Jump to content
Dogomania

Kopuluje...


scadia

Recommended Posts

No i znow zwracam sie do Was z problemem...Łobuziak jutro skonczy 6 miesiecy i jakies pol miesiaca temu wydawalo mi sie, ze "dobiera" sie do poduszki. Przez jakis czas byl spokoj az do dzis. POdczas zabawy ze mna i z moim chlopakiem zauwazylam, ze przyczepil sie do reki mojego faceta i najpierw ja lizal a potem zaczal z nia kopulowac! Oczywiscie zaraz wyladowal na podlodze (psiak oczywiscie) i byl koniec zabawy, ale ja szczerze mowiac nie mam pojecia jak sie zachowywac w takich sytuacjach? Karcic go? Odwracac jego uwage? Czy dac sie "wyszalec"? Łobuz jest w trakcie wymiany zabkow, gdzies wyczytalam ze moze to miec zwiazek. Czytalam tez, ze u wiekszych psow to poczatek proby dominacji, ale Łobuz zawsze byl tym mniejszym i calkowicie calemu swiatu podporzadkowanym. Napiszcie prosze, jak mam sie zachowywac w takich przypadkach?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Szczerze przyznam , że też nie wiem jak i czy wogóle reagować :-?

Vikcia ma takiego wielkiego miśka na widok którego dostaje chęci takowych , że szok... dopada go i świat przestaje dla niej istnieć :lol:

Schowałam miśka w szafie na górze i wystarczy że się tam znajdzie a zaczyna się koncert - wycie , szczekanie i drapanie drzwi szafy :roll:

Problem jest tylko i wyłącznie z tym jednym misiem... :roll: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja miałam ten problem i nadal mam ze Snoopciem, Snoopy ma już 8 miesięcy i tak jak by mu powoli przechodziło, ale ponad miesiąc temu zaczął to robić na mojej nodze :oops: , więc znalazłam mu misia i teraz to tylko robi na misiu pod wieczór :oops: (ale nie każdy wieczór) aha ma też taką poduszkę. Ja mu na to pozwalam, trudno to jest natura, ale fakt że robi to mniej niż kiedyś. :)

Link to comment
Share on other sites

MROWECZKO

Szczerze mowiac ja tez tak myslalam, ale po tym co napisalyscie tutaj juz nigdy wiecej nie pomysle, ze igraszki z poduszkami sa domena "chlopczykow" :) I chyba niepotrzebnie sie przejelam :lol: Mam tylko caly czas przed oczyma obraz pewnego mopsika, ktory w wieku szczeniecym zaczal sie dobierac do nogi swojej Pani i namietnie z nia kopulowac ( z noga oczywiscie! ), ale jemu pozwalali na to. Stwierdzili, ze nie powinno sie poskramiac takich zapedow ;) No i teraz dorosly juz mopsik dogadza sobie z noga swojej Pani, Pana, przechodniow i gosci, ktorzy akurat odwiedzaja ich dom...no i co tu duzo mowic...smiesznie to wyglada :lol: Ja chyba nie bede az tak wyrozumiala. Ale zobaczymy jak to bedzie pozniej ;) Moj poprzedni pies na przyklad w ogole nie mial takich zachowan, dlatego kompletnie nie wiedzialam jak sie powinnam zachowac :)

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli chodzi o igraszki na nodze, to Ja swojemu zabroniłam i już tego nie robi. tak jak już kiedyś ktoś mówił na forum jak piesek dokazuje na nodze, :oops: to znaczy że chce swojego własiciela z dominować, dlatego co piszesz o mopsiku to rzeczywiście niefajna sprawa. :-?

Link to comment
Share on other sites

Ja mu na to pozwalam

Moj tez ma miska juz drugiego do tych 'celow' :wink:

http://www.inspiracja.org/yorkshire/m12.html

Ale to jest prawdziwa milosc,nie mam sumienia mu jej zabrac,no bo w sumie po co.On ja kocha,nie zawsze na niej skacze,on zawsze z nia idzie spac,lize jej oczka,nosek,myje ja cala.No naprawde wzruszajaca sprawa.Mial wczesniej wiekszego miska to tylko go 'gwlacil'nie bylo takich odznak milosci.Z 'Kryśka" jest zupelnie inaczej :D .A jak juz jestem przy glosie.Wiecei co moj lubi ,lizac metal.Np.jak dorwie sie do nozyczek albo jakiego zamka to nie mozna mu go odebrac?czy mu czegos brakuje?? :)

Link to comment
Share on other sites

He he...no no, piekna ma Macius zone :) A co do lizania metalu to moj na razie lize doslownie wszystko co mu pod jezyk wpadnie: dlugopis, reke, podloge, sweterek, pasek do spodni...etc. Tyle smakow i zapachow! Ale ostatnio zauwazylam, ze zaczyna sie powoli ograniczac, wiec na razie nie bede sie tym "lizustwem" przejmowac :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam

Mój Jerruś za "żonę" ma tą hasky :)

http://www.ahc.neostrada.pl/jerry.jpg

i jak ją "dopadnie" to swiata po za nią nie widzi nic go nie interesuje trzyma ją za nos i tak siedzi nawet kilkanaście minut i od czasu do czasu baraszkuje :wink: . Na początku też nie wiedziałam jak na to reagować. Ale w końcu to chyba normlane że hormony szaleją a że zachowuje sie tak tylko w domu wiec mu na to pozwoliłam. I robi tak tlyko z tym pluszakiem. No coż takie pieskie życie :P

Link to comment
Share on other sites

Adiraja - świetne zdjęcie! :lol: Nie przypuszczałam, że suczki również usiłują kopulować ze swoimi ulubionymi maskotkami :wink:

Udało mi się zrobić zdjęcie Pufciowi podczas takich właśnie zabaw, ale niestety nie jest ono zbyt wyraźne.

Oto Pufik ze swoim najlepszym przyjacielem - pluszowym serduszkiem:

_367614_n.jpg

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

moji drodzy.

werter jest bardzo odważnym werterem- ni eboi się odkurzacza na przykład a wręcz jego wichura go usypia;)))) ale zauważyłam, że podczas zabawy ta jego odwaga przeradza się równie w podchody do kopulacji, choć ma dopiero 8 tygodn. jak zauważam to, wówczas mówię fe i przestaje. dobrze robie czy pozwolic mu się wyszaleć?:)

rzaba :multi:

Link to comment
Share on other sites

NO yorki są żywsze, w końcu to terrierki :wink:
A jeśli chodzi o to zboczenie, to u każdego psa tak jest, to jest burza hormonów, psiaki dojrzewają :) Potem się to uspakaja, no chyba, że psa nie 'ułozymy i bedziemy mu pozwalac, na jakieś ''gwałty'' nóg itd, ale tak jest z każdą rasą :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolaa']kurcze noooo
mam juz jedna wysteryliz. suczke w domu w planuje zapuk suczki yorka, ale z tego co piszecie to hmmmm....... czyzby yorki byly zboczone??? czy to jest rasa "bardziej zywsza" pod tym wzgledem od innych?[/quote]
Jakie zboczone?! To przecież instynkt... hormony rozszalałe...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...