Jump to content
Dogomania

CWC Inowrocław 19.04.2009


Różyczka

Recommended Posts

[quote name='KaRa_']"[B][FONT=Tahoma] [/FONT][FONT=Tahoma][COLOR=#ff0000]UWAGA ![/COLOR][COLOR=#333333] [/COLOR] Prosimy NIE PRZESYŁAĆ [/FONT] [FONT=Tahoma][SIZE=2]kopii potwierdzenia wpłaty.[/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma] [/FONT] [/B] [FONT=Tahoma]Opłaty za wystawę będą uznawane wyłącznie na podstawie wyciągu bankowego.[B][SIZE=1]

[/SIZE][SIZE=1][COLOR=#333333]
[/COLOR][/SIZE] [/B] Kopię championatu lub certyfikatu użytkowości[B] prosimy przesłać faxem na nr[SIZE=2]: [/SIZE] [COLOR=#333333]089-6790-138[/COLOR][/B][B][COLOR=#ff0000]."

[/COLOR][/B][COLOR=#ff0000][COLOR=Black][SIZE=2]Nic nie pisze o kopi rodowodu wiec wydaje mi sie,ze nie trzeba w zeszłym roku tak było ;)[/SIZE][/COLOR]
[/COLOR][/FONT][/QUOTE]

To ja nie przesylam:shake:, wrazie czego bedziemy sie targowac:evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 181
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dokładnie na krajówce w Warszawie to SMSa pisac nie mogłam bo palce z zimna odmiawiały posłuszeństwa, a niepowiem co sie działo z resztą ciała gęsia skórka wszędzie :angryy: Chociaż mam nadzieje że będzie słoneczny weekend kwietniowy :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madzia_K']ooo...widzę, że nie tylko my będziemy jeździć od Grudziądza do Inowrocławia ;)
Do zobaczenia w takim razie :) Oby tylko zima już sobie poszła:angryy::mad:[/quote]


my tez tu i tu . Mam nadzieję ,ze moje kudlate nie zmoknie - słonce zamawiam !

Link to comment
Share on other sites

czy może ktoś z Was jest zorientowany gdzie będzie odbywała się wystawa?? Niestety nie mogę znaleźć nic na stronie oddziału w Inowrocławiu na temat tegorocznej lokalizacji, ani na temat zeszłorocznej... może będzie to w tym samym miejscu ?

Link to comment
Share on other sites

:placz::placz::placz: zgłoszenia miały być do 7-mego!!! ...oczywiście, jak zwykle, wszystko robię na ostatni moment i właśnie mi wyświetliło, że przyjmowanie zgłoszeń już zakończone :-( ...ale jestem na siebie w:angryy:

*wystawa zawsze odbywała się na stadionie miejskim - jakieś 6-8min jazdy autobusem z dworca pkp

Link to comment
Share on other sites

termin był do 3, potem dopisano, że termin zostaje przedłużony do 7, a teraz ten dopisek zniknął...

pisałam, dostałam odp, że jak się pośpieszę to może zdążą mnie dopisać ...i teraz czekam na odp czy zdążyłam;) :)

w każdym razie, jeśli nie jako wystawiający, będę jako fotograf...
życzę wszystkim powodzenia na wystawie!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...