Jump to content
Dogomania

co o tym sadzicie? (bylo:niezla fabryczka?)


asher

Recommended Posts

  • Replies 206
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Po obejrzeniu strony internetowej ''niemieckiej hodowli'' zabrakło mi słów...Że psom do rasowych daleko - każdy widzi.Na mnie jednak największe wrażenie zrobiły zdjęcia smutnych szczeniąt poupychanych pomiędzy kolorowe zabawki.Faktycznie pluszowe misie,sztuczne kwiatki i plastikowa lokomotywa to jest to,czego szczenię najbardziej w życiu potrzebuje:angryy: Koszmar

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

[quote name='Delay'] I ci ludzie mieli 15 psów i już twierdzili że to za dużo. A dlaczego? a właśnie dlatego że traci się kontakt z psami, które zaczynają żyć w stadzie, zaczynają się problemy z socjalizacją szczeniąt, nierzadko pojawiają się zaburzenia psychiki psów, nie wspominając jak ciężkie jest doglądanie dużej liczby psów i właściwa opieka nad nimi.
[/QUOTE]


święta racja!!


nikt mi nie powie,że hodowla obfitująca w taką statystykę jest w stanie zapewnić psom- każdemu z osobna- "TO" co jest najważniejsze dla pieska miłość i uczucie ....

Jak widzę w hodowlach stado liczące 20-30 "sztuczek", bo co niektórzy tak określają swoje okazy wystawowe i kupione w jednym kwartale roku to mnie poprostu szlag trafia!!!! po co kupiła 10 -15 egzemplarzy bo nikt mi nie powie że z miłości (chyba że tej:angryy: do czegoś innego....:mad:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...