Jump to content
Dogomania

Szpilka co szybsza jest niż piłka


dbsst

Recommended Posts

[B][I][COLOR=blue]Debe [/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=blue]Ja już wiem o tym wszystkim kilka dni, bom tu przyłaziła i czytała :cool3:, [/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=blue]ale nie gratulowałam Ci sis Ty moja :loveu:( bo nie mam ostatnim czasem veny twórczo-rozpisowej:evil_lol:)[/COLOR][/I][/B]

[B][I][COLOR=#0000ff]Więc gratulejszyn:multi:[/COLOR][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 26.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dbsst

    8189

  • Alicja

    3447

  • malawaszka

    1035

  • Maga100

    877

[quote name='dbsst']wróciliśmy z imprezy u Teściów ----- kolorowe mam sny czy cuś :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]no no ....:roll:[/B][/COLOR][/FONT]

była dziś tajemnicza Magda W. w moim gabineciku :loveu::loveu::loveu:

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]to też wiemy [/B][/COLOR][/FONT]
opowiedziała troche o sopbie popodrywała Narzeczonego (mojego :evil_lol:) wyryw na Cole i takie tam i jak na dziewice przystało uciekła jak zjawił sie mój brat :shake: ja nie wiem być dziewica ale az taka :evil_lol::evil_lol:
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
no popatrz ..a tak się dobrze zapowiadała :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

obiecała, ze jeszcze wpadnie :eviltong: wiec CZEKAM :multi:

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]Maga ...wpadnie ..o masz :razz:[/B][/COLOR][/FONT]

Ala Ty mi migusiem z taka jedna co zyczenia spełnia ładuj się w jakiś teleporter i wpadaj :multi:
zobaczysz moj bowski pokój w piwnicach :evil_lol:
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
migusiem to tak się nie da ...ale wiesz że bardzo bym chciała ...a tą spełniającą życzenia ;):loveu:to nie wiem czy uda mi się wyrwać :shake:...[/B][/COLOR][/FONT]

Aśka na łerotycznych to ja sie nie znam ja dziewica toże jestem więc wiesz hmmmmmmmmm ale inne bóle to i owszem moge z przyjemnościa sprawić :evil_lol:

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]Aśka Cię nauczy ;)łerotycznych[/B][/COLOR][/FONT]

Paola masz w kite za foty szalonej bibeloty :mad::evil_lol:

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]nie wolno bić [/B][/COLOR][/FONT]

Medorkowo dzięki za gratki a teraz kolej na odwiedzinki ;)

bigos wybieram sie chyba do Poznania w marcu :cool1:

od jutra mam w gabineciku Internet wiec jest szansa, ze będzie mnie wiecej ;)

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]urrrrraaaaaaaaaaaaaa[/B][/COLOR][/FONT]

chociaż nie jutro jade zarabiać kabone u siebie jestem tylko max godzine :shake:[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
no cóż przyjdzie Nam poczekać na Cię :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']
była dziś tajemnicza Magda W. w moim gabineciku :loveu::loveu::loveu:
opowiedziała troche o sopbie popodrywała Narzeczonego (mojego :evil_lol:) wyryw na Cole i takie tam i jak na dziewice przystało uciekła jak zjawił sie mój brat :shake: ja nie wiem być dziewica ale az taka :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

[/quote]

[B]Narzeczonego znam, poza tym wiedziałam, ze będziesz pilnować go jak harpia i stąd byłam pewna, ze jestem bezpieczna.[/B]

[B]Do gabinetu wpadne, wpadnę. Drzwi wejściowe mnie urzekły, nie tak latwo je pokonać :evil_lol:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Nonono, ale się rozpisała:evil_lol:... Jak nie Debe...:lol:
Pzdr.[/quote]

hahha czesc Asiaczku toż to nie ja dlatego tyle pisałam hahhaha

[quote name='bonita'][B][I][COLOR=blue]Debe [/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=blue]Ja już wiem o tym wszystkim kilka dni, bom tu przyłaziła i czytała :cool3:, [/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=blue]ale nie gratulowałam Ci sis Ty moja :loveu:( bo nie mam ostatnim czasem veny twórczo-rozpisowej:evil_lol:)[/COLOR][/I][/B]

[B][I][COLOR=#0000ff]Więc gratulejszyn:multi:[/COLOR][/I][/B][/quote]

dziękuje Sis:loveu:

[quote name='Alicja']
[B][FONT=Arial][COLOR=red]no cóż przyjdzie Nam poczekać na Cię :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]
hihih jestem ;)siedze sobie rozwalona na kanapie z kompem nanogach i zamiast pracować - muszę przygotować jakies laminaty do przychodni :/ - to siedzę tu hahah
ps nie będzie juz kłótni o internet i o kompa :evil_lol:
[quote name='Maga100'][B]Narzeczonego znam, poza tym wiedziałam, ze będziesz pilnować go jak harpia i stąd byłam pewna, ze jestem bezpieczna.[/B]

[B]Do gabinetu wpadne, wpadnę. Drzwi wejściowe mnie urzekły, nie tak latwo je pokonać :evil_lol:[/B][/quote]

no wiem ze znasz narzeczonego i uwielbiasz go pasjami:eviltong:
drzwi maja wymienić w tym tygodniu ale czy to uczynia hahaha watpie:angryy:

no wiec jestem


zachwycac sie prosze hahahah

Link to comment
Share on other sites

a jakiś taki - nic specjalnego acer brzydki jak noc ale on i tak tylko do pracy więc niech bedzie.


proszę właśnie dostalam to na goe to moje auto nie wiem jak to zrobie ale w 2010 chce go mieć ;) hahahahahaha

[url=http://www.autokrata.pl/lod/3488/kolejny_model_saaba/]9-1X[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']a jakiś taki - nic specjalnego acer brzydki jak noc ale on i tak tylko do pracy więc niech bedzie.


proszę właśnie dostalam to na goe to moje auto nie wiem jak to zrobie ale w 2010 chce go mieć ;) hahahahahaha

[URL="http://www.autokrata.pl/lod/3488/kolejny_model_saaba/"]9-1X[/URL][/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
ha ha ...aleś zaszalała z tym autem :evil_lol:



ja mam benka ......byle jaki ...ale narazie działa :razz:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

czyli tez sobie siedzisz wygodnie i plotkujesz ;)

a tak na serio jak juz marze na glos to do nie dwana to było moje marzenie

[URL="http://www.saab.pl/docs/pl/95_sedan_zdjecia_zewn.asp"]95[/URL]

ale nie tak dawno mialm niewatpliwa przyjemnosc smigac tym cudem
[URL="http://www.saab.pl/docs/pl/93_sportsedan_zdjecia_zewn.asp"]93[/URL]

i teraz mam dwa ktore kocham;) no i zaraz dojdzie do nich 3 boshe co ja mam zrobić ;) lece sobie znowu o saabach poczytac

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]to ja już zamiatam miejsce na parkingu :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ty nie zamiataj parkinga ino zakup garaża... bo musiałabyś warte postawić obok tego brzydkiego... obrzydliwego wręcz saaba:diabloti:



cze debe... normalnie miluchno zaś cie widzieć :loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ty nie zamiataj parkinga ino zakup garaża... bo musiałabyś warte postawić obok tego brzydkiego... obrzydliwego wręcz saaba:diabloti:

[COLOR=Red]no co :diabloti:mam garaża ...przecie płace za Niego podatek i rachunki za prąd:diabloti:...na noc się schowa :loveu:[/COLOR]

cze debe... normalnie miluchno zaś cie widzieć :loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]nie normalnie :razz:ino wyjątkowo :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']usz jemiołku mów wcielony dla Cię twa siostrzenica

[URL]http://images26.fotosik.pl/133/5e341d19dd33ee72.jpg[/URL]

[/quote]
Jeee nasza kochana Szpilcia!!! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::multi::multi:
Fiuu Fiuu co za figura!! :crazyeye: Zawsze doskonała.. achh.. :loveu:

Debesciaaku :crazyeye:gratuluje przychodzni!! Szkoda, że tak daleko mieszkanie bo napewno bym skorzystała. Przez ostatni okres tylko latam po lekarzach i po rehabilitacjach :shake: Ale jak będę w stolicy to napewno zawitam! :cool3::lol:

Poozdrawiamy, Mejk przesyła buziaaki dla Szpilci :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]cze

jak Juz się uspokoisz i ochłoniesz........... PANI PREZES
to wstaw jedno maluteńkie chociaż zdajecie sziplatrona[/B]:loveu::loveu::loveu:



[B]uwielbiam jej sexi mięśnie na udach:razz:[/B]
[/COLOR][/quote]

:razz::razz:[FONT=Arial][COLOR=Red][B] no sis :loveu: nie daj się prosić :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

debeściaro, wieeeelkie gratulacje,:multi::loveu:

Toś Ty teraz biznesłoman całą gębą:cool1:

Trzymam kciuki, niech Wam się uda.

A widziałaś Ty już mojego miśka polarnego - przybłąkał się z krainy Królowej Śniegu ;)

[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img528.imageshack.us/img528/8316/12vk4.jpg[/IMG][/URL]

Pozdrawiamy:bye:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...