Jump to content
Dogomania

Szpilka co szybsza jest niż piłka


dbsst

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 26.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dbsst

    8189

  • Alicja

    3447

  • malawaszka

    1035

  • Maga100

    877

[COLOR=#008000][SIZE=4][FONT=arial][B]4 stycznia 2010 roku witalim tak JAŚKA :) ....za 2 dni Jaśko obchodzi 3 urodzinki a My czekamy na MATYLDĘ :cool2: [/B][/FONT][/SIZE][B][FONT=arial]..podobno za 5 dni ale z Debe to nigdy nic nie wiadomo :lol:[/FONT][/B][/COLOR]

[quote name='Maga100'][B]AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!

O 17.21 zaczęli :mdleje:
o 17.42 dostałam smsa...........
SŁYSZĘ GO (nie, nie od Debe, od lekarza też nie :evil_lol:)

aaaaaaaaaaaaaaaaaaa

[SIZE=6][COLOR=red]WITAMY JAŚKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE]

:placz::placz::placz: :mdleje: :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::drinking::cool2::Cool!::bigcool::sweetCyb::sweetCyb:[/B][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

bezsenność w Pierdach ciąg dalszy ale to nie ważne, dziś jest TEN DZIEŃ czyli 3 lata tamu dałam zycie przez CC hahahha i tym sposobem na tym ziemskim padole jest Bajerant Roku i jego pomysły....................................................
Jasia ulubioną zabawą ostatnio jest zabawa w ginekologa :D jeździ mi niby sondą po brzuchu i pyta się czy nałożyć jeszcze kjemu.
Pyta się również co tam u dr Ryśka (mojego prawdziwego gin)
No i ku mojej radości powiedział, że jak będzie duży to zostanie doktorem od brzucha.
Jak Jan tak po tym brzuchu szura tą niby sondą to Matylka dostaje turbo strzały i wychodzi brzuchem. Co oczywiście podkręca Jana do dalszej zabawy..........
Po zabawie w ginekologa jestem zmęczona jakbym kopała rowy..........................
i tak mija kolejna obolała i bezsenna noc w Pierdach
:D

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#ff0000][SIZE=5]całusy dla TRZYLATKA!!! zdrówka i beztroski[SIZE=5]ego dzieciństwa! [/SIZE]

[/SIZE][/COLOR]
[IMG]http://1.bp.blogspot.com/-QCWPRSimHqM/TWEfAXd0OJI/AAAAAAAABlo/tKH1ghR3JhA/s1600/Obraz%2B093.jpg[/IMG][COLOR=#ff0000][SIZE=5]



[/SIZE][/COLOR][SIZE=3][COLOR=#000000]a Ty bądź dzielna ... już za chwileczkę, już za momencik........
P.S. a my dziś tu rodzimy z mojego NOWEGO męża siostry- szwagierką ;) ... [/COLOR][/SIZE][COLOR=#000000][SIZE=5][SIZE=3]Fajną date se wybrała? [/SIZE][/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=5]

[/SIZE][/COLOR][SIZE=5][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][COLOR=#ff0000][SIZE=5]całusy dla TRZYLATKA!!! zdrówka i beztroski[SIZE=5]ego dzieciństwa! [/SIZE]

[/SIZE][/COLOR]
[IMG]http://1.bp.blogspot.com/-QCWPRSimHqM/TWEfAXd0OJI/AAAAAAAABlo/tKH1ghR3JhA/s1600/Obraz%2B093.jpg[/IMG][COLOR=#ff0000][SIZE=5]



[/SIZE][/COLOR][SIZE=3][COLOR=#000000]a Ty bądź dzielna ... już za chwileczkę, już za momencik........
P.S. a my dziś tu rodzimy z mojego NOWEGO męża siostry- szwagierką ;) ... [/COLOR][/SIZE][COLOR=#000000][SIZE=5][SIZE=3]Fajną date se wybrała? [/SIZE][/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=5]

[/SIZE][/COLOR][/QUOTE]

żono męża swogo jaką piękna wycinanke nam tu wyciełaś brawo. Chwila po ślubie i juz jakie talenta!
BRAWO dla szwagierki!!! nawet jak będziesz marzyć aby o nas zapomnieć to to sie nie da :D

[quote name='Asiaczek']..no i chyba juz nie przywykniesz, bo nie zdażysz:)

pzdr.[/QUOTE]

Matylka ostro dziś szaleje. Jaś zjadł furę cukierków w przedszkolu.
a ja poniedziałek traktuje jak wyjazd na wakacje - 3 dni świętego spokoju hahahaha

a jutro regularne Kinder Party (o ile dotrwam bo mam wrażenie, że zaraz wyjdzie z tej czarnej dziury to dziecko.........)

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][SIZE=5][FONT=arial][/FONT][/SIZE][/B][SIZE=6][COLOR=#0000cd][B][FONT=arial]Janie Bajerancie ...101 lat [/FONT][/B]:BIG:[/COLOR][/SIZE]

[COLOR=#0000cd][SIZE=3][FONT=arial][B]no i tak jak pisałam ...
grzecznych Rodziców :evil_lol: i grzecznej Matylki :evil_lol:[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]

[/CENTER]
[FONT=arial][B]Kurde to kolejny lekarz w rodzinie będzie , babcia Hanna będzie zadowolona że brać lekarska w Rodzinie nie zginie ;)[/B][/FONT]
[FONT=arial][B]Kinder Balu współczuję :evil_lol:[/B][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...