Jump to content
Dogomania

CWC Grudziądz 18.04.2009


Różyczka

Recommended Posts

  • Replies 236
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kaya']Mógły ktoś napisac mi na jakiej stacji najlepiej wysiąść i jak dojść/dojechać z dworca na teren wystawy, będę wdzięczna :) Z góry dziękuję ;)[/quote]

Na stronie Zk w Grudziadzu jest mapka i plan jak dojechac. :)


A czy ktos sie z seterkiem wybiera? :razz:

Link to comment
Share on other sites

jak tylko wpisałam adres strony oddziału to mój antywirus zaczął wariować i stwierdził że na stronie jest koń trojański i blokuje ją. :confused:
Więc cóż... mógłby ktoś wpisać tu stawkę seterów jak tylko się pojawi??? baaardzo bym prosiła :modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Biutka']A próbowałaś przez stronkę [URL="http://www.zkwp-grudziadz.webpark.pl/"]KLIK[/URL] ?
Ja tak samo miałam, nie będę mówić przez jaką, ponieważ nie chcę załapać :evil_lol::eviltong:[/quote]

oooo wielkie dzięki! Teraz mi weszło bez problemu :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaya']Mógły ktoś napisac mi na jakiej stacji najlepiej wysiąść i jak dojść/dojechać z dworca na teren wystawy, będę wdzięczna :) Z góry dziękuję ;)[/quote]

Dobre pytanie, mi też strona się blokuje mapki nie widzę. Zastanawiam się czy iść na piechotę czy szukać autobusu, z tego co widziałam na mapie w google to jest kawałek ze stacji głównej. Czy jakaś dobra dusza mogłaby napisać jakie autobusy jeżdżą z dworca pod wystawę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Floo']Dobre pytanie, mi też strona się blokuje mapki nie widzę. Zastanawiam się czy iść na piechotę czy szukać autobusu, z tego co widziałam na mapie w google to jest kawałek ze stacji głównej. Czy jakaś dobra dusza mogłaby napisać jakie autobusy jeżdżą z dworca pod wystawę?[/quote]

Z dworca głównego na teren wystawy jest około 800m. Jeden przystanek autobusem... Więc jeżeli ktoś chce się przejechać, to przystanek jest pod samym dworcem, wysiąść należy na następnym a i tak trzeba drugie tyle przejść.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mucha__']Czy ktos z Grudziądza móglby mi napisac jakim autobusem dojade na wystawe z dworca pkp??[/quote]

Zaraz pod dworcem głównym jest przystanek autobusowy. dojedzie się każdym autobusem, to tylko jeden przystanek ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzidtka_Gl']mi też nie działa ,
jak będą stawki, chociaż ilościowe, proszę o lhasa apso[/quote]

nie powiem skąd mam, ale mam :)

[COLOR=black][FONT=Arial]Lhasa Apso, pies, szczeniąt - PULP FICTION z Czańca [/FONT][/COLOR][FONT=Arial] [/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Sapała Dorota A.Dzidt- Łysomice[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Lhasa Apso, pies, szczeniąt - MAGIC OF STYLE Azurowa Amhara [/FONT][/COLOR][FONT=Arial] [/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Besaraba Ewa M. Wolan- Grudziądz[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Lhasa Apso, pies, młodzieży - GARETH Śnieżny Lew FCI [/FONT][/COLOR][FONT=Arial] [/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Balcerek Jolanta Sylwia Dombek- Gdynia[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Lhasa Apso, pies, młodzieży - JARON'S ROMA-JO TAILS OF GLORY [/FONT][/COLOR][FONT=Arial] [/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Skibińscy J.T. - Warszawa[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Lhasa Apso, pies, młodzieży - Close To Perfection AGAIN [/FONT][/COLOR][FONT=Arial] [/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Wiśniewska Małgorzata - Mikołów[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Lhasa Apso, suka, młodzieży - Stings FANTASY MIDNIGHT [/FONT][/COLOR][FONT=Arial] [/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Besaraba Ewa - Grudziądz[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Lhasa Apso, suka, pośrednia - Yackety FEDORA AZUROWA AMHARA [/FONT][/COLOR][FONT=Arial] [/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Besaraba Ewa - Grudziądz[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Lhasa Apso, suka, otwarta - PILARKA Azurowa Amhara [/FONT][/COLOR][FONT=Arial] [/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Bieńkowska Anna Ewa Besaraba- Gdynia[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Lhasa Apso, suka, weteranów - MILKY WAY Sylena FCI [/FONT][/COLOR][FONT=Arial] [/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Dombek Sylwia - Grudziądz[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

O wy ;)

[COLOR=black][FONT=Arial]Australian Silky Terrier, pies, młodzieży - ROOFI Chluba Oli (FCI) [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]Cepowska Dorota - Szczecin[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Australian Silky Terrier, pies, championów - OZZY Chluba Oli (FCI) [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]Cepowska Dorota - Szczecin[/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Arial]Australian Silky Terrier, suka, szczeniąt - SAMANTA Chluba Oli FCI [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]Cepowska Aleksandra - Szczecin[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Australian Silky Terrier, suka, młodzieży - ROMANTICA Chluba Oli [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]Usewicz Wiesława - Pruszcz[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Australian Silky Terrier, suka, młodzieży - RAFIA Chluba Oli FCI [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]Werner Magdalena - Chojnice[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Australian Silky Terrier, suka, pośrednia - ROZI CHLUBA OLI (FCI) [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]Manduk Wiesława - Wołczkowo[/FONT][/COLOR]







ok mam papilony

[COLOR=black][FONT=Arial]Spaniel kontynentalny miniaturowy - Papillon, pies, szczeniąt - FANTASTIC FAME z Dzikich [/FONT][/COLOR][FONT=Arial] [/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Bieńkowska Anna Agnieszka Bieńkowska- Gdynia[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Plaż [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Spaniel kontynentalny miniaturowy - Papillon, pies, pośrednia - TABASCO z Dzikich Plaż [/FONT][/COLOR][FONT=Arial] [/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Sitkiewicz Anna - Świecie[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Spaniel kontynentalny miniaturowy - Papillon, pies, otwarta - NICON Amitycja [/FONT][/COLOR][FONT=Arial] [/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Sieracka Beata - Bydgoszcz[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Spaniel kontynentalny miniaturowy - Papillon, pies, otwarta - TAMARIN vom Schwabenhof [/FONT][/COLOR][FONT=Arial][/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Maurer Monika - Piaseczno[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Spaniel kontynentalny miniaturowy - Papillon, pies, championów - TOKIO Gwiazdki z Białego [/FONT][/COLOR][FONT=Arial] [/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Jaranowski Dariusz - Grudziądz[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Domu [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Spaniel kontynentalny miniaturowy - Papillon, suka, młodzieży - Connection PINK PERFECTION [/FONT][/COLOR][FONT=Arial] [/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Maurer Monika - Piaseczno[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Spaniel kontynentalny miniaturowy - Papillon, suka, młodzieży - Tila's DAISY DEE [/FONT][/COLOR][FONT=Arial] [/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Maurer Monika - Piaseczno[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Spaniel kontynentalny miniaturowy - Papillon, suka, młodzieży - Tila's DANCING WITH [/FONT][/COLOR][FONT=Arial] [/FONT][COLOR=black][FONT=Arial]Maurer Monika - Piaseczno[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]DEVOTION [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial][/FONT][/COLOR]







[COLOR=black][FONT=Arial]Sznaucer średni pieprz i sól, pies, pośrednia - HAGEN z Czartowego Pola [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]Prochenko Jerzy - Szczecin[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Sznaucer średni pieprz i sól, pies, pośrednia - GREY TETIS YUPITER [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]Raczyńska Anna Michał Trojańczyk- Starogard Gdański[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Sznaucer średni pieprz i sól, pies, otwarta - WIELKI BRAT z Jamna [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]Gdela Ryszard - Malbork[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Sznaucer średni pieprz i sól, suka, młodzieży - LORA Griseus [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]Wierzbicki Andrzej - Olsztyn[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Arial]Sznaucer średni pieprz i sól, suka, pośrednia - CZARNA CORA Zielony Kącik [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]Niedzielska Alicja - Bydgoszcz[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...