Jump to content
Dogomania

Kopuluje...


scadia

Recommended Posts

[quote name='Magda_Miki']
Julitko mam pytanie, jakiej dlugosci jest ranka po operacji?? I czy ladnie sie goi. :wink:[/quote]

ranka ma ok 3 cm (ale Tofik jest dosc duzy, wiec to proporcjonalnie do rozmiarow). Mozna robic operacje jeszcze inna metoda (hook cośtam, podwaza się jakims hakiem), wtedy ranka jest jeszcze mniejsza. to są dwa nacięcia.
Goi sie przepięknie, dzis zdjęte szwy
zwazając na to ze tofik juz w 7 godzin po operacji biegał i opanowac go nie mozna było to naprawde cud ze ta ranka sie tak ładnie zagoiła i wszystko jest ok.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 years later...

Przed chwilą miało miejsce dziwne zdarzenie, mój yorczek siedział sobie spokojnie na kanapie gdy nagle stanął i dziwnie się napiął jakby do robienia kupy. Okazało się, że ma mega wzwód :oops:
Nigdy wcześniej się to nie zdarzało, biedaczek był tak wystraszony, nie wiedział co się dzieje. Po 10 minutach troche mu przeszło, mógł się ruszyć. Czy mieliście ze swoimi yorkami coś podobnego, wystraszyłam się, że coś mu się stało ;)
Ofi za 2 tygodnie kończy rok i może to z powodu hormonów?

Link to comment
Share on other sites

Guest Agata_B

[quote name='Kasiko']Przed chwilą miało miejsce dziwne zdarzenie, mój yorczek siedział sobie spokojnie na kanapie gdy nagle stanął i dziwnie się napiął jakby do robienia kupy. Okazało się, że ma mega wzwód :oops:
Nigdy wcześniej się to nie zdarzało, biedaczek był tak wystraszony, nie wiedział co się dzieje. Po 10 minutach troche mu przeszło, mógł się ruszyć. Czy mieliście ze swoimi yorkami coś podobnego, wystraszyłam się, że coś mu się stało ;)
Ofi za 2 tygodnie kończy rok i może to z powodu hormonów?[/quote]I to jeden z dziesięciu powodów dlaczego nie chciałabym samczyka. Obrzydza mnie to :oops:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Nie wiem czy to dobry dział na taki temat-jeśli nie,to proszę o przesunięcie go do odp.miejsca
Mam 7 miesięczną suczkę pełną energii,dlatego duzo czasu spędzamy w parku na szaleństwach,żeby mogła sobie poganiać i się wyszaleć
ale od ok.2 tygodni zauważyłam,że kocyk swój bierze i zwija pod siebie-kręci się w kółko żeby jak najwięcej było pod nią i...tjg.gwałciła go.
Używam tego określenia,bo kiedyś mój pies gwałcił swoje koce.posłanie,pozniej nogi nasze-po kastracji przeszło mu...a tu jest suczka i ma podobne ruchy.
spotkał się z was ktoś z takim zachowaniem?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

[quote name='megi82']Nie wiem czy to dobry dział na taki temat-jeśli nie,to proszę o przesunięcie go do odp.miejsca
Mam 7 miesięczną suczkę pełną energii,dlatego duzo czasu spędzamy w parku na szaleństwach,żeby mogła sobie poganiać i się wyszaleć
ale od ok.2 tygodni zauważyłam,że kocyk swój bierze i zwija pod siebie-kręci się w kółko żeby jak najwięcej było pod nią i...tjg.gwałciła go.
Używam tego określenia,bo kiedyś mój pies gwałcił swoje koce.posłanie,pozniej nogi nasze-po kastracji przeszło mu...a tu jest suczka i ma podobne ruchy.
spotkał się z was ktoś z takim zachowaniem?[/QUOTE]

Moja sunia jak miała tyle miesięcy też tak brała tylko na większym misiu.Raz zrobiła tak na mojej nodze;/ ale teraz ma 11 miesięcy i już spory czas temu z tego wyrosła:)

Link to comment
Share on other sites

Lili juz tak nie robi,przeszło jej,nadal ma dużo energii,nasz dzień jest tai sam jesli chodzi o czas na spacery i zabawe,szkolenie itp.,ale teraz ona jak energia ja rozpiera to lata po oparciach sofy i foteli,albo bierze misia i leci z nim do sypialni warjuje sama z nim na łóżku-podrzuca go,zwala z łóżka,targa po całym pokoju.trochę wyciszyła się=sama sobą zajmuje się,oczywiście pózniej jak jej się już znudzi to podbiega do mnie i mam z nia bawić się

Link to comment
Share on other sites

[quote name='megi82']Lili juz tak nie robi,przeszło jej,nadal ma dużo energii,nasz dzień jest tai sam jesli chodzi o czas na spacery i zabawe,szkolenie itp.,ale teraz ona jak energia ja rozpiera to lata po oparciach sofy i foteli,albo bierze misia i leci z nim do sypialni warjuje sama z nim na łóżku-podrzuca go,zwala z łóżka,targa po całym pokoju.trochę wyciszyła się=sama sobą zajmuje się,oczywiście pózniej jak jej się już znudzi to podbiega do mnie i mam z nia bawić się[/QUOTE]

Sunie tak robią jak im hormony "szaleją". Jest wiosna, także to normalne. u mnie wszystkie suki gwałcą się nawzajem i okazują sobie ogromną miłość całymi dniami....Jest to najczęściej znak zbliżającej się cieczki, a przynajmniej znak tego że w ciele suni zaczyna się coś dziać i że zaczyna ona dojrzewać.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...