tak powiedz proszę ile ona wyniesie. Żeby[B] sonikowa[/B] wiedziała ile wpisać w pierwszy post,a my ile jeszcze brakuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mgie']Jeszcze raz..

Gwiazda nie szuka już domu tymczasowego. W sobotę(jak wszystko pójdzie dobrze) pojedzie do hotelu.Teraz najważniejsze są pieniądze.
[B]Magdola[/B] podtrzymujesz swoją deklaracje wpłaty? Jeśli tak powiedz proszę ile ona wyniesie. Żeby[B] sonikowa[/B] wiedziała ile wpisać w pierwszy post,a my ile jeszcze brakuje.[/quote]
Na razie wpłaciłam 9 zł:oops: bo tylko tyle miałam na koncie :oops:
Fajnie, że hotel będzie, ale obawiam się, że dt byłby tańszy. Może sie mylę bo nie jestem w tym temacie ekspertem i nie znam się na tym kompletnie... I kasa na hotel byłaby na inną bidulkę...

Link to comment
Share on other sites

Ten konkretny hotel ma zajac sie socjalizacja suni przez miesiac. W sumie nie wiem czy dt w Szczecinie wyszloby taniej, biorac pod uwage transport. Szczecin daleko, koszt transportu pewnie bylby ok 200 zl plus karma..
Ale Twoja propozycja jest bardzo dobra.
Czy bylabys zainteresowana daniem dt jakiemus innemu bardzo potrzebujacemy psu z Boguszyc?
Mamy tam malego 2 letniego pieska, ktoremu trzeba znalezc dt, a ze jest maly moze udaloby sie go wyekspediowac z dziewczyna z wybrzeza, ktora bedzie w polowie pazdziernika w Warszawie.Chyba przyjedzie pociagiem, ale jak sie psiak zmiesci do transportera to byloby do zrobienia.
A jesli nawet nie ten piesek o ktorym mysle, to moze jakis inny malutki.?
Co o tym myslisz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anna_33']Ten konkretny hotel ma zajac sie socjalizacja suni przez miesiac. W sumie nie wiem czy dt w Szczecinie wyszloby taniej, biorac pod uwage transport. Szczecin daleko, koszt transportu pewnie bylby ok 200 zl plus karma..
Ale Twoja propozycja jest bardzo dobra.
Czy bylabys zainteresowana daniem dt jakiemus innemu bardzo potrzebujacemy psu z Boguszyc?
Mamy tam malego 2 letniego pieska, ktoremu trzeba znalezc dt, a ze jest maly moze udaloby sie go wyekspediowac z dziewczyna z wybrzeza, ktora bedzie w polowie pazdziernika w Warszawie.Chyba przyjedzie pociagiem, ale jak sie psiak zmiesci do transportera to byloby do zrobienia.
A jesli nawet nie ten piesek o ktorym mysle, to moze jakis inny malutki.?
Co o tym myslisz?[/quote]
Tak jak pisałam już kiedyś u mnie odpada bo sa dwie różne alergie... i było by to na chybił-trafił, ale podniosłam apel wśród sąsiadów i w pracy. Nic nie obiecuję, ale postaram się. dzisiaj jeszcze popytam bo będą w pracy inne osoby. Po prostu pytałam teoretycznie, a nuż widelec...

Link to comment
Share on other sites

Ja będe w sobotę i zobacze Gwaiazdkę na żywo :multi: chociaż szkoda ze biedna musi czekać do wtorku. Jesli ktoś chce się ze mną zabrać to pociągiem raniutko do Warki zapraszam i jedziemy . Kto chętny ??? Bo będę musiała TZa zabrać :angryy: jak więcej bab to nie będzie chciał jechac :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...