Jump to content
Dogomania

Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.


monika55

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ihabe']Kołderka jego i jescze mu mały kocyk da ihabe, zeby miał co zwijać.
Jedziemy jutro a dziś....
Kupiłam mu wołowe ucho i kurze łapki. Łapka bez problemu. Ale przy uchu to myślałam, że go walnę:angryy: Ja go sobie czeszę a ten ciagle na mnie mało bo mało ale zęby pokazywał:angryy: Jak na niego huknęłam, że jak sie nie uspokuje, to nici z hoteliku i koniec naszej randki i spaceru:evil_lol: Chyba zrozumiał bo robił to juz delikatniej ale i tak nie był tym samym Samsonem. Dlatego też na razie poczekam z resztą uszu:loveu:
Ciekawe czy ja dzisiaj zasnę:evil_lol:
Jolus ale Ty przyjedziesz po południu do nas? Czy wolisz w niedzielę?[/quote]

....uśmiałam się, przeszkadzałaś psu okropnie w konsumpcji ucha;):evil_lol:, nie mógł się chłopak delektować:cool3:, czesanie nie idzie w parze z jedzeniem....

A ja Ci tylko powiem, że to klasyczny szpic:lol:

A.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ihabe']Hejka a czy ktoś ogłosił juz może Samsona na :

[URL]http://www.szpicewilcze**********/kupie,9/chce-kupic-szpica,477.html[/URL][/quote]

...myślisz o szpicowym forum? to muszę zmienić tytuł wątku

A.

Link to comment
Share on other sites

Samson już w nowym miejscu.
Gdy go zabieralismy z CK był bardzo szczęśliwy a jak wsiadł do autka to juz odleciał.
Pojechaliśmy do Weta. To ideał psa!! Był taki grzeczny, że mój wet to tylko głową kręcił.

A więc tak

Miał pobraną krew
pobrano zeskrobiny z ranki na główce
dostał tabletki na robaki + lambrie ( 9 dniowa kuracja)
dostał adventix na kleszcze itp
ma chore lewe uszko, zostało umyte ( oba zreszta) , dostał specjalny płyn do mycia uszu i do chorego uszka lekarstwo do wlewania 2x dziennie
dostał specjaniey robiony płyn na przemywanie ranki na głowie

Serce w porządku

Przytył 2 kilo waży obecnie 19,30kg

Dostał specjlną karmę aby wykluczyć ewentualne alergie a wiec koniec z kurczakami jak na razie:-(

Potem poszlismy na spacer a następnie do nas do domu.
Był zdenerwowany , cały czas ziajał:loveu:

A w Hoteliku to mu się bardzo podobało, Panie zwłaszcza, są rewelacyjne, wiedzą jak gadać z psami i jak postępować. Ja robię wszystko nie tak, nie nadaje się do tego. Ja to bym go tylko tuliła i mówiła, jak wspaniały jest.
Panie wiedzą czeo on potzrebuje. Bardzo im się podobał.
A ja beczałam jak bóbr:-(:-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ihabe']Samson już w nowym miejscu.
Gdy go zabieralismy z CK był bardzo szczęśliwy a jak wsiadł do autka to juz odleciał.
Pojechaliśmy do Weta. To ideał psa!! Był taki grzeczny, że mój wet to tylko głową kręcił.

A więc tak

Miał pobraną krew
pobrano zeskrobiny z ranki na główce
dostał tabletki na robaki + lambrie ( 9 dniowa kuracja)
dostał adventix na kleszcze itp
ma chore lewe uszko, zostało umyte ( oba zreszta) , dostał specjalny płyn do mycia uszu i do chorego uszka lekarstwo do wlewania 2x dziennie
dostał specjaniey robiony płyn na przemywanie ranki na głowie

Serce w porządku

Przytył 2 kilo waży obecnie 19,30kg

Dostał specjlną karmę aby wykluczyć ewentualne alergie a wiec koniec z kurczakami jak na razie:-(

Potem poszlismy na spacer a następnie do nas do domu.
Był zdenerwowany , cały czas ziajał:loveu:

A w Hoteliku to mu się bardzo podobało, Panie zwłaszcza, są rewelacyjne, wiedzą jak gadać z psami i jak postępować. Ja robię wszystko nie tak, nie nadaje się do tego. Ja to bym go tylko tuliła i mówiła, jak wspaniały jest.
Panie wiedzą czeo on potzrebuje. Bardzo im się podobał.
A ja beczałam jak bóbr:-(:-(:-(:-([/quote]


...Co Ty opowiadasz, że wszystko robisz nie tak!!!!!!! Przecież to nie jest prawda!!!!!! Dobrze, że trafił do fajnych kobitek:p

A co mu jest w ucho?, czyżby efekt psich zębów.....

Pewnie był w lekkim stresie, ale szpice zieją też, gdy jest ciepło...

Nie płacz już....Samson jest wśród dobrych ludzi i odżył dzięki Tobie.

Na alergika nie wygląda, a zresztą szpice są z natury zdrowe, więc wszystko powinno być dobrze.

Jak będziesz się z nim widziała następnym razem ty wygłaszcz i uscisnij Samsona moooocno od nas:lol:

A.

Link to comment
Share on other sites

Panie powiedziały, że mam przyjechac jeśli chce w poneidziałek, oczywiście, że bardzo chce:loveu:

Ucho ma zapalone, wet podejrzewa, ze byla walka, potem była rana, potem zaczeła sie goic i swedzieć i zaczął się drapać ( teraz też się drapie w to ucho i łebek) i zainfrkował.

a jeszcze jedno:

Dzwoniła rano Pan ( bardzo miły jal dla mnie) z allegro w sprawie Szpicka naszego:multi:
Pan ma dom z wielkim ogrodem pod Wrocławiem, ma 2,5 letnia Szpickę i jeszcze jednego psiaczka, którego znalazł. Chętnie dałby mu dom. Myślał nawet o pokryciu suni:oops: i tutaj już zaczynam się gubić, bi nie wiem czy to dobrze. Obiecałam, że ktoś z nas się do Pana odezwie i dokładnie porozmawia.
Czy moge liczyc na kogoś?

Link to comment
Share on other sites

A przy okazji dziś doznałam wstrząsu , świat staje się nie do życia....
Teraz mam dwa zmartwienia Samsona, którego kocham nad życie i to maleństwo, któremu muszę pomóc, gdyż inaczej nie mogłabym spojrzeć rano w lustro....

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kat-ofiara-jak-daleko-siega-ludzkie-okrucienstwo-skatowany-psiak-blaga-o-pomoc-139327/#post12408727[/URL]

Link to comment
Share on other sites

m&s ma całkowita racje!!!

Nikt by nie zrobił niczego lepiej od Ciebie!!!!!!

Zreszta to w jakim stanie fiz. i psych jest szpicek mówi samo za siebie....

A że rozpieszczasz szpikulca!!! Masz do tego absolutne prawo!!!!

Z ziajaniem to jest tak jak pisze m&s. U nich to częste...!

ihabe! a jak wygladaja finanse szpicka!!!??? Tyle mialas z nim zwiazanych wydatków....

Link to comment
Share on other sites

No nie....!
Trzeba Panu jak najszybciej wybic z głowy te zapędy hodowlane....!
Domek odpada...
A Samsonka czeka chyba w przyszłości mały zabieg..!?

Ja juz wcześniej sie obawiałam że go wypatrzy w schronie jakis pseudohodowca...

Link to comment
Share on other sites

Trzeba miłemu panu jak najszybciej wybic z głowy pomysły hodowlane....

Jesli to jedyne intencje, to nie ma o czym rozmawiać...

A Samka, jak dojdzie do siebie czeka zapewne mały zabieg...;)

sorry..posty raz gina, raz znowu sie pojawiaja...
ihabe nie zajrzę na ten link...nie mam siły...
.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']Trzeba miłemu panu jak najszybciej wybic z głowy pomysły hodowlane....

Jesli to jedyne intencje, to nie ma o czym rozmawiać...

A Samka, jak dojdzie do siebie czeka zapewne mały zabieg...;)

sorry..posty raz gina, raz znowu sie pojawiaja...
ihabe nie zajrzę na ten link...nie mam siły...
.[/quote]

dobrze kochana, wystarczy mi, ze jesteście ze mną u Samsona:loveu:

Link to comment
Share on other sites

to ewidentnie wygląda że sa zapendy hodowlane. myślę tak bo kiedyś też zadzwonił do mnie po wystawie w zeszłym roku jakiś facet. też pytał tylko o krycie psem. ale jak usłyszał cenę to się wydał. nie ukrywam że i ja się poczułam przez was lekko wzięta za tak samo żaimteresowaną jego jajkami. ale przez głupotę i z resztą już mi przeszło. ja przecież suki nie mam a pies? no cóż. dzieci z papierami czy bez i tak by nie mieli. co najwyżej by się pokotłowało trochę. dopisz jeszcze raz w tym allegro że pies będzie po sterylizacji. przecież jak ma iść z poczuciem winy że się komus przyda to co za różnica komu? jeśli ma być u jajek ciapnięty to przecież potencjalny hodowiec się nie będzie napraszał. naturalny przesiew.

Link to comment
Share on other sites

W niedzielę nikt już Samsona nie kocha i nie odwiedza :-(

Smutne to... cały dzień mam do niczego , najpierw ta bida z oczkiem na wierzchu, którą wyjęłąm ze schronu z koleżanką z Bytomia a teraz tęsknota nie do opisania.

Dziś Panie powiedziały z hoteliku, zebym nie przyjeżdzała:-( To pierwszy raz od dwóch tygodni gdy nie widzę Samiego i .... nie umie sobie z soba poradzić. Cały czas o nim myślę, co robi, czy jest wesoły, czy smutny, czy zjadł?

Ja nie powinnam brać się za niego, ktoś inny miał to zrobić. Ja go pokochałam i to był błąd. Teraz dajcie mi lekarstwo jak przestać kochać to stworzenie

[IMG]http://guli.it.pl/%7Eihabe/Szpicus_Samson_090531/IMG_7754.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

ihabe, nie pisz tak, ja ciągle zaglądam, żeby dowiedzieć się co nowego. Jesteś wspaniała osobą, która robi wspaniałe rzeczy. I nie słuchaj tak tych pań z hoteliku. W ciągu tylu zmian jakie przeżył Samson jesteś jedynym stałym elementem w jego obecnym życiu, a czy serce nie jest równie ważne jak doświadczenie? Samson na pewno już czeka na Twoją kolejną wizyte. Więż z człowiekiem jest dla szpica bardzo ważna, choć może są mniej wylewne od innych ras. Ale to tylko pozory.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ihabe']Panie powiedziały, że mam przyjechac jeśli chce w poneidziałek, oczywiście, że bardzo chce:loveu:

Ucho ma zapalone, wet podejrzewa, ze byla walka, potem była rana, potem zaczeła sie goic i swedzieć i zaczął się drapać ( teraz też się drapie w to ucho i łebek) i zainfrkował.

a jeszcze jedno:

Dzwoniła rano Pan ( bardzo miły jal dla mnie) z allegro w sprawie Szpicka naszego:multi:
Pan ma dom z wielkim ogrodem pod Wrocławiem, ma 2,5 letnia Szpickę i jeszcze jednego psiaczka, którego znalazł. Chętnie dałby mu dom. Myślał nawet o pokryciu suni:oops: i tutaj już zaczynam się gubić, bi nie wiem czy to dobrze. Obiecałam, że ktoś z nas się do Pana odezwie i dokładnie porozmawia.
Czy moge liczyc na kogoś?[/quote]

Mądre te Panie, Ty musisz odpocząć, a Samson złapać kontakt z innymi osobami.

..ucho, tak myślałam, że to po gryzieniu:shake:, ale będzie dobrze:p

Jaki fantastyczny Pan właściciel i małe szpico kundle chce wyprodukować, rewelacja:angryy::mad::mad::mad:...ja mogę z Panem porozmawiać:diabloti:
już na wiosnę był jeden miot po niespełna półtorarocznej szpicce...bo hodowlanki nie chcieało się zrobi i psie dziecko miało dzieci:mad::mad:
Ja mu dam szczeniaczki.....

A z kastracją Samsona, to wstrzymałabym się trochę, po pierwsze, musi dojść do siebie, a po drugie to liczę jednak na to, że ma tatuaż....w pachwinie, ale może być słabo widoczny:cool1:

A.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ihabe']W niedzielę nikt już Samsona nie kocha i nie odwiedza :-(

Smutne to... cały dzień mam do niczego , najpierw ta bida z oczkiem na wierzchu, którą wyjęłąm ze schronu z koleżanką z Bytomia a teraz tęsknota nie do opisania.[/quote]

Byłam rano i czytałam, ale miałam latający dzień, więc nic nie napisałam wcześniej...

Ihabe, zobacz juz jest wieczór i zaraz poniedziałek....:p
Samsonowi nic nie będzie, nie zamartwiaj się tak.

A.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maks i Spark']Byłam rano i czytałam, ale miałam latający dzień, więc nic nie napisałam wcześniej...

Ihabe, zobacz juz jest wieczór i zaraz poniedziałek....:p
Samsonowi nic nie będzie, nie zamartwiaj się tak.

A.[/quote]

wiem , wiem, macie rację... ale ja widzę, że życie bez niego to nie jest już to samo:-( co tu dużo gadać mam doła i tyle:-( Nie zwracajcie na mnie uwagi, te typy tak mają:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ihabe']... ale ja widzę, że życie bez niego to nie jest już to samo:-( co tu dużo gadać mam doła i tyle:-( Nie zwracajcie na mnie uwagi, te typy tak mają:diabloti:[/quote]

Bo ze szpicem już tak jest, albo pokochasz i żyć bez niego nie możesz, albo nie.....

A.

Link to comment
Share on other sites

Dostalam dzis zapytanie o Samsona. Pani jest zainteresowana ale ma 2letnie dziecko. I tu sie zastanawiam czy to dobry pomysl. Dwulatek jeszcze nie wie jak postepowac z psem, a Samson jeszcze nie sprawdzony do konca. Jak myslicie? kontynuowac rozmowe czy odmowic?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika55']Dostalam dzis zapytanie o Samsona. Pani jest zainteresowana ale ma 2letnie dziecko. I tu sie zastanawiam czy to dobry pomysl. Dwulatek jeszcze nie wie jak postepowac z psem, a Samson jeszcze nie sprawdzony do konca. Jak myslicie? kontynuowac rozmowe czy odmowic?[/quote]

....hm, sama nie wiem, zależy jaki Pani ma doświadczenie z psami...
Jeżeli nie ma, to ja bym odmówiła, moim zdaniem szpic, a szczególnie wilczy nie powinien być pierwszym psem i jeszcze maluch, może sie okazać, że ma alergię....a nie wiadomo jakie Samson ma doświadczenia z dziećmi....

Moniko, czy w schronie jak Samson się tam zjawił, to coś o nim było wiadomo, czy został odłowiony z ulicy...?

A.

Link to comment
Share on other sites

Samson wydaje się być psem niezwykle cierpliwym...taki wniosek wyciągam z tych paru chwil obecności z nim.
Jeśli coś mu nie pasuje po prostu wstaje i zmienia miejsce...więc wydaje mi się że i z dzieckiem "sobie poradzi"....
Więcej myślę, będziemy wiedzieć po aklimatyzacji w hotelu i obserwacji przez Panie tam działające...
Warto więc zadawać pytania o których pisze Ania...czyli
_ jakie doświadczenia ma Pan/Pani z psami,
_czy to będzie pierwszy pies,
_co jeśli okaże się, że dziecko ma alergię na psa
Ja jeszcze dorzuciłabym pytanie
_gdzie będzie mieszkał...w sensie czy w domu czy w ogrodzie, w kojcu
_i czy będzie miał stały kontakt z przyszłym właścicielem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...