Jump to content
Dogomania

Hodowla psów


blaira

Recommended Posts

Mam tę książkę i bardzo mi się podoba :D Zawiera sporo informacji odnośnie żywienia, pielęgnacji, opieki nad suką i szczeniakami, opisy wad rozwojowych i dziedzicznych, dziedziczenie umaszczenia itp. Polecam. W bibliotece SGGW można ją znaleźć w czytelni przejżeć i poczytać co nieco.

Autor tej książki prowadzi podobno kółko kynologiczne i mam zamiar się zapisać :D

Link to comment
Share on other sites

no wlasnie wczoraj na sggw w czytelni widzialam ta ksiazke ,ale ja wole ksiazki czytwac w domu ,bo czasem sie przydaje .

Co do kola to nie ten Pan je prowadzi tylko Pani. kurcze nie chcialabym przekrencic naziwzka Ale nazywa sie chyba Pani Fiszdan .Sama bardzo chialabym chodzic na to kolo ale niestety ja jestem z zaocznych :( i raczej uczeszczac na to nie moge ,nawte nie wiem kiedy sie to odbywa.A powiedzcie gdzie i za ile mozna kupic ta ksiazke??

Link to comment
Share on other sites

dowiedzialam sie ze ksiazka kosztuje ok 40 zl .... ja mam pytanie czy ktos z warszawy mialby mozliwsc pozyczenia mi ksiazki (oczywiscie mowie o odwaznych :lol: ) Bo chetnie bym ta ksiazke sobie przeczytala a narazie nie mam za co jej sobie kupic . Oczywiscie obeiceuje ze nie zniszcze :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

blaira to chyba nie ma znaczenia czy jesteś z zaocznych, wieczorowych czy dziennych. I nie ma ograniczeń co do wydziału, mogą chodzić zarówno studenci MSB, WTŻ itp. Ja już zostawiłam swoje dane i chyba mnie zapisali :D

A ta pani nazywa się chyba Fiszdon i jest sędzią kynologicznym. :D Chciałam się nawet u niej załapać na upatrzoną pracę magisterską ale chyba interesujący mnie probram badawczy nie ruszy buuuuu :cry: :cry: :cry: :evil:

Link to comment
Share on other sites

Z tego co sie dowiedzialam , to ponoc to kolko nie jest az takie ambitne jak mi sie wydawalo .Jednak to slyszalam od osoby ktora tam studiuje i robi magisterske . Fakt za gustuje w czym innym ,ale u mnie okazuje sie ze nie byloby czasu na chodzenie tam :D Anulka mam nadzieje ze sie wypowiesz jak bylo :wink:

Link to comment
Share on other sites

Ja się zapisywałam u Ściesińskiego ale nie wiem czy on to prowadzi czy p. Fiszdon :hmmmm: Ale z tego co wiem to kółko jest jedno.

Sama jestem ciekawa jak to będzie wyglądać i jak ruszy to zdam relację :D

Może to kółko wynagrodzi mi to że nie ruszył fakultet z "hodowli i użytkowania psów" :( Coś za mało dogomaniaków na tym SGGW :roll:

A tak apropos PALATINA na którym roku weterynarii jesteś??

Link to comment
Share on other sites

Na którym roku?

...wciąż na trzecim... :cry:

Ale odnośnie tych kółek, to ja czytałam w dwóch różnych miejscach (na róźnych piętrach) i oba miały inną nazwę; może jedno to był fakultet (to coś było u Fiszdon)...?

Bo kółko Ściesińskiego, to on sam ma prowadzić.

Ale szczerze mówiąc to ja nic z tego nie rozumiem.

Nie zapisałam się nigdzie, bo nikt mi nie umie powiedziec, jak to ma wyglądać.

Moja współlokatorka się już pytała Ściesińskiego parę razy, ale on nic tylko o jamnikach jej opowiada, a jamniki nie interesują ani jej, ani mnie....

Tak więc nic nie wiem! :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja niewstety sie nie orientuję i nie wiem, gdzie jeszcze można dostać tą książkę, ale powinna być do kupienia...

No i było pierwsze spotkanko kółka kynologicznego.

Szkoda tylko, że mam zajęcia w poniedziałki do późna, więc i tak nie mogłabym porzyjść, nawet jeślibym bardzo chciała...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Hej,
dziewczyny jak chcecie to mogę Wam w czwartek looknąc na tablice, bo akurat chyba poszukują osób chętnych do kółka kynologicznego, prowadzonego chyba przez Fiszdon (ale ręki nie daję). Były ostatnio wywieszone telefony kontaktowe, dla chcących się zapisać 8)
Nie mam pojęcia czy to jest dla wszystkich studentów SGGW, czy tylko dla zootechniki :-?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

blaira!!

ja studiuje na zootechnice w olsztynie i my mamy ksiegarnie tam bez problemu ta ksiażkę można dostać a poza tym sądze że przez wydawnictwo też możesz zamówić.
a tak nawiasem ja wybrałam książkę z ar wrocławskiej też wydali tam jest rochę więcej opisane o rasach ale p.Ściesińskiego też zamierzam nabyć. teraz kupiłam sobie wybrane zagadnienia z genetyki i zachowania się psów fiszdon i nawet nawet!!

tak nawiasem poszukuje dobrej książki najlepiej jak najbardziej naukowej o behawiorze szczeniąt(ruszam z praca magisterska)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...