Jump to content
Dogomania

Książeczka pracy agility - cena


Wafelek

Recommended Posts

Powiedzcie mi, bo nie wiem, czy się coś zmieniło... jak załatwiałam książeczkę pracy dla mojej RUDIE to płaciłam za nią 5 zł (to nie było tak dawno), teraz u mnie w oddz.ZK powiedziano znajomej cenę 10zł. W krakowskim oddz.słyszałam z kolei, że dalej kosztuje 5 (a przynajmniej w listopadzie tak było).
Czy coś się zmieniło, czy to każdy oddz.sobie sam ustala cenę, czy jak to jest...? Ktoś wie?

Link to comment
Share on other sites

Hmm... o ile dobrze kojarzę, to formalnie to jest druk ścisłego zarachowania i nie powinni ci jej wydać bez numeru i zarejestrowania...

Trochę się czuję emm... zaskoczona? bo 8-10 zł a 3 zł to jest jednak duża różnica... za przecież cały czas tę samą książeczkę. Myślałam zawsze, że jest jedna cena, z GKSP, a nie każdy oddział sobie...
chyba że powinna być jedna (a przynajmniej zbliżona, przecież koszty przesyłki nie są aż TAK wysokie...), a nie każdy oddział o tym hmm... wie? :)

A jak jakiś oddział sobie wymyśli złotych 20 opłaty, to... co...??

Link to comment
Share on other sites

U nas w Bydgoszczy książeczka kosztuje 5 zł, ewidencja jest jedna dla wszystkich sportów i prowadzi ją kierownik sekcji szkoleń, książeczki mam ja i wydając książeczkę dodzwaniam dla niej numer, wpisuję i wydaję, a absztyfikant udaje się do oddziału płaci za książeczkę, okazuje dowód opłaconej składki związkowej, dostaje pieczątkę i szczęśliwy rusza na podbój agilitowego świata :-)

Link to comment
Share on other sites

W Warszawie nie wydają książeczki bez numeru, nie ma takiej opcji. Ale, jak widać, każdy oddział ma swoje zwyczaje.
A co do ceny, to aż się dziwiłam, że tak tanio, bo cena 3zł. wydawała mi się jakoś tak na granicy kosztów produkcji. Ale teraz mam podejrzenie, że to oddziały narzucają marżę... Bo nie wierzę, że ze źródła wychodzą w różnych cenach, w zależności od preferncji i zasług :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

W Katowicach musiałam wykazać się maksimum asertywności żeby pani zechciała się dowiedzieć od innej Pani, że ma nadać numer książeczki. Oczywiście ofukała mnie, że sprzedała całą masę książeczek i nigdy żadnego numeru nie nadawała. Mam nadzieje, że po moich przygodach udało mi się na tyle "wyedukować" Panie, że następne osoby w Katowicach będą miały łatwiej.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Po dzisiejszych bojach w oddziale ("A my mamy coś takiego?" itd...) udało mi się nabyć dwie sztuki :evil_lol: Cenę sobie panie przy mnie ustaliły - bo była wielka zagadka po ile trzeba je sprzedawać...:eviltong: Oddział zakupił agilitowe za 3zł i wyszkolenia psa[obi itd] za 4zł. Dla zwykłego zjadacza chleba cena wynosi [B]6zł za agilitową[/B] i 8zł za wyszkoleniową. Po wpisy jakiekolwiek muszę się wybrać raz jeszcze, bo pani nie miała zielonego pojęcia jak się to wypełnia, ona tylko to sprzedaje..:eviltong: Więc mam w domu łącznie trzy urocze, PUSTE książeczki:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...