Jump to content
Dogomania

Światowa Wystawa Bratysława 2009-wyniki


Szybowiec

Recommended Posts

[quote name='Szybowiec']
[SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Oj,i to jak...:eviltong: A jeść lubią...I strasznie obrażają się jak jedzonko reglamentujemy.:angryy:[/FONT][/SIZE]
[/quote]

...Oooo, aż tak :crazyeye::-o, no nie ładnie z ich strony ;)

A.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Szybowiec'][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Wczoraj po południu wyekspediowałam na szkolenie przygotowujące do konkursów dzikarzy RASTASA i BAJUTĘ!!! :multi: :multi: :multi: AJUTA została w domu...:angryy:[/FONT][/SIZE][/quote]


Oooo, to będzie dziczyzna na obiad...:evil_lol:, a Ajuta dlaczego nie pojechała ?

A.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maks i Spark']Oooo, to będzie dziczyzna na obiad...:evil_lol:, a Ajuta dlaczego nie pojechała ?

A.[/quote]
[SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Ha,ha na dziczyznę to troszkę poczekamy...;)
Jak ruszą polowania i psiaki się sprawią dobrze to...:p No,ale mają przesłać fotki z postępów piesów.:lol:
A najstarsza została w domku bo zachowała się jak pies obronny i znajomy wolał zacząć tresurę od ŁAGODNYCH :eviltong: -jak to określił kareli ,a nie od stróżująco-obronnej pannicy!!!:angryy:
No i znowu zacznie mi tresować szybowce i przyprawiać o palpitację serca królisie...:mad:
[/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szybowiec'][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Ha,ha na dziczyznę to troszkę poczekamy...;)[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Jak ruszą polowania i psiaki się sprawią dobrze to...:p No,ale mają przesłać fotki z postępów piesów.:lol:[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]A najstarsza została w domku bo zachowała się jak pies obronny i znajomy wolał zacząć tresurę od ŁAGONYCH :eviltong: -jak to określił kareli ,a nie od stróżująco-obronnej pannicy!!!:angryy:[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]No i znowu zacznie mi tresować szybowce i przyprawiać o palpitację serca królisie...:mad:[/FONT][/SIZE]
[/quote]

Karelczy łagodny....:crazyeye::crazyeye::crazyeye: nie wierzę

A.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maks i Spark']Karelczy łagodny....:crazyeye::crazyeye::crazyeye: nie wierzę

A.[/quote]
[SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Taaaaaaaak,a czy ja to powiedziałam...:eviltong:Hi,hi,one robiły wszystko ,żeby tylko załapać się na wyjazd.Miłe,grzeczne,wykonujące polecenia...:evil_lol:
Same wskoczyły do samochodziku...I pojechały z obcymi ludźmi...:cool1:No,ja takich to ich nie widziałam nigdy w życiu...Nawet jak jeździły na zawody,a przecież to lubiły!!!
Tylko teraz boję się telefonu,że już ...nie są takie łagodne i potulne...:shake:
[/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szybowiec'][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Taaaaaaaak,a czy ja to powiedziałam...:eviltong:Hi,hi,one robiły wszystko ,żeby tylko załapać się na wyjazd.Miłe,grzeczne,wykonujące polecenia...:evil_lol:[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Same wskoczyły do samochodziku...I pojechały z obcymi ludźmi...:cool1:No,ja takich to ich nie widziałam nigdy w życiu...Nawet jak jeździły na zawody,a przecież to lubiły!!![/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Tylko teraz boję się telefonu,że już ...nie są takie łagodne i potulne...:shake:[/FONT][/SIZE]
[/quote]

To masz dobrych czterołapych aktorów ;):evil_lol:...nie znam kareli, więc mogę być nieobiektywna, jeżeli chodzi o ich charakter, ale napatrzyłam się na nie i ich właściceli na wystawach .....i nie mam do nich zaufania :cool1:, nawet na ringu honorowym weteranów, trzymałam się od karelczyka na odległośc...

A.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szybowiec'][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]MWPR Warszawa 10/12.07.2009r[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]s.M.M.Borg-Grabkowski[/FONT][/SIZE]

[SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Suka[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]klasa pośrednia[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]1768 VALKEA Thorvalta [COLOR=red]CWC,CACIB,NDSwR,BOB[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[/quote]

GRATULACJE :multi::multi::multi:

A.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ktrebor']O a to szkolenie dla dzikarzy to gdzieś w okolicy Warszawy, a jaki jest jego koszt, jeśli się można zapytać?[/quote]

[SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]No tak, nie za bardzo w okolicach W-wy,hi,hi jakieś 300km od...;)[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Co do ceny to ustalana jest indywidualnie,w zależności od zakresu szkolenia...Jeśli będzie ok to zobaczę z shibką :evil_lol:...Ale to na jesieni :cool3:...Powoli :cool1:...Mam nadzieje ,że będzie wszystko ok...[/FONT][/SIZE]:razz:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='TYNAJAR']:multi:Witamy i pozdrawiamy ręsztę forumowych... karelczyków[/quote]

[SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Witamy,witamy nareszcie nowego karelczyka na naszym forum RODZINY KARELCZYKÓW!!!!:multi:

Widzę zdjęcie w avatarku z wystawy???Ciekawe czy z Chojnic...:cool3:
Może jakieś zdjęcia z wystawy i nie tylko?
Bo ja mogę podać wyniki z Chojnic V i Krajówki,ale mnie tam nie było...:eviltong:
Dam fotorelację z wystawy w Sopocie,ale to dopiero po sobocie!!!:oops:
/masz zrymowało się/.
[/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Żeby nie być gołosłownym...
Wystawa Chojnice V grupy 01.08.2009r:
s.Tibor Gelen/Węgry/

Psy
kl.młodzieży
30.INDY Pikimusta [COLOR=Red]Zw.Mł.Naj.Junior,BOB :loveu:[COLOR=DarkOrchid] BIS JUNIOR III[/COLOR]
[COLOR=Black]
Suki
kl.otwarta
62.BINKA KAREL Albus [COLOR=Red]dobra
[COLOR=Black]
Wystawa Chojnice Krajowa 02.08.2009r.
s.Paweł Szemraj

Psy
kl.młodzieży
457.INDY Pikimusta [COLOR=Red]Zw.Mł.Naj.Junior,BOB:loveu:
[COLOR=Black]
Suki
kl.otwarta
745.BINKA KAREL Albus[COLOR=Red] NSDwR,CWC

[COLOR=Black]Tyle wiem,może ktoś skorygować?Zdjęcia?[/COLOR]
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TYNAJAR']No to my byliśmy w Chojnicach:oops: i bardzo się cieszymy z ocen:razz: wyniki się zgadzają Indy otrzymał jeszcze III lokatę dla najpiękniejszego Juniora gr. V :)[/quote]


[SIZE=3][FONT=Comic Sans MS] [COLOR=Magenta]G R A T U L A C J E !!!!!!!!!!!

[/COLOR][/FONT][/SIZE][URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/11/11_9_16.gif[/IMG][/URL]
[SIZE=3][FONT=Comic Sans MS][COLOR=Magenta]

[COLOR=Black]A zdjęcia to gdzie są???:mad:

[/COLOR][/COLOR][/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TYNAJAR']No to my byliśmy w Chojnicach:oops: i bardzo się cieszymy z ocen:razz: wyniki się zgadzają Indy otrzymał jeszcze III lokatę dla najpiękniejszego Juniora gr. V :)[/quote]

[COLOR=indigo][B]GRATULACJE :lol:[/B][/COLOR]
[B][COLOR=#4b0082][/COLOR][/B]
[COLOR=black]fotki prosimy :cool3:[/COLOR]

A.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Podaję wyniki z wystawy MWPR Sopot 8/9.08.2009r.
s.Valentina Ivanishcheva/Rosja/

Suki
kl.pośrednia
1487 NATI Cień Niedźwiedzia [COLOR=Red]bdb[/COLOR]
kl.otwarta
1488 BINKA KAREL Albus [COLOR=Red]bdb
[COLOR=Black]
Zdjęć niestety brak...Chyba,że bety ma?
[/COLOR][/COLOR][/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szybowiec'][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Mogę przesłać instrukcję na pw.;)[/FONT][/SIZE][/quote]
Dostałam instrukcję i męczę sie od 3 dni ....szczerze brak czasu postaram się w przyszłym tygodniu założyć konto na fotosiku chyba że jest inny sposób?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TYNAJAR']Dostałam instrukcję i męczę sie od 3 dni ....szczerze brak czasu postaram się w przyszłym tygodniu założyć konto na fotosiku chyba że jest inny sposób?[/quote]


A przez "żabę" próbowałaś?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...