Jump to content
Dogomania

ღ ♥ Sznaucerka miniaturowa FIGUSIA ♥ ღ


Pasavera

Recommended Posts

  • 5 weeks later...
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

[quote name='M@d']Pasavera to chyba specjalnie nic nie daje, żebyśmy się odzywali, a nie tylko oglądali :eviltong:
Znowu 1,5 miesiąca NIC! :mad:[/QUOTE]

No ba :lol: Taka jestem niedobra :evil_lol:
Obecnie niestety nie miałam czasu na cykanie fot cyfrówką. Teraz biegam ze starym wysłużonym analogowym Zenitem i pstrykam fotki na zaliczenie :cool1: Później zabawy w wywoływanie negatywów, pozytywów i nie ma czasu na nic innego :shake: Obiecuje poprawę jak tylko te okropne błoto pośniegowe się stopi, trawka sie ładnie zazieleni a słoneczko będzie wysoooko nad horyzontem :lol: Czyli niebawem, bo jak na razie pogoda niezbyt zachęcająca na długie spacery - zwlaszcza że Fiśka mi tyłek przeziębiła i ucierpiał pęcherzyk. Leczymy się już jakiś czas i jak na razie wszystko jest w porządku.
Sama panna odzwyczaiła się już chyba od pozowania także nie wiem co wyszłoby z fot. Wiem jedno; byłyby bardziej misiowe niż sznaucerkowe :)

[B]Kojocie[/B] piesek do kochania bez dwóch zdań.
Jak patrzę na Justy Galę to patrzę i patrzę i napatrzec się nie mogę... Taka śliczna Pannica i sierść lśniąca, czarna jak smoła.
Za to Twoja samba ma tak bujną sierść, że pozazdrościć :) Chciałabym mieć tyle kudłów :evil_lol:

[B]Elizka, M@d[/B] witajcie w Galerii Guśki :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pasavera']Teraz biegam ze starym wysłużonym analogowym Zenitem i pstrykam fotki na zaliczenie :cool1: Później zabawy w wywoływanie negatywów, pozytywów i nie ma czasu na nic innego :shake: [/QUOTE]

to co Ty studiujesz/gdzie się uczysz, że masz robić fotki na zaliczenie? Fotografię czy coś w tym stylu?:cool3:

M@d cieprliwości, śnieg stopnieje i będą foty:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...