Jump to content
Dogomania

Szpilka co szybsza jest niż piłka


dbsst

Recommended Posts

  • Replies 26.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dbsst

    8189

  • Alicja

    3447

  • malawaszka

    1035

  • Maga100

    877

[quote name='Hanna R.']Coś mnie obudziło i kazało tutaj przybyć... :hmmmm:

[URL]http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/IMG_0740ps.jpg?t=1263419001[/URL]

Teraz mogę już ponownie udać się tam, skąd przybyłam :hand:[/QUOTE]

Och Hanno zapach miętówek cie obudził :cool1:

[quote name='Justa'][URL]http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/IMG_0733ps.jpg?t=1263417879[/URL]


O litości ja też chce takiego.. :placz: :loveu:[/QUOTE]

licytowałam geny TZa chetnych nie było teraz już za późno geny zostaja tylko do mojej dyspozycji :cool1::evil_lol:

[quote name='Iza i Avanti']Jasiek śliczny! :loveu: Taki spokojny i cichy! :loveu:

Na razie... :diabloti:[/QUOTE]

oby na razie ja chcę mieć normalne dziecko a nie forumowy nad przyrodzony ideał rodem z dzieciowa :diabloti::evil_lol:

[quote name='apple']ale mam krokodyle:loveu:
[URL]http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/IMG_0740ps.jpg?t=1263419001[/URL]

Jaki problem mamy?:roll:[/QUOTE]

bo my od małego wpajamy w niego pewne cechy wiesz krokodyl, lew a nie kotek :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

taki, że ja miła nie będę nawet po znajomości ani dla narzeczonej ani dla jej mamy więc...........czy jestes gotowa :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']

bo my od małego wpajamy w niego pewne cechy wiesz krokodyl, lew a nie kotek :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

[COLOR=Green]aha:roll:[/COLOR]

taki, że ja miła nie będę nawet po znajomości ani dla narzeczonej ani dla jej mamy więc...........czy jestes gotowa :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]Nie....dziękuję:evil_lol:

Niniejszym pragnę tu złożyć kondolencje przyszłej twojej synowej:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]NIENAWIDZĘ tetry a jeszcze bardziej flaneli[/B] - kto wymyślił ten materiał przecież TEGO nie da się wyprasować :shake: tu prasujesz tam się gniecie tam się gniecie tu sie sciąga :evil_lol::evil_lol:
10 pieluch godzina roboty fakt to przez tel gadałam to Miętusowi fotkę zrobiłam ale.................:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
.......................................................................................................................

[B]jestem ZŁĄ matką BARDZO ZŁĄ[/B] - dziś Miętówa został przeze mnie przetargany bo nie potrafiłam odczytać PROSTEGO znaku :shake:
Nie wiem jak to się stało ale się wydarzyło :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
06:00 - jeść: rytuał
1. zmiana pampersa
2. zabawa z tym pieprzonym pępkiem: mamy XXI w czy nie da się jakoś inaczej tych pępowin odcinać żeby młode piękne matki jak ja nie musiały w domu myśleć jeszcze o przemywaniu pępka (o 3 rano jest to nie do ogarnięcia, nagle pampers jest niczym kod Leonarda a pępek z wierzgającymi krótkimi kulasami są niczym złapanie jednorożca NIEMOŻLIWE :shake::evil_lol:)
3. karmienie - mmmmmmmmmm wygląda to tak :loveu:
4. odbicie i jak Miętus nie odleci przytulania
5. łózeczko

PROSTE ale nie dziś o nie nie nie :shake:

poszło wszystko w kolejności jest łóżeczko Syn się złości - kurde o co chodzi :roll:
pewnie źle odbił ---- tiu tiu tiu na rączkach nie to nie to złość dalej. Pewnie ma ochotę na migdały więc lilu lilu migdalimy się - to nie to :lying:

BOSZ O CO CHODZI :watpliwy:

oo ulało się i ma mokry kawałek spodenek to napewno to rozbieram go z portek i spokój JESTEM WIELKA WIEM UMIEM Z NIM GADAĆ :sg168:
wkładam nowe portki zapinam RYK ale przeciez są śliczne w ŻYRAFY mama lubi ŻYRAFY :roll:

znowu na ręcę jezu kolczasty ktos go zauroczył teraz będzie ZŁY :placz:
nie to NAPEWNO BRZUSZEK :stormy-sad:nie nie brzuszek
to ta czkawka - która dostał z wkurzenia :shock: nie nie czkawak

QRWA o co chodzi co jest POSUŁ SIĘ ON SIĘ POPSUŁ :placz:
SMOCZEK GDZIE JEST SMOCZEK - CZMU ON GO kurczę wypluwa DLACZEGO NIE CHCE SMOCZKA :grab:

tak głodny jest - NIE NIE JEST GŁODNY [B]RAAAAAAAAAATUNKU [/B]

I TAK MIJAJA OD KARMIENIA OK DWIE godziny - czasem się uspakaja zrezygnowany i ucina sobie drzemkę żeby za chwilę znowu wstać i powiedzieć
[COLOR=Red][B]MAMO KOCHAM CIĘ BARDZO ALE MAM QRWA MOKREGO PAMPERSA[/B][/COLOR] :flaming::boom:
ja w tym czasie kombinuje biegam w kółko zjadam swój ogon o co mu chodzi.......to nie kupa kupę potrafię rozróżnić.......................................:mdleje:
spokojnie wdech wydech wdech wydech...................zacznę od początku

1. pampers ------------ :PROXY5:
i płacz ustał nakarmiliśmy się i od tej pory śpimy.
ja w ramach samoukarania poszłam prasować pieluchy NIENAWIDZĘ TETRY a jeszcze BARDZIEJ FLANELI :placz:

:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cola']

ja nie mam problemu z tetrą :grins: wyprasowały się błyskawicznie :cool3: spryskiwacz i para :multi:[/QUOTE]

[B]ja też mam nowoczesne żelazko, wprawdzie bez duszy, ale też ma spryskiwacz i parę :diabloti::diabloti:
I zgadzam się z Debe, pieluch nie da się prasować :shake: Zaznaczam, ze mówimy o UŻYWANYCH, bo takie nowe, nawet po upraniu rzeczywiscie SIĘ PRASUJĄ :roll:
Ja olałam, droga moja, składam na cztery i prasuję byle jak, tak, taka jestem jestem :diabloti:

Oj, Jasiek się popsuł? :shake: Już nie jest ideałem? :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Niektórzy mają tego pecha :diabloti::diabloti:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cola']:evil_lol: chciałaś popsuć syna :mad:

ja nie mam problemu z tetrą :grins: wyprasowały się błyskawicznie :cool3: spryskiwacz i para :multi:[/QUOTE]
raczej ktoś pozazdrościł i chciał zaczarować :diabloti:
w mojej lepiance mam takie żelazko

[IMG]http://tluczan.republika.pl/dawno/zelazko.jpg[/IMG]

myślisz, że czas je zmienić :evil_lol:


[quote name='malawaszka']prasuj mopem parowym!!!!![/QUOTE]

:evil_lol::evil_lol::evil_lol: nie umiem nie jestem jeszcze na tym poziomie oprócz nie wyprasowanej tetry mam wyprasowaną dłoń :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Buhahahahahahahahaha.....Debe, normalnie wprawiłaś mnie w cudowny nastrój tym postem.....będę się cieszyć do końca dnia:evil_lol:

I ten tekst: :roflt:
[QUOTE]wkładam nowe portki zapinam RYK ale przeciez są śliczne w ŻYRAFY mama lubi ŻYRAFY [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_rolleyes.gif[/IMG][/QUOTE]

I widzę że jeszcze jesteś na etapie prasowania.......spoko, już niedługo:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100'][B]ja też mam nowoczesne żelazko, wprawdzie bez duszy, ale też ma spryskiwacz i parę :diabloti::diabloti:
I zgadzam się z Debe, pieluch nie da się prasować :shake: Zaznaczam, ze mówimy o UŻYWANYCH, bo takie nowe, nawet po upraniu rzeczywiscie SIĘ PRASUJĄ :roll:
Ja olałam, droga moja, składam na cztery i prasuję byle jak, tak, taka jestem jestem :diabloti:

Oj, Jasiek się popsuł? :shake: Już nie jest ideałem? :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Niektórzy mają tego pecha :diabloti::diabloti:[/B][/QUOTE]

:evil_lol::evil_lol::evil_lol: spryskiwacz nie może być z żelazka :evil_lol: bo jest do D... :diabloti:
taki ogrodniczy rewelacyjnie się sprawdza :cool3: ...nie tylko do pogniecionych pieluch, inne materiały też świetnie reagują :p
[IMG]http://www.mireks.pl/Allegro/spryskiwacz500ml/100_2479.JPG[/IMG]

[quote name='apple']I widzę że jeszcze jesteś na etapie prasowania.......spoko, już niedługo:evil_lol:[/QUOTE]

:evil_lol::evil_lol::evil_lol: jeszcze chwila i będzie prasowanie na tzw. 4 :cool3: bez żelazka :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cola']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: spryskiwacz nie może być z żelazka :evil_lol: bo jest do D... :diabloti:
taki ogrodniczy rewelacyjnie się sprawdza :cool3: ...nie tylko do pogniecionych pieluch, inne materiały też świetnie reagują :p
[IMG]http://www.mireks.pl/Allegro/spryskiwacz500ml/100_2479.JPG[/IMG]


:evil_lol::evil_lol::evil_lol: jeszcze chwila i będzie prasowanie na tzw. 4 :cool3: bez żelazka :evil_lol:[/QUOTE]Się Debe zepsuła, ale spoko, naprawi się
:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']prasuj mopem parowym!!!!![/QUOTE]
[COLOR=Red][B]
:roflt: :roflt:

debe musiałam :grins:


A nie macie maglownicy :hmmmm: zajebiście sie prasowało .... a tak wogóle pieluche po wysuszeniu składa się na pół i jeszcze na pół i się taki wąski pasek przejeżdza żelazkiem albo przepuszcza przez magla i po kłopocie .... nie wiem coż macie za problemy :hmmmm:
poza tym są pampersy ..... za Qby szczęnięctwa to był towar deficytowy z zachodu na czarną godzinę przeznaczony [/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]
poza tym są pampersy ..... za Qby szczęnięctwa to był towar deficytowy z zachodu na czarną godzinę przeznaczony [/B][/COLOR][/QUOTE]

[B]a pewnie, że pampersy, ale Tadzi ulewa jak ulewa, ponadto produkuje hektolitry śliny, którymi znaczy podlogę, a ponadto jeszcze w ramach wietrzenia tyłka zawiązuję mu tetrę czasem, więc mam tego miliony :roll:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100'][B]a pewnie, że pampersy, ale Tadzi ulewa jak ulewa, ponadto produkuje hektolitry śliny, którymi znaczy podlogę, a ponadto jeszcze w ramach wietrzenia tyłka zawiązuję mu tetrę czasem, więc mam tego miliony :roll:[/B][/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]a do takich czynności to bym nie prasowała na cycuś glancuś :shake::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...