Jump to content
Dogomania

Szpilka co szybsza jest niż piłka


dbsst

Recommended Posts

  • Replies 26.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dbsst

    8189

  • Alicja

    3447

  • malawaszka

    1035

  • Maga100

    877

[quote name='Asiaczek']I u Ciebie takie potworki sa w domu...?

Pzdr.[/QUOTE]

oczywiście jest jeden glizda taka mała :shake::evil_lol:

[quote name='malawaszka']u niej nie ma bo ma mopa parowego :errrr:[/QUOTE]


hahahhahaha bosz jaka pamiętliwa :evil_lol:

[quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]a było ogryzanie paznokci ??

[URL]http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/IMG_5879ps.jpg?t=1281007410[/URL]

Ja dziś Jaśka słyszałam :grins:[/B][/COLOR][/QUOTE]

było było wkładanie paluszków między tylne poduszki i obserwowanie z fascynacją jak pies "kopie" tylko czekałam jak z pazurów dostanie po twarzy - nie dostał!

Jan doszedł do kuchni...............................i nie miał siły wrócić :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
i wyciągnął skarby z półki pod stolikiem kawowym :placz:
czy to oznacza, że pan demolka powstał :roll:
a i prawie zwalił sobie na łepetynę lampę podłogową białą :shake:

koniec relaksu :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']nie pamiętliwa tylko zazdroszcze hahahaha masz go jeszcze i nadal jestes zadowolona????[/QUOTE]
si sprzatam nim zawsze podłogi bo mi łatwiej nim myć niż zwykłym mopem. tylko zgubiłam jedną arcy ważną przejściówkę i nie mogę korzystać z innych końcówek.
czyli zadowolona

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]Łańcuch albo kula do nogi :diabloti:[/B][/COLOR][/QUOTE]
a nie popsuje?1 hahahhaha


arcy ciekawa historia z wakacji.

Idziemy lasem dorośli ja i Tz, dwójka młodzieży 15 latka pchająca mojego Jaśka i 10 latek biegający po dróżce ze Szpilką puszczoną.
Z za rogu wynurza się pani typowa wierząca miłość wypisana na twarzy od ciągłego uśmiechu urosła jej dupa.
niesie na plecach krzesełko plastykowe i..................................i zaczyna krzyczeć do 10 latka PIES PIES ZAPNIJ GO NA SMYCZ PIES..............................
Chłopiec zamarł Szpilka zamarła....................
Podchodzimy i mówię Pani "uwagę zwraca się dorosłym nie dziecią jak pani ma jakiś problem to proszę tu do nas"
pani na to ze pies ze biega ze ten pies tu SRA...............................
na co ja że to jest las dzikie zwierzęta też tu srają weźmy na przykład sarny i ich boki i dziki..........................
na to pani jeszcze głośniej się pulta.
mówię idzie pani z krzesełkiem do pobliskiej kapliczki na mszę zamiast iść w skupieniu gnębi pani nieletnich zamiast być pełna miłości do wszystkiego w koło jest w pani złość
wstyd pani przynosi sobie i miejscu do ktorego pani idzie na co pani w szoku krzyczała TE PSY ZAGRYZAJĄ RODZICÓW DZIECI

odkrzyknełam to w takim razie nasze dziecko będzie sierotą.....................................

to właśnie WIARA

Link to comment
Share on other sites

podążam spać aby zaraz wstać.............................mam nadzieję, że i tej nocy przepastne szczęki naszego agresywnego psa nas ominą........................A coraz częściej
Szpilka patrzy na mnie wygłodniałym wzrokiem......................

dobranoc

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']:roflt: :roflt:

dobranoc Debe .... daj znać czy przeżyłaś :roll:...:diabloti:[/QUOTE]

przeżyłam dziś przeżyłam ale co będzie jutro?

[quote name='malawaszka']:hmmmm: NO! :diabloti: ostatnio jak razm piłyśmy to pożyłyłam Ci jakies 100 tysi bo nie miałaś drobnych na taxi więc wiesz... dawno to było, ale miłoby było jakbyś oddała :loveu:[/QUOTE]


hahahahh WIEDZIAŁAM nikt ostatnio nie jest dla mnie miły bo tak!

Link to comment
Share on other sites

byłam na spacerze ja Jaś pies i nasz mega ciężki wózek tak się złożyło że wylądowaliśmy koło szpitala i nagle sobie przypomniałam WYNIKI BADAŃ do odebrania.
tyle ile dałam radę weszłam z wózkiem a pod szpitalem ZOSTAWIŁAM psa i wózek.
W szpitalu trochę sie zeszło tym bardziej, że wyniki okazały się nie zadawalające i wskazana była konsultacja z EL Dr.
W między czasie wyszłam do okna zobaczyć czy wózek i pies nie ukradzione PECH CHCIAŁ, że Szpilka mnie wypatrzyła i komenda zostań przestała obowiązywać. Efakt ja zadowolona z Jasiem oczywiście na ręku flirtowałam z El Dr (bosh jak ja go UWIELBIAM)
A PIES LATAŁ PO SZPITALU W POSZUKIWANIU MNIE nas.

Cała w skowronkach wyszłam i z przerażeniem zobaczyłam że Szpilka prowadzona jest w eskorcie ochroniarzy. Chciałam się do niej nie przyznać ale zaczeła się cieszyć na mój widok i mnie zdradziła.

Idąc słyszeliśmy tylko opinie od osób co widziały Szpilkę w akcji, ma pani bardzo mądrego psa ------> ciekawe co nam pokradli z koszyka w końcu wózek na nie wiadomo ile został SAM POD SZPITALEM

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']to Szpilka bez smyczy najpierw została????? :mdleje: to takie rzeczy są w ogóle możliwe?[/QUOTE]
miała smycz za smycz ja prowadzono! smycz została niedbale zaplątana w koło rączki do podnoszenia. Szpilka ją jakoś wyplatała pewnie ruszyła a smycz się uwolniła hahaha

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']
Cała w skowronkach wyszłam i z przerażeniem zobaczyłam że[B] [COLOR=blue]Szpilka prowadzona jest w eskorcie ochroniarzy. Chciałam się do niej nie przyznać ale zaczeła się cieszyć na mój widok i mnie zdradziła.[/COLOR][/B]

Idąc słyszeliśmy tylko opinie od osób co widziały Szpilkę w akcji, ma pani bardzo mądrego psa ------> ciekawe co nam pokradli z koszyka w końcu wózek na nie wiadomo ile został SAM POD SZPITALEM[/QUOTE]

:roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']

arcy ciekawa historia z wakacji.

Idziemy lasem dorośli ja i Tz, dwójka młodzieży 15 latka pchająca mojego Jaśka i 10 latek biegający po dróżce ze Szpilką puszczoną.
Z za rogu wynurza się pani typowa wierząca miłość wypisana na twarzy od ciągłego uśmiechu urosła jej dupa.
niesie na plecach krzesełko plastykowe i..................................i zaczyna krzyczeć do 10 latka PIES PIES ZAPNIJ GO NA SMYCZ PIES..............................
Chłopiec zamarł Szpilka zamarła....................
Podchodzimy i mówię Pani "uwagę zwraca się dorosłym nie dziecią jak pani ma jakiś problem to proszę tu do nas"
pani na to ze pies ze biega ze ten pies tu SRA...............................
na co ja że to jest las dzikie zwierzęta też tu srają weźmy na przykład sarny i ich boki i dziki..........................
na to pani jeszcze głośniej się pulta.
mówię idzie pani z krzesełkiem do pobliskiej kapliczki na mszę zamiast iść w skupieniu gnębi pani nieletnich zamiast być pełna miłości do wszystkiego w koło jest w pani złość
wstyd pani przynosi sobie i miejscu do ktorego pani idzie na co pani w szoku krzyczała TE PSY ZAGRYZAJĄ RODZICÓW DZIECI

odkrzyknełam to w takim razie nasze dziecko będzie sierotą.....................................

to właśnie WIARA[/QUOTE]

Aaaaa znam. To znana nam wszystkim, dobrze zorganizowana grupa przestępcza Moherówy Bands :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Gryzie je ten moher w głowy i stąd te anomalia:diabloti:

[quote name='dbsst']--> ciekawe co nam pokradli z koszyka w końcu wózek na nie wiadomo ile został SAM POD SZPITALEM[/QUOTE]


No nie wiem moja droga czy zużyte pieluchy to taki łakomy kąsek dla złodzieja:evil_lol:

A Janek śliczny :*

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']u niej nie ma bo ma mopa parowego :errrr:[/QUOTE]
Nic na ten temat nie wiem...

[quote name='dbsst']si sprzatam nim zawsze podłogi bo mi łatwiej nim myć niż zwykłym mopem. tylko zgubiłam jedną arcy ważną przejściówkę i nie mogę korzystać z innych końcówek.
czyli zadowolona[/QUOTE]
I naprawdę jesteś zadowolona? Pytam, bo w całym mieszkaniu mam kafelki i może to byłaby rzeczywiście wygoda...
A kupowałaś w TV Market...?

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']A PIES LATAŁ PO SZPITALU W POSZUKIWANIU MNIE nas.

Cała w skowronkach wyszłam i z przerażeniem zobaczyłam że Szpilka prowadzona jest w eskorcie ochroniarzy. Chciałam się do niej nie przyznać ale zaczeła się cieszyć na mój widok i mnie zdradziła.

[/QUOTE]

:roflt:

hahahha, czemu, czemu nie zrobiłaś zdjęcia?????? nawet komórką!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bigos']Aaaaa znam. To znana nam wszystkim, dobrze zorganizowana grupa przestępcza Moherówy Bands :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Gryzie je ten moher w głowy i stąd te anomalia:diabloti:

[/QUOTE]

hahahhahha


No nie wiem moja droga czy zużyte pieluchy to taki łakomy kąsek dla złodzieja:evil_lol:

[quote name='bigos']A Janek śliczny :*[/QUOTE] a bardzo dziękuję zapraszam na oglądanie w realu :D

[quote name='Asiaczek']Nic na ten temat nie wiem...


I naprawdę jesteś zadowolona? Pytam, bo w całym mieszkaniu mam kafelki i może to byłaby rzeczywiście wygoda...
A kupowałaś w TV Market...?

Pzdr.[/QUOTE]
na allegro montiss się nazywa

[quote name='Maga100']:roflt:

hahahha, czemu, czemu nie zrobiłaś zdjęcia?????? nawet komórką![/QUOTE]

bo mam zablokowane sms, zdjęcia i filmy w komórce wrrrrrrrrrrrrrrr a pozatym płonełam ze wstydu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...