Jump to content
Dogomania

Szpilka co szybsza jest niż piłka


dbsst

Recommended Posts

[quote name='Vectra']jaki brzydal :loveu:[/QUOTE]

masakra co!!!!!

[quote name='malawaszka']ahahaha no tak! wyleciało mi z głowy że Ty się niedługo znowu rozdwoisz :evil_lol: no to będzie jeszcze większy bal :lol:[/QUOTE]
tak ale ja się tym narazie nie przejmuje będzie się tym przejmować Dominika z przyszłości ta z dziś ma to pod ogonem ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 26.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dbsst

    8189

  • Alicja

    3447

  • malawaszka

    1035

  • Maga100

    877

i goowniana Szpilka jej odbiło i tarza się w każdym dzikim tropie........codziennie musze ją myć jak nie chce jej myć to chodzę z nią po osiedlu!!!!

[IMG]http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/s480x480/644056_429223380458632_1957284807_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']na R widać dobrze działa wiejski klimacik :evil_lol:[/QUOTE]
prosze cię wydaje się, że kogoś znasz, że już niczym cie nie zaskoczy a tu Bob Budowniczy Franciszek z Asyżu i wiele innych pozytywnych cech się włączyło hahahahhahaha
[quote name='Justa']Gratuluję białaska :loveu:[/QUOTE]
Justa jeszcze nie jeszcze nie na nasza podlogę sika jeszcze chwilę a noż widelec Hodowczyni się rozmyśli po przejrzeniu mojego profili na FB ;)

Link to comment
Share on other sites

qrwa wiedziałam, że jak się pochwalę to cos się spierdandoli!!! Jasiek chory ale mamy dopiero środę jeśli do soboty będzie w miarę ok zostawie go z rodzicami R jeśli nie jadę po psa sama.......................................

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']qrwa wiedziałam, że jak się pochwalę to cos się spierdandoli!!! Jasiek chory ale mamy dopiero środę jeśli do soboty będzie w miarę ok zostawie go z rodzicami R jeśli nie jadę po psa sama.......................................[/QUOTE]

zdrowiej Jaśko :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']zdrowiej Jaśko :kciuki:[/QUOTE]

nie dziękuje nie zapeszam..............

[quote name='malawaszka']i ja trzymam za Jaśkowe zdrówko :kciuki: u nas też ciągle chore dziewczyny... a zaraz my... dziecięce wirusy są zmutowane i zabijają dorosłych :D[/QUOTE]

nie wiem jak to się dzieje ale ta Ludzka Zaraza zawsze choruje nie w czas!!!! ma taki czujnik wqrwienia rodziciela za nim pokłada się TZ......peleton zamykam ja..............i..................zostaje SAMA nikt się wtedy o mnie nie troszczy nikt o mnie nie dba :shake:
[quote name='clockwork']o żesz ty w morde... Ty naprawde musisz się nudzić....... swoją drogą ŁAJCIK- MIODZIO! te podusie mmmmmmmmmmmmmmm[/QUOTE]
Klocku jak masz idealne dziecko to masz nadmiar czasu...............a teraz wracając ze strefy marzeń tak wkurza mnie wylegująca się Szpilka chrapąca i sapiąca, kiedy ja spełniam zyczenia i rozkazy, że a cóz poświęce się.....................jej raj pod schodami dobiega końca!!!!! jakaż radość mnie teraz ogarnia jak patrzę na nią :P
tak robię to na złość wlasnemu psu :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']wróciliśmy padamy................Szpulka zajebista!!!!! Hodowczyni świetna!!!! Szpilka załamana Jasiek piszczał ze szczęścia..............[/QUOTE]

no to pełnia szczęścia w waszym domku :)
[SIZE=5][B]FOTY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...