Jump to content
Dogomania

Szpilka co szybsza jest niż piłka


dbsst

Recommended Posts

[quote name='daga10011']Szpilencja slodziacha :D :P ..w koncu fotki na galerii-ale czytania tez duzo :lol: .Ala-czekamy na fotki zboja madeja :lol: :lol: :lol: ..wy juz zaawansowani na komendzie waruj :P :D .jak dlugo juz uczeszczacie na PT???[/quote]my robimy wszystko ale albo jak nam sie chce albo za wabia,a tak to Ozzy ma mnie w nosie .Kurcze my chyba miesiąc juz deptamy ,ale mieliśmy wagary jak młody był chory i jak nam wózek zastrajkował.Tyle że jak młodzian będzie taki uparty to ja nie wiem czy do państwowego egzaminu będziemy przystępowac :oops: zobaczymy :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 26.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dbsst

    8189

  • Alicja

    3447

  • malawaszka

    1035

  • Maga100

    877

a po co Ci egzamin??????? :lol: ..ja nie wiem czy go zrobie-bo w sumie PT robie dla wlasnego spokoju :D ...zalezy mi aby on sie sluchal bezwzglednie-a egzamin :roll: ..papierek ktorym mozna sie pochwalic chyba tylko-a jak po tym pies Cie nie slucha :lol: ..sa takie przypadki :wink: ..u nas na szkoleniu nie robi sie wszystkiego po trochu-jak pies opanuje dana komende-przechodzimy do nastepnej-moja grupa jest juz na "do mnie" :roll: ....a teraz przerwa 2 tygodnie-widzialam metody-sama bede cwiczyc w lesie :D ...i mam nadzieje,ze zadziwie instruktora za 2 tygodnie :evilbat: :lol:

Link to comment
Share on other sites

ja też nie idę na egzamin :lol: z Luną to nigdy nie wiadomo :roll: a poza tym dla mnie to za duży stres :-? a szkoleniowiec mówił, że spoko by już zdała, ale ja jakbym poszła na egzamin to tylko dlatego, żeby pokazać, że nie tylko ONy i inne duże psy mogą chodzić na szkolenie - bo niestety u nas jeszcze ciągle pokutuje takie zdanie :lol: mam chętkę troszkę w obronę z Luną wejść ale nie mam śmiałości :lol:

Link to comment
Share on other sites

my od dzisiaj mieliśmy pracować z jak najmniejszą ilościa zachęt ,czyli smaczkołyczków .Zaczynamy pracę nad siadaniem zaraz po tym jak przewodnik staje starac się jak najmniej komend wydawać, waruj na tupnięcie nogi /Ozzy olewa takie sposoby ,trzeba mu palcem pokazać,to się położy/na komende do mnie , do nogi reaguje i wykonuje ale cóż on się bedzie spieszył ,pani nie zając nie ucieknie.Na spacerze już najczęściej reaguje na fe niewolno jak idzie inny pies lub jakies obce osoby , a dziś na zaj. jak przechodziły psy z 2 grupy to mało się nie udusił :evil: aż mnie łapska rozbolały jak go szarpnęłam :-? .Tyle ze ze mną dobrze chodzi ale jak szedł z TZtem przez miasto to mój juzmiał dość i mus było psa przejąć :lol:

Link to comment
Share on other sites

przeca ona juz pies obronny jest :lol: :lol: :lol: ja chcialam Dalego wziasc-ale boje sie,czy to nie obudzi jego drzemiacych instynktow z ktorymi tak walczylam :roll: ..podobno lepiej zebym Gale wziela-ona jest bossem stada psiego i jest bardzo zrownowazona-ale tez wrazliwa :-?

Link to comment
Share on other sites

no ja bym się chyba bała Dalego brać, a o Lunie treser nam powiedział, że można by spróbować bo ona jest tchórz i jakby takie coś poćwiczzyła dla zabawy to mogłaby zyskać więcej pewności siebie i się uspokoić - bo tak to histeryczka straszna :roll: a już wogóle na rewirowanie byłaby super :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ala-ja dzis po szkoleniu zabronilam Tz wychodzic z Dalim bez mojego nadzoru :lol: ...a zreszta jak idziemy z trojka na spacer to ja prowadze Gale i Dalego-on Kajtka-i jeszcze narzeka :lol: ..a jak sie zamienimy-to Dali ciagnie jak oszalaly,Gala tez :lol: ..musisz kazac Tz trenowac tymi samymi metodami-ja swojemu pokaze co ma robic-do tej pory stosowalam inna metode-mniej skuteczna :lol: ,ale rece mnie niegdy nie bolaly :D

Waszka-no wlasnie-ja tez sie boje Dalego szkolic..moze Gale lub Kaje wezme-ona sie boi burzy-wiec jest pierwsza lekko bojazliwa w grupie :lol: ....ale ogolnie zadne z nich nie jest tchorzem :lol: ...wiec nie wiem,czy PO to dobry pomysl-ale spytam instruktora-mi sie marzy taki bardzo dobrze wyszkolony pies :oops: :lol: .PT1,PT2 i PO :lol:

Link to comment
Share on other sites

a my dzis spacerowalismy dzikim brzegiem Warszawskiej Wisly bylo zarabiscie Szpila martwa ja tez ;)

nakrylismy dwie pary na ten tegez :D :D

w jedna wl\padla Szpila :oops: 8)

a co do szkolen my nie chodzimy :oops:

wszystkiego staram sie nauczyc sama psa lub przy pomocy kolezanki ktora jest w te klocki zarabista :D

wiele razy rozwazalam chodzenie ale ze czesto w weekendy mnie nie ma to wiecej bym tracila a moj TZ nie poszedl by na szkolenie :(

ale milo posluchac (poczytac) o Waszych pociechach :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']a my dzis spacerowalismy dzikim brzegiem Warszawskiej Wisly bylo zarabiscie Szpila martwa ja tez ;)

nakrylismy dwie pary na ten tegez :D :D

w jedna wl\padla Szpila :oops: 8)

a co do szkolen my nie chodzimy :oops:

wszystkiego staram sie nauczyc sama psa lub przy pomocy kolezanki ktora jest w te klocki zarabista :D

wiele razy rozwazalam chodzenie ale ze czesto w weekendy mnie nie ma to wiecej bym tracila a moj TZ nie poszedl by na szkolenie :(

ale milo posluchac (poczytac) o Waszych pociechach :D[/quote]cieszymy sięże wróciłaś :D martwimy o Szpilę :( że ,,martwa"" :-? co do szkoleń z Harleyem nie chodziłam ,a robił wsi jak po PT 8) no ale wy niedyskretne na tych spacerach :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justi0022'][quote name='malawaszka'] mam chętkę troszkę w obronę z Luną wejść ale nie mam śmiałości :lol:[/quote]

hehehe - monitor opluty :cunao:[/quote]

:o no co konsanie kosteczek na komende napweno wibija z grabiezy ;)

Kara musialam cos zgrac i zajrzalam :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst']

Kara musialam cos zgrac i zajrzalam :oops:[/quote]

A ja myślałam,że tylko ja tak wcześnie wchodzę na DGM :lol:[/quote]

hehehe tak sie jakos otworzyla 8)

a widzialam Cie ale nie mialam juz czasu na pogawedki :-?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst']

Kara musialam cos zgrac i zajrzalam :oops:[/quote]

A ja myślałam,że tylko ja tak wcześnie wchodzę na DGM :lol:[/quote]

hehehe tak sie jakos otworzyla 8)

a widzialam Cie ale nie mialam juz czasu na pogawedki :-?[/quote]

Sama się otworzyła? :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst']

Kara musialam cos zgrac i zajrzalam :oops:[/quote]

A ja myślałam,że tylko ja tak wcześnie wchodzę na DGM :lol:[/quote]

hehehe tak sie jakos otworzyla 8)

a widzialam Cie ale nie mialam juz czasu na pogawedki :-?[/quote]

Sama się otworzyła? :lol:[/quote]

samiutenka a dodam ze to nie jest moja strona startowa 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst']

Kara musialam cos zgrac i zajrzalam :oops:[/quote]

A ja myślałam,że tylko ja tak wcześnie wchodzę na DGM :lol:[/quote]

hehehe tak sie jakos otworzyla 8)

a widzialam Cie ale nie mialam juz czasu na pogawedki :-?[/quote]

Sama się otworzyła? :lol:[/quote]

samiutenka a dodam ze to nie jest moja strona startowa 8)[/quote]

Ja też tak chcę, nie traciła bym energii na klikanie :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst']

Kara musialam cos zgrac i zajrzalam :oops:[/quote]

A ja myślałam,że tylko ja tak wcześnie wchodzę na DGM :lol:[/quote]

hehehe tak sie jakos otworzyla 8)

a widzialam Cie ale nie mialam juz czasu na pogawedki :-?[/quote]

Sama się otworzyła? :lol:[/quote]

samiutenka a dodam ze to nie jest moja strona startowa 8)[/quote]

Ja też tak chcę, nie traciła bym energii na klikanie :lol:[/quote]

no nie mow ze tak nie masz nie chcesz a Ci sie otwiera



a moze to moj koputerek taki madry :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...