Jump to content
Dogomania

CWC Inowrocław 19.04.2009


Różyczka

Recommended Posts

  • Replies 181
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Darvin']i to irlandzkie ;D ja myślałem że jakiegoś choć jwednego pięknego anglika zobaczę.... pewnie wszystkie do Częstochowy :evil_lol:[/quote]

no na Częstochowie też nie za bardzo.. tylko 3 angliki. Nie wiem co to się dzieje. :eviltong: Ja spodziewałam się że więcej gordonów w Inowrocławiu będzie a tu żadnego... też szok :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puzzle']Przede mna 75 psow:placz:, moja suka zupelnie ostatnia, nikogo juz po nas na ringu nie ma:evil_lol:, wychodzac zgasze swiatlo:diabloti:....[/quote]
Proponuję nie gasić światła bo zacznie padać deszcz,rok temu po ocenie i podczas konkurencji finałowych padało,wiało i było bardzo zimno.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='J.G']Proponuję nie gasić światła bo zacznie padać deszcz,rok temu po ocenie i podczas konkurencji finałowych padało,wiało i było bardzo zimno.[/quote]

wypluj to przez lewe ramię :evil_lol: już i tak ma być tylko 10 stoopni, jeszcze tego by nam brakowało żeby padało....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rodzice']ja tez jestem ostatniuśka - jak zawsze zreszta wiec to nie nowina , czasami nawet jestem oceniana juz po rozpoczeciu finałów . Co do deszczu to nie bedzie padalo - czary juz odprawione[/QUOTE]
No ja mam nadzieje,że nie będzie padało tak jak w zeszłym roku;)

Link to comment
Share on other sites

[I]"No ja mam nadzieje,że nie będzie padało tak jak w zeszłym roku"[/I]
hmm... a ja jestem ciekawa jak się wystawia psa w deszczu - pewnie ślicznie wszystkie psinki wyglądają (szczególnie te z dłuższym włosem :evil_lol: ) ;)

[I]"Ciekawe czy będzie podany na stronie plan ringów"[/I]
Nie sądzę. Wystawa odbywa się na stadionie i ringi są ułożone w dwóch rzędach, w kolejności 1-2-3- etc., więc łatwo się odnaleźć:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='owca'][I]"Ciekawe czy będzie podany na stronie plan ringów"[/I]
Nie sądzę. Wystawa odbywa się na stadionie i ringi są ułożone w dwóch rzędach, w kolejności 1-2-3- etc., więc łatwo się odnaleźć:)[/quote]


chyba chodziło o godzinowy plan ras na ringach :evil_lol: i tego na bank nie będzie :p

Link to comment
Share on other sites

Mój owczarek australijski po zetknięciu z wodą wygląda jak krzyżówka portugalskiego psa dowodnego:lol: Dlatego deszcz nam nie będzie sprzyjał :evil_lol:
[URL]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Awarta/IMG_4493.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

pięknie!

[I]"chyba chodziło o godzinowy plan ras na ringach i tego na bank nie będzie"[/I] pewnie nie;)
my na szczęście jesteśmy na samym początku. Tak jeszcze zapytam, bo swoje potwierdzenie dostanę w poniedziałek (chyba, że mi je wydadzą jutro na poczcie) wystawa od 10:00, a psy przyjmują od 9:00 ???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...