Jump to content
Dogomania

Szpilka co szybsza jest niż piłka


dbsst

Recommended Posts

[quote name='Asiaczek']Bo pan od schodów to król sam w sobie. No, fachowiec;) I się ceni...

Pzdr.[/QUOTE]

to prawda fachowców mam po dziurki w nosie najgorsze, że pan jest miły, wygląda bardzo porządnie zadbany koło 60 a nie przeżarty klejem i wódą gość. :placz:

[quote name='Agga'][B]dbsst[/B] nie nerwujta się. Bo Ci kochana zaszkodzi. Toż dopiero miesiąc jest spóźniony. A Ty się czepiasz 35 minut :eviltong:[/QUOTE]

własnie popijam kawkę bezkofeinową w postaci latte (i zaraz chyba wybieram się ze Szpilką do lasu ochłonać)
Pan przyszedł ja wyszłam (miałam spotkania i MUSIAŁAM być na czas więc gnałam)
nie zdążyłam dojechać do Warszawy 1 problem za 5 minut kolejny. Po ok 2 godzinach znowu na sygnale do domu ba problem natury prądowej powstał. Praca dopiero teraz się rozpoczeła :placz: o godzinie 13 :roll:
pan był o 8:40 ja o 9. 20 miałam już być w warszawie - po drodze Jaś do przedszkola :diabloti:

FIZYCZNIE nie możliwe było dotrzeć ale udało się hahahaha

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 26.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dbsst

    8189

  • Alicja

    3447

  • malawaszka

    1035

  • Maga100

    877

a ja ci chciałam pogratulować.... już jakiś czas temu... ale jak poczytałam co napisała wasia (srasia ;p) "że ciężarne wracają na dogo" to w te pędy uciekłam !!!! wystraszyłam sie że mnie dopadnie ta zaraza znów .... a takiemu stanowi rzeczy mówię kategoryczna NIE! rozmnażanie stanowczo zakończyłam na jednej sztuce złoczyńcy .....
no ale do rzeczy GRATULUJĘ i ................. ewakuacja!!!!!!!!!!!!! [IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/frech/s022.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']To czarne na 4 kołach, tak?

Pzdr.[/QUOTE]
si tonarzem chce dzikiego dzika zatrzymać tony z hakiem nie szarżuje chyba ------ mam nadzieję :evil_lol:
[quote name='clockwork']a ja ci chciałam pogratulować.... już jakiś czas temu... ale jak poczytałam co napisała wasia (srasia ;p) "że ciężarne wracają na dogo" to w te pędy uciekłam !!!! wystraszyłam sie że mnie dopadnie ta zaraza znów .... a takiemu stanowi rzeczy mówię kategoryczna NIE! rozmnażanie stanowczo zakończyłam na jednej sztuce złoczyńcy .....
no ale do rzeczy GRATULUJĘ i ................. ewakuacja!!!!!!!!!!!!! [IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/frech/s022.gif[/IMG][/QUOTE]

o Matka Polka zawitała rozumiem, że w te pędy pobiegłaś po test do apteki :diabloti:
my postanowiliśmy proces produkcji zakończyć na dwóch no i......................jeśli się wydarzy 3 to NIE STYCZEŃ LOSIE BŁAGAM :diabloti::evil_lol:

ale dziękuje i czekam w styczniu na ciocie do opieki :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']

o Matka Polka zawitała rozumiem, że w te pędy pobiegłaś po test do apteki :diabloti:
my postanowiliśmy proces produkcji zakończyć na dwóch no i......................jeśli się wydarzy 3 to NIE STYCZEŃ LOSIE BŁAGAM :diabloti::evil_lol:

ale dziękuje i czekam w styczniu na ciocie do opieki :evil_lol:[/QUOTE]
taaaaaaaaaaaaa .........
z wyliczeń moich wychodzi że za bardzo się nudzicie w wielkanoc stąd te styczniówki ;)

oooo nie nie! na mnie nie licz ........ dzieckom stanowcze NIE! osiwiałam przy swoim szkodniku, gdyby cudze były takie jak moje to chyba bym ubiła!

Link to comment
Share on other sites

[B]dbsst [/B]nie narzekaj, jak się zdarzy 3 to już wesoło będziecie mieć. ha ha ha ja na razie testu nie kupuję jeszcze chwilkę poczekam. Ale dziś mi kawa nie smakowała. W nocy musiałam wstać po jabłko bo mi się zachciało. Poczekam jeszcze ciut, zobaczymy, czy bociek miał dobry adres w nawigacji:roll: Bo jak nie to mu pióra z d...y po wyrywam :diabloti::mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agga'][B]dbsst [/B]nie narzekaj, jak się zdarzy 3 to już wesoło będziecie mieć. ha ha ha ja na razie testu nie kupuję jeszcze chwilkę poczekam. Ale dziś mi kawa nie smakowała. W nocy musiałam wstać po jabłko bo mi się zachciało. Poczekam jeszcze ciut, zobaczymy, czy bociek miał dobry adres w nawigacji:roll: Bo jak nie to mu pióra z d...y po wyrywam :diabloti::mad:[/QUOTE]

trzymam:kciuki:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork']taaaaaaaaaaaaa .........
z wyliczeń moich wychodzi że za bardzo się nudzicie w wielkanoc stąd te styczniówki ;)

oooo nie nie! na mnie nie licz ........ dzieckom stanowcze NIE! osiwiałam przy swoim szkodniku, gdyby cudze były takie jak moje to chyba bym ubiła![/QUOTE]

ogadłaś nasz sekret my jak króliczki wielkanocne tam tadam.........
a może jednak takie słodkie małe rozwrzeszczane :eviltong:
[quote name='Cola']Ja również gratuluję kolejnej styczniówki:cool3:
...i zmykam czym prędzej co by na mnie nie przeszło :evil_lol:[/QUOTE]

dziękuje

[quote name='Alicja']
Potwierdzam ...Magda osiwiała :)[/QUOTE]
to naewno za sprawą Twoją bo nie Grosi przecie :diabloti:


[quote name='Agga'][B]dbsst [/B]nie narzekaj, jak się zdarzy 3 to już wesoło będziecie mieć. ha ha ha ja na razie testu nie kupuję jeszcze chwilkę poczekam. Ale dziś mi kawa nie smakowała. W nocy musiałam wstać po jabłko bo mi się zachciało. Poczekam jeszcze ciut, zobaczymy, czy bociek miał dobry adres w nawigacji:roll: Bo jak nie to mu pióra z d...y po wyrywam :diabloti::mad:[/QUOTE]

i jak albo nie mów jak jest to nie "zapeszaj" jak nie ma to nie ma o czym gadać trzeba dalej szukać boćka :evil_lol:

[quote name='anetta'][URL]http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/548123_415694138478223_1738366815_n.jpg[/URL] osz :diabloti:


Brama pierwsza klasa :grins:[/QUOTE]

prawda.......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']ups ....czyli jakiś Staś :) ...to Matylda następna w kolejce;)[/QUOTE]
a wcale, ze nie nie Matylda bo będzie Gosia (roboczo tak się nazywa)...............
na matylde tz nie chce wyrazić zgody :( a ustaliliśmy niestety ja dla chłopaka on dla dziewczyny także drżę co wymyśli :P

DZIEWCZYNA w każdym razie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']a wcale, ze nie nie Matylda bo będzie Gosia (roboczo tak się nazywa)...............
na matylde tz nie chce wyrazić zgody :( a ustaliliśmy niestety ja dla chłopaka on dla dziewczyny także drżę co wymyśli :P

DZIEWCZYNA w każdym razie[/QUOTE]

o dżisys .....toż mnie przeraziła , ze Robert imię będzie wybierał:shock: w każdym bądź razie to pamiętaj pierwsze wolne to Alicja:diabloti::evil_lol:

No to sukieneczki bedziesz kupować w kolorze RÓŻ :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']uuulalaaa to szykuj się na Pink Power :lol: gratki![/QUOTE]

są dwie rzeczy, które napawają mnie panicznym strachem 1. to okres dojrzewania u dziewczynki-----bosz wystarczy że sobie siebie przypomne - na szczęście tym będzie zajmować się debe z przyszłości więc mam trochę czasu
2.Pink Power które będzie widoczne już w pierwszych podarkach aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. A ja miałam taki piękny plan rzeczy po Jaśku dla drugiego hahahahahaha

[quote name='Alicja']o dżisys .....toż mnie przeraziła , ze Robert imię będzie wybierał:shock: w każdym bądź razie to pamiętaj pierwsze wolne to Alicja:diabloti::evil_lol:

No to sukieneczki bedziesz kupować w kolorze RÓŻ :lol:[/QUOTE]
co gorsze trzyma mnie w niepewności i "robocza Gośka" coraz bardziej przywiera do mieszkańca brzucha





mam schody.............

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...