Jump to content
Dogomania

CWC Częstochowa 19.04.2009


Różyczka

Recommended Posts

[URL="http://www.zkwp-czestochowa.org.pl/"]ZKwP o/Częstochowa --= WITAMY w NASZYM SERWISIE =--[/URL]

[B][COLOR=seagreen]Ostateczny termin przyjmowania zgłoszeń : 31marca 2009r.[/COLOR][/B]

[B][U][SIZE=3][COLOR=red]Formularze zgłoszeniowe wysłane faxem, pocztą elektroniczną lub za pośrednictwem naszej strony internetowej wymagają potwierdzenia telefonicznego w sekretariacie oddziału przed upływem terminu zgłoszeń[/COLOR][/SIZE][/U][/B]


[B]Obsada sędziowska:[/B]
[B]Gr.I[/B]
[B]Wojciech Kramarski[/B] - Owczarek niemiecki
[B]Grzegorz Robak[/B] - Owczarek szetlandzki, Owczarek szkocki collie krótkowłosy, Owczarek szkocki długowłosy, Welsh corgi cardigan, Welsh corgi pembroke, Owczarek staroangielski
[B]Mirosław Redlicki[/B] - PON
[B]Andrzej Tyburczyk - [/B]Biały owczarekk szwajcarski, Bouvier des Flandres, Ceskoslovensky vlcak, Komodor, Owczarek australijski Kelpie, Owczarek australijski typ amerykański, Bearded Collie, Border collie
[B]Anna Dzidt [/B]- Owczarek podhalański, Owczarek francuski Briard, Shipperke, Owczarek belgijski Groendael, Owczarek belgijski Tervueren, Owczarek belgijski Laekenois, Owczarek Belgijski Malinois, Owczarek francuski Beauceron, pozostałe rasy
[B]Gr.II[/B]
[COLOR=#0000ff][COLOR=#000000][B]Mirosław Redlicki -[/B] Bullmastiff, Dog kanaryjski, Leonberger, Pies z Majorki, Pirenejski pies Górski, Tosa, Buldog angielski, Cane corso, Fila Brasileiro[/COLOR]
[B][COLOR=#000000]Piotr Król - [/COLOR][/B][COLOR=#000000]Sznaucery, Pinczery, Dobermany[/COLOR]
[COLOR=#000000][B]Ewa Bukład -[/B] Owczarek kaukaski, Owczarek środkowo-azjatycki[/COLOR]
[B][COLOR=#000000]Aleksander Skrzyński - [/COLOR][/B][/COLOR][COLOR=#000000]Czarny terier, Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny[/COLOR]
[COLOR=#000000][B]Andrzej Szutkiewicz[/B] - Bernardyn długowłosy, Bernardyn krótkowłosy, szwajcarskie psy pasterskie, Mastif angielski, Mastif pirenejski, MAstif tybetański, Rottweiler, pozostale rasy[/COLOR]
[COLOR=#000000][B]Robert Mroczko[/B] - Boksery, Dogi niemieckie, Dogue de Bordeaux, Nowofundland, Hovawart[/COLOR]
[B]Gr.III[/B]
[B]Zdzisław Kitliński[/B] - american staffordhire terrier, staffordshire bull terrier
[COLOR=indigo][B]Ann Radford (CAN)[/B] - Bull terrier,Bulterier miniaturowy[/COLOR]
[B]Joanna Szczepańska-Korpetta[/B] - pozostałe rasy
[B]Gr.IV[/B]
[B]Piotr Król[/B]
[B]Gr.V[/B]
[B]Krystyna Opara [/B]- Akita, Akita amerykańska, Alaskan malamute, Siberian husky,
[B]Maria Zasada [/B]- Chow-chow, Hokkaido, Podengo portugalski, Shar pei, Shiba, Szpic mały, Szpic miniaturowy, Szpic wilczy, Samoyed, Nagi pies meksykański, pozostałe rasy
[B]Gr.VI[/B]
[B]Krystyna Opara[/B]
[B]Gr.VII[/B]
[B]Aleksander Skrzyński[/B]
[B][COLOR=black]Gr.VIII[/COLOR][/B]
[COLOR=#0000ff][COLOR=#000000][B]Riitta Liisa Lehtonen (FIN) - [/B]Golden retriever, Nova scotia duck tolling retriever, Lagotto romagnolo, Sussex spaniel, Amerykański spaniel dowodny, Curly coated retriever[/COLOR]
[B][COLOR=#000000]Kirsi Nieminen (FIN) - [/COLOR][/B][/COLOR][COLOR=#000000]Labrador retriever, Flat-coated retriever[/COLOR]
[COLOR=#000000][B]Krystyna Opara [/B]- pozostałe rasy[/COLOR]
[B]Gr.IX[/B]
[B]Janusz Opara [/B]- Boston terrier, Lhasa apso, Papillon, Pekińczyk, Shih-tzu, Buldog francuski
[B]Elżbieta Chwalibóg [/B]- Chiński grzywacz, Coton de tulear, Maltańczyk, Hawańczyk, Gryfonik brukselski, Gryfonik belgijski, Lwi piesek
[B]Magdalena Świętoń [/B]- Bichoon frise, Chihuahua krótkowłosy, Chihuahua długowłosy, Chin japoński, Pudel miniaturowy, Pudel Toy, Pudel duży, Pudel średni, Mops, Cavalier King Charles spaniel, pozostałe rasy
[B]Gr.X[/B]
[B]Maria Zasada[/B]

Młody prezenter - [B]Joanna Szczepańska-Korpetta[/B]

Miejsce wystawy:
CAMPING OLEŃKA,
ul. Oleńki 22/30
42-200 Częstochowa

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 205
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Błyskotka[/B]
Odpowiedź na Twoje pytanie jest w regulaminie wystaw psów rasowych
[LEFT][FONT=CentSchbookPL-Bold]II. Zasady organizacji wystaw ;), a w rzeczywistości to pytanie najlepiej skierować do zarządu oddziału :roll:[/FONT][/LEFT]
[B]Zuza i Noddy[/B]
Niestety nie wiem na stronie nie ma. Za pogodę żaden oddział nie odpowiada ;) każdy wolałby ładną, a kwiecień wiadomo jaki bywa :shake:
[B]Shetanka[/B]
Nie sądzę, żeby oddział był obrażony po ostatnim i dlatego nie piszą ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagoodka']Ja też się wybieram. Mam nadzieję, że pogoda w tym roku dopisze, bo po 2 dniach w tamtym roku przez kolejne 2 tygodnie leczyłam siebie i jednego z psów.[/quote]
Ojj, zeszłoroczna pogoda była tragiczna :shake:

My również się wybieramy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']Jest rozpiska na stronie zwiazkowej- to chyba nowa, nie rozumiem tylko dlaczego wiekszosc sedziow sie powatrza :roll:[/quote]

Prawdopodobnie dlatego, że dany sędzia może mieć w planie sędziowania 3 rasy z Igr, 6 z IIgr, itp, więc nazwisko sędziego się powtarza ;).

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/70329.html"][B][SIZE=3][COLOR=#000000]vpassione[/COLOR][/SIZE][/B][/URL] wysłałam Ci priv ;)
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/38582.html"][B][SIZE=3][COLOR=#000000]Zuza i Noddy[/COLOR][/SIZE][/B][/URL] tyle ile wiem napisałam w poprzednim poście o MP. Nie mogę podać informacji, które nie zostały oficjalnie ogłoszone ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Różyczka'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/70329.html"][B][SIZE=3][COLOR=#000000]vpassione[/COLOR][/SIZE][/B][/URL] wysłałam Ci priv ;)
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/38582.html"][B][SIZE=3][COLOR=#000000]Zuza i Noddy[/COLOR][/SIZE][/B][/URL] tyle ile wiem napisałam w poprzednim poście o MP. Nie mogę podać informacji, które nie zostały oficjalnie ogłoszone ;).[/quote]
Dzięki, a wiesz może czy zostanie podana na stronie?;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...