Jump to content
Dogomania

Szpilka co szybsza jest niż piłka


dbsst

Recommended Posts

  • Replies 26.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dbsst

    8189

  • Alicja

    3447

  • malawaszka

    1035

  • Maga100

    877

[quote name='Alicja'][B]nie potrafi obsługiwać czajniczka ??[/B][/QUOTE]

nie wie gdzie jest hahahahha

[quote name='Hanna R.']Jakoś nie przypominam sobie, żebyś to [U][COLOR=rgb(0, 0, 0)][B]TY[/B][/COLOR][/U] serwowała mi obiad :hmmmm:[/QUOTE]

jak to nei pamiętasz jak uganiałam sie w fartuchu spełniając każde twoje życzenie ------------------------ a życzeń było bez liku :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hanna R.']Wiedziałam, że niewłaściwie zareagujesz . Mówienie pas jest passe ...[/QUOTE]

nie passe, tylko z minionej epoki, a ta epoka była fajna, więc mówcie pas, pas, bo to fajne.

[quote name='Hanna R.']Niech sobie robaczek spokojnie herbatkę wypije zanim go znowu zagonisz do roboty ...[/QUOTE]

Haniu, bo się porzygam :diabloti:

Dominisiu, co słychać u twojego brzydactwa? :roflt: :roflt:
[url]http://www.rodziceradza.pl/Rodzice/Zabobony,q,181575.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='e.v.a']cześć Basiulaaa:multi:

dawno mnie nie było :oops:
ale ci pięknie chłopak wtrósł:loveu:
pozdrawiammmm[/QUOTE]

uchhh ale wtopa hahaha
nie tu gdzie trzeba napisałam i nie mogę zedytowac :[





u ciebie chciałam napisać:

cześć Szpilkowa mamusiuuuuuuuuu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']byłam na spacerze ja Jaś pies i nasz mega ciężki wózek tak się złożyło że wylądowaliśmy koło szpitala i nagle sobie przypomniałam WYNIKI BADAŃ do odebrania.
tyle ile dałam radę weszłam z wózkiem a pod szpitalem ZOSTAWIŁAM psa i wózek.
W szpitalu trochę sie zeszło tym bardziej, że wyniki okazały się nie zadawalające i wskazana była konsultacja z EL Dr.
W między czasie wyszłam do okna zobaczyć czy wózek i pies nie ukradzione PECH CHCIAŁ, że Szpilka mnie wypatrzyła i komenda zostań przestała obowiązywać. Efakt ja zadowolona z Jasiem oczywiście na ręku flirtowałam z El Dr (bosh jak ja go UWIELBIAM)
A PIES LATAŁ PO SZPITALU W POSZUKIWANIU MNIE nas.

Cała w skowronkach wyszłam i z przerażeniem zobaczyłam że Szpilka prowadzona jest w eskorcie ochroniarzy. Chciałam się do niej nie przyznać ale zaczeła się cieszyć na mój widok i mnie zdradziła.

Idąc słyszeliśmy tylko opinie od osób co widziały Szpilkę w akcji, ma pani bardzo mądrego psa ------> ciekawe co nam pokradli z koszyka w końcu wózek na nie wiadomo ile został SAM POD SZPITALEM[/QUOTE]

buahahahahahaha ty się ciesz że ona z tym wózkiem po szpitalu nie biegała :lol::lol:



[URL]http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/IMG_5908ps.jpg?t=1281161749[/URL]
rozbrajający widok:loveu::mdleje:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...