Jump to content
Dogomania

Szpilka co szybsza jest niż piłka


dbsst

Recommended Posts

  • Replies 26.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dbsst

    8189

  • Alicja

    3447

  • malawaszka

    1035

  • Maga100

    877

[quote name='dbsst']weź chyba, że chcesz słuchac ja w tym domu nic nie mogę znaleźć :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]

:diabloti: i tak co chwila słyszę: "nie wiesz gdzie jest....??" stwierdzam fakt, że mężczyźni w czasie ciąży gubią się w czasoprzestrzeni :evil_lol:

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]
:roflt: ... to prawie jak u Klockowej było :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

śmieszne? śmieszne? dla mnie to tragedia :shake: wszyscy dookoła się pytają o imię...a ja :niewiem: ...było kilka wersji, ale jakoś tak ucichły

[quote name='asher']Waluś :loveu:

Mnie się podoba tylko jedno jedyne chłopięce imię i jest to Filip :p :lol:[/QUOTE]

brzydko mi się kojarzy :evil_lol: walmnietu :diabloti: to trauma po filmie o apaczach i kowbojach...gdzie był taki jeden indianiec włóżmitu :evil_lol:

całkiem prawdopodobne, że jak dojdzie co do czego to imię Filip się odpodoba :cool1: mi podobało się od niepamiętnych czasów Jakub i co?? i doopa

[quote name='malawaszka']to pewnie dlatrego, że z konopii wyskakuje :roflt:[/QUOTE]

:evil_lol: tia...a gwarowo filip znaczy zająć :evil_lol:

[quote name='malawaszka']ostatnio dogomania jest dość skutecznym hamulcem dla mnie :evil_lol:[/QUOTE]

[quote name='asher']Fakt, mocno pouczająca lektura :diabloti:[/QUOTE]

dobrze, że ja najpierw zaskoczyłam :cool1: a dopiero potem wróciłam na dgm :diabloti: inaczej pewnie też bym miała hamulce

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']I czego rżysz? Ja się wzruszyłam, że ktoś we mnie wierzy! :-( :loveu:


Mnie się podoba tylko jedno jedyne chłopięce imię i jest to Filip :p :lol:[/QUOTE]

:loveu::loveu:
i nie się Filip podoba i była wojna o Filipa niestety batalia przegrana :cool1:

[quote name='malawaszka']to pewnie dlatrego, że z konopii wyskakuje :roflt:[/QUOTE]

jest coś w tym, jest tez drink filipe baaaaaaaaaardzo mocny :cool1:

[quote name='asher']Fakt, musiałabym się nieźle ujarać, żeby sobie Filipa zmajstrować. Na trzeźwo mam zbyt sprawne hamulce i bardzo skrupulatnie łykam pigułki :evil_lol:[/QUOTE]

ale, ze sama byś po jaraniu majstrowała :roll::diabloti::evil_lol:

[quote name='malawaszka']ostatnio dogomania jest dość skutecznym hamulcem dla mnie :evil_lol:[/QUOTE]

no coś TY :crazyeye: toż to najlepsza przygoda życia :multi:

[quote name='asher']Fakt, mocno pouczająca lektura :diabloti:[/QUOTE]

atlas wiedzy o ciążeniu :evil_lol:

[quote name='Cola']:diabloti: i tak co chwila słyszę: "nie wiesz gdzie jest....??" stwierdzam fakt, że mężczyźni w czasie ciąży gubią się w czasoprzestrzeni :evil_lol:

[COLOR=DarkOrchid][B]ja mam tak od kurna 8 lat i mam podejrzenia że mój TZ ma kilka domów i juz sie gubi u której larwy gdzie co ma :evil_lol::evil_lol:
[/B][/COLOR]


brzydko mi się kojarzy :evil_lol: walmnietu :diabloti: to trauma po filmie o apaczach i kowbojach...gdzie był taki jeden indianiec włóżmitu :evil_lol:

[B][COLOR=DarkOrchid]wiesz co nie wiem co to za kino ale jak będziemy walczyć o Matyldę to koniecznie POŻYCZ MI TEN FILM [/COLOR][/B]:diabloti::evil_lol:



dobrze, że ja najpierw zaskoczyłam a dopiero potem wróciłam na dgm :diabloti: inaczej pewnie też bym miała hamulce[/QUOTE]


e tam chęc poznawcza byłaby silniejsza :cool1:

jestem ale znikam robić listę zakupów i oglądac filmy -- chyba zaczynam se przyzwyczajać do robienia NIC :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonita'][COLOR=Blue][I][B]Jakie to piękne uczucie - nierobić nic :loveu::loveu::loveu:

Hejo sis :multi:
[/B][/I][/COLOR][/QUOTE]
noooooooooooooooooooooooooooooo
jak to będzie jak będę juz musiała robić coś :placz::placz::placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst'][COLOR=Black]ja mam tak od kurna 8 lat i mam podejrzenia że mój TZ ma kilka domów i juz sie gubi u której larwy gdzie co ma :evil_lol::evil_lol:

[COLOR=Blue]:evil_lol::evil_lol: [B]na szczęście mój już skumulował swoje rzeczy w jednym mieszkaniu, u rodziców chyba mało co zostało[/B] :diabloti:[/COLOR]

wiesz co nie wiem co to za kino ale jak będziemy walczyć o Matyldę to koniecznie POŻYCZ MI TEN FILM :diabloti::evil_lol:[/COLOR]

[COLOR=Blue][B]nie ma sprawy :p nawet na polsacie ten film lata[/B] [/COLOR]

e tam chęc poznawcza byłaby silniejsza :cool1:

[B][COLOR=Blue]no nie wiem :shake:[/COLOR][/B]

przyzwyczajać do robienia NIC :roll:[/QUOTE]

[quote name='dbsst']noooooooooooooooooooooooooooooo
jak to będzie jak będę juz musiała robić coś :placz::placz::placz::placz::placz:[/QUOTE]

nawet nie zauważysz, że coś robisz....:diabloti: nie będziesz miała czasu na refleksje :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']:loveu::loveu:
i nie się Filip podoba[/quote]:loveu::loveu::loveu: Szkoda, że przegrana, pewnie nie walczyłaś dość wytrwale :p

[quote name='dbsst']ale, ze sama byś po jaraniu majstrowała :roll::diabloti::evil_lol:[/quote]
A kto mnie tam wie, po jaraniu wiele rzeczy niemożliwych staje się możliwe :evil_lol:



[quote name='dbsst']no coś TY :crazyeye: toż to najlepsza przygoda życia :multi:[/quote]Tia, taka walka z kosmitami to też zajebista przygoda, ale ja zdecydowanie wolę to w tv oglądać,niż przeżywać osobiście :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

ale jestem zła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jeszcze raz usłyszę o świńskiej grypie to dostanę szału. Dlaczego nie mówia o powikłaniach zwykłej grypy :mad::mad::mad::mad::mad:
przez to bicie piany nie ma odwiedzin na niektórych oddziałach szpitalnych :diabloti::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']

Tia, taka walka z kosmitami to też zajebista przygoda, ale ja zdecydowanie wolę to w tv oglądać,niż przeżywać osobiście :diabloti:[/QUOTE]

nigdy nie chciałaś zmierzyć się z kosmitą :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']ale jestem zła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jeszcze raz usłyszę o świńskiej grypie to dostanę szału. Dlaczego nie mówia o powikłaniach zwykłej grypy :mad::mad::mad::mad::mad:
przez to bicie piany nie ma odwiedzin na niektórych oddziałach szpitalnych :diabloti::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:[/QUOTE]

Bo zwykla grypa nie jest tak medialna:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agbar']Bo zwykla grypa nie jest tak medialna:cool1:[/QUOTE]
ale przez głupie media cierpią niemedialni zwykli ludzie :shake::angryy:

Wstałam dziś o 9:30 płożyłam się o 5 między 5 a 9:30:
1. zrobiłam pranie
2. zjadłam przed śniadanie
3. wypiłam kawę inkę
4. popisałam smsy
5. poczytałam
6. wywaliłam super śmierdzące psie posłanie na balkon - co oznacza, że ja i pies i łóżko było grane
7 oddałam kilka czynności higieniczno - porządkowo - kibelkowych

to tak naprawdę ile spałam i dlaczego nie mogę spać po nocach ZNOWU :placz::placz::placz::placz:
czuje się nieźle mam tylko dyskomfort bo ktoś napiera na skórę brzucha :shake:
ma to dobre strony napiera plecami więc boksuje w środek mnie :diabloti: i wcale nie uderza w wątrobę, nerki, śledzione itd więc ruchy NIE SĄ BOLESNE ANIE NIE PRZYJEMNE czasem tylko uderza głową w pęcherz :evil_lol: ale to powoduje sikanie a nie ból.
qrwa drugie sniedanie mam na cyckach, brzuchu i klawiaturze.
jest mi przeraźliwie gorąco. Siedzę na podkoszulku i spodenkach a w całym mieszkaniu są pootwierane okna i w niektórych częściach balkony :evil_lol:

ciekawe kiedy znowu usłyszę "jak ty masz tu zimno":p
i dlaczego ja wczoraj siedziałam na spodenkach koszulce z brzuchem wywalonym a TZ w swetrze i dżinach :evil_lol:
jak mi tak gorąco to pocą mi się cycki - to jest STRASZNE :roll:
teraz już wiem co może znaczyć trzeci trymestr w upały - ja BYM TEGO NIE PRZEŻYŁA :shake:

robię kolejne pranie - czy ja jestem jakis pieprzony szop pracz, czy ja CIĄGLE PIORĘ czy tak już będzie ZAWSZE!
- co gorsza została jeszcze posciel Jaśka za ktorą nie mogę się zabrać BO MY NIE MAMY W CZYM CHODZIĆ :shake:

i czy tylko ja mam taka ochotę na mandarynki :roll:
idę poleżeć i poczytać w końcu co ja moge robić - TZ w pracy pies woła mnie do sypialni :cool3: to bedzie dłuuuuuuuuuuuugi dzień :shake:

ciąża jest fajna na swój sposób :multi:

Link to comment
Share on other sites

Ciaza jest boska:loveu:
Moj Okruch w nocy od jakichs 2 tygodni spi...wstaje dopiero ok.7ej rano.Lapczywy za to okrutnie i co chwila ma czkawki:evil_lol:Mandarynki pochlaniam w ilosciach hurtowych:evil_lol:Goraco mi po raz pierwszy w zyciu i tez chalupe wietrze bez przerwy:evil_lol:Kolega maz w swetrze a ja prawie gola siedze i sapie jak lokomotywa.Jest cudnie...B. mnie obsluguje,kocha jak chyba nigdy:evil_lol:i ma swieta cierpliwosc...moj kochany.I opowiada synkowi bajki-sam wymysla a ja wyje ze smiechu.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']dlaczego nie mogę spać po nocach ZNOWU[/QUOTE]

pocieszę Cię...ja też mam ostatnio kłopoty ze snem :placz: a jak już zasnę, to śpię do 10 :roll: A. się strasznie dziwi, bo wstawałam po 7 :roll:

[quote name='dbsst']czuje się nieźle mam tylko dyskomfort bo ktoś napiera na skórę brzucha
czasem tylko uderza głową w pęcherz ale to powoduje sikanie a nie ból.[/QUOTE]

ja dalej mam nietoperka w brzuchu, ale jego girki kopią w mój prawy bok :evil_lol: bólu to nie sprawia :p ale jest jeden minus wywalania się brzucha do przodu - rozciąganie więzadeł pępkowych :mad: :angryy: :angryy: co skutkuje szpileczniczym bólem :angryy: najpierw pól tygodnia lewa strona pępka, a od wczoraj góra :angryy: długa spionizowana pozycja odpada i muszę co jakiś czas leżeć :angryy: co skutkuje wnerwieniem mojej osoby i wbijaniem szpil osobnikowi w moim pobliżu :diabloti:
zestawienie pęcherz - głowa :mad: jak wychodzę z domu, to co chwila [U][B]wydaje[/B][/U] mi się, że chcę siku :mad:

[quote name='dbsst']jest mi przeraźliwie gorąco. Siedzę na podkoszulku i spodenkach a w całym mieszkaniu są pootwierane okna i w niektórych częściach balkony
ciekawe kiedy znowu usłyszę "jak ty masz tu zimno"
i dlaczego ja wczoraj siedziałam na spodenkach koszulce z brzuchem wywalonym a TZ w swetrze i dżinach[/QUOTE]

witaj w klubie :evil_lol: :evil_lol: A. też siedzi w dżinach i jakiejś grubej bluzie na miśku :evil_lol: Ja mam napady gorąca i duszności w okolicach 11-12, czyli zaraz się zacznie :evil_lol: :evil_lol:

[quote name='dbsst']robię kolejne pranie - czy ja jestem jakis pieprzony szop pracz, czy ja CIĄGLE PIORĘ czy tak już będzie ZAWSZE!
- co gorsza została jeszcze posciel Jaśka za ktorą nie mogę się zabrać BO MY NIE MAMY W CZYM CHODZIĆ[/QUOTE]

tak będzie już ZAWSZE :diabloti: ale jak tylko przestaniesz prać oddzielnie rzeczy dziecka, to zauważysz, że też macie ubrania :evil_lol:

[quote name='dbsst']i czy tylko ja mam taka ochotę na mandarynki


ciąża jest fajna na swój sposób[/QUOTE]

taaaaak mandarynki wpierniczam od tygodnia kilogramami :roll:

kocham ten odmienny stan :loveu:

czeka mnie dzisiaj wizyta w banku :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cola']
czeka mnie dzisiaj wizyta w banku :evilbat:[/QUOTE]

idziesz wziąść pożyczkę na plantacje mandarynek :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

ulżyło mi, że nie tylko JA mam jazdy na ciepło, ,mandarynki i zepsuty sen :shake:
Dziś znowu mam mega twardy brzuch i bardzo mnie to wkurza :shake:
przejdę się z psem może mi trochę przejdzie :roll:
tak wiem okłamuje się nie przejdzie :shake:
przejdzie dopiero wieczorem jak będzie pora spania wtedy poczuje sie jak młody bóg :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']iiiiii:cool3::cool3::cool3::cool3::cool3::cool3::cool3::eviltong:[/QUOTE]
[COLOR=Red][B][FONT=Arial]
i do mnie nie napisałaś :diabloti:


[url]http://www.dogomania.pl/forum/f38/watek-poradnikowy-dla-kobiet-w-ciazy-swiezo-upieczonych-mam-138202/index50.html[/url]
:diabloti::evil_lol:[/FONT][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][COLOR=Red][B][FONT=Arial]
i do mnie nie napisałaś :diabloti:


[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f38/watek-poradnikowy-dla-kobiet-w-ciazy-swiezo-upieczonych-mam-138202/index50.html[/URL]
:diabloti::evil_lol:[/FONT][/B][/COLOR][/QUOTE]
jak nie bosz to do koga JA wysłałam znowu smsa :placz::placz::placz::placz:
no własnie widzę, że wątek zaczyna się ruszać aż się boję :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']jak nie bosz to do koga JA wysłałam znowu smsa :placz::placz::placz::placz:

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]widać do ONYCH :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
no własnie widzę, że wątek zaczyna się ruszać aż się boję :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]taaaa i temat na czasie :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]taaaa i temat na czasie :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]:evil_lol:[/QUOTE]
aż se wylałam żale :shake::angryy:

a niektórym współczuje znajomosci najlepiej zamknąć się w domu i nie daj bosze podawać ręke choremu na aids bo też się można zarazić :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:


i na przestrogę licytujcie może Wam pomogą :D
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/anioly-aniolki-na-boksery-z-fbwp-do-17-11-2009r-godz-22-00-a-173532/#post13523739[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']aż se wylałam żale :shake::angryy:

a niektórym współczuje znajomosci najlepiej zamknąć się w domu i nie daj bosze podawać ręke choremu na aids bo też się można zarazić :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]

[COLOR=Red][B][FONT=Arial]ooo a nie daj boshe usiąść obok :shake:.... przeginka z tym co sie dzieje ...a po mojemy gdyby każdy zwykle i przyzwoicie stosował zasady higieny to nie musiałby słuchać tych bredni w tivi:mad:[/FONT][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...