Jump to content
Dogomania

Szpilka co szybsza jest niż piłka


dbsst

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 26.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dbsst

    8189

  • Alicja

    3447

  • malawaszka

    1035

  • Maga100

    877

[URL]http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/IMG_7507ps-1.jpg[/URL]

Wow.... ale czas leci... patrzę na siwy pysk Szpili... na Leona... ba! Na Waszych synów!!!!!!!!

Kiedy to zleciało? :roll:

[B]Pozdrowienia serdeczne!!! [/B]Od Prestona, który jest wielki, rozklapany, posiwiały i od ponad roku spędza czasu cudownie na emeryturze... w domku z 2.000m2 działką :multi: (spokojnie, jest w Rodzinie-mieszka od lat z powrotem z Rodzicami, tak, jak chcieli). I pozdrowienia od Haydena vel Kajtka, naszego łaciatego, który ma już... 2,5 roku :razz: no i od kociastych - znajda Devi kończy 3 lata, Myszka (rag) skończyła rok (Inka [rag] odeszła w zeszłym roku)
[SIZE=1]Tak tak, mam teraz dwa koty[/SIZE] :loveu:

Raaaany, jak ten czas leci ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Medorowa']Gdzie jest Twój pies i co robi?:evil_lol:



Zamieszkałyście koło siebie, ale będziecie mieć wesoło:evil_lol:[/QUOTE]

Śmiem twierdzić, że to największy błąd życiowy patrzeć na Magę non stop---- tuje rośnijcie nie mam gdzie sie ukrywać :evil_lol::evil_lol:

[quote name='Ka-ka'][URL]http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/IMG_7507ps-1.jpg[/URL]

Wow.... ale czas leci... patrzę na siwy pysk Szpili... na Leona... ba! Na Waszych synów!!!!!!!!

Kiedy to zleciało? :roll:

[B]Pozdrowienia serdeczne!!! [/B]Od Prestona, który jest wielki, rozklapany, posiwiały i od ponad roku spędza czasu cudownie na emeryturze... w domku z 2.000m2 działką :multi: (spokojnie, jest w Rodzinie-mieszka od lat z powrotem z Rodzicami, tak, jak chcieli). I pozdrowienia od Haydena vel Kajtka, naszego łaciatego, który ma już... 2,5 roku :razz: no i od kociastych - znajda Devi kończy 3 lata, Myszka (rag) skończyła rok (Inka [rag] odeszła w zeszłym roku)
[SIZE=1]Tak tak, mam teraz dwa koty[/SIZE] :loveu:

Raaaany, jak ten czas leci ;)[/QUOTE]

czas leci za szybko dobrze, że dla mnie jest łaskawy ciągle młoda ciagle piękna ciągle zwiewna jak motylek :roll:
to Ci się kochana zakociło w głowie :eviltong:
mieszkasz w warszawie ciagle czy też gdzieś lawirujesz ??? ---tęsknie :p

[quote name='Asiaczek']Debe, zaraz minie miesiąc od Twojego ostatniego wpisu. Odezwij się do nas, no, wiesz, tradycji musi stac się zadość: 1 wpis na miesiąc, hahaha...

pzdr.[/QUOTE]
Asiu jestem ZDRUZGOTANA dziki opanowały Pierdy. Pod Jasio-Tadzikowym przedszkolem grasuje dzik wszędzie dziki --- to ja już wolałam zboczeńców z warszawy ;)
W mojej głowie kręci się film z dzikiem w roli głównej..........
jutro ide na foto dzikie polowanie :diabloti:
nie mogę obiecać ale może będę częściej zaglądać
[quote name='Alicja']pewnie zacznie nam dawkować co kwartał a potem co rok:diabloti:[/QUOTE]

ha ha ha

[quote name='Agga']Jak fajnie zobaczyć Szpileczkę. Taka dostojna z niej psina. A nie tak dawno śmigała po skałkach w Morsku.
Jasiek super rośnie.[/QUOTE]

Szpilka SCHUDŁA i jest super psem nietropiącym.............................NIE ZAUWAŻYŁA DZIKA WIELKIEGO JAK DINOZAUR Z KŁAMI JAK MAMUT............jego ryjek bardziej przypoinał wściekłego bulla niż dziką świnię. TO BYŁ POTWOR a ona go NIE WIDZIAŁA :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']w weekend powstaje u mnie na ogródku wieżyczka strzelnicza ----- wyprowadzenie dzików raczej nic nie da to sami ludzie je zaprosili....dokarmiając celowo i przypadkowo :/
oby do zimy wtedy jest sezon na dzika ;)[/QUOTE]

no tak ...jedynie w ten sposób się wyniosą jak przestaną ludzie syfić i dokarmiać ; myśliwi wykładają w lesie zarło i one tam zostają ale ludzcy syfiarze muszą się nauczyć porządku , niestety...poniekąd weszli na teren dzikusów i teraz bezpiecznie trzeba pomóc im pozostać w głębi lasu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']czas leci za szybko dobrze, że dla mnie jest łaskawy ciągle młoda ciagle piękna ciągle zwiewna jak motylek :roll:
to Ci się kochana zakociło w głowie :eviltong:
mieszkasz w warszawie ciagle czy też gdzieś lawirujesz ??? ---tęsknie :p[/QUOTE]
Ależ mieszkam Ci ja wciąż w tym piknym zakurzonym i spalonym słońcem mieście... :p
Tej jesieni strzela już 10 lat :crazyeye:

Powiem więcej - 6.10. wybieram się w białej kiecce do kościoła, z jakimś białym fifrakiem we włosach i bukiecikiem w ręku - u boku mężczyzny dziwnym trafem ubranego nie mniej elegancko ode mnie :eviltong: Jakbyś chciała wpaśc pokibicować i pozakładać się, kiedy się poryczę albo czy się potknę, to zapraszamy do Jabłonnej :loveu:

A że TZ zawód ma dość specyficzny, to skazana jestem na Warszawę do końca mych dni... :diabloti:


A co do czasu-wierzę na słowo, żeś piękna i zwiewna wciąż, aczkolwiek muszę to sobie raczej wyobrazić, bo widziałam tylko Szpilkę :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ka-ka']Ależ mieszkam Ci ja wciąż w tym piknym zakurzonym i spalonym słońcem mieście... :p
Tej jesieni strzela już 10 lat :crazyeye:

Powiem więcej - 6.10. wybieram się w białej kiecce do kościoła, z jakimś białym fifrakiem we włosach i bukiecikiem w ręku - u boku mężczyzny dziwnym trafem ubranego nie mniej elegancko ode mnie :eviltong: Jakbyś chciała wpaśc pokibicować i pozakładać się, kiedy się poryczę albo czy się potknę, to zapraszamy do Jabłonnej :loveu:

A że TZ zawód ma dość specyficzny, to skazana jestem na Warszawę do końca mych dni... :diabloti:


A co do czasu-wierzę na słowo, żeś piękna i zwiewna wciąż, aczkolwiek muszę to sobie raczej wyobrazić, bo widziałam tylko Szpilkę :eviltong:[/QUOTE]

ale Cię wciągnęło ;)

ale na życzenia to poczekaj do 6.10 :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ha! To tak jak dla mnie;)

Pzdr.[/QUOTE]

to dlatego, że my rawdziwe kobiety a nie jakieś tam podróbki z plastiku :cool1:

[quote name='Alicja']debe dawaj fote dzikuna :)[/QUOTE]
dzika nie było, Maga nie miała karty w foto a ja nie miałam foto hahahaha

[quote name='Ka-ka']Ależ mieszkam Ci ja wciąż w tym piknym zakurzonym i spalonym słońcem mieście... :p
Tej jesieni strzela już 10 lat :crazyeye:

Powiem więcej - 6.10. wybieram się w białej kiecce do kościoła, z jakimś białym fifrakiem we włosach i bukiecikiem w ręku - u boku mężczyzny dziwnym trafem ubranego nie mniej elegancko ode mnie :eviltong: Jakbyś chciała wpaśc pokibicować i pozakładać się, kiedy się poryczę albo czy się potknę, to zapraszamy do Jabłonnej :loveu:

A że TZ zawód ma dość specyficzny, to skazana jestem na Warszawę do końca mych dni... :diabloti:


A co do czasu-wierzę na słowo, żeś piękna i zwiewna wciąż, aczkolwiek muszę to sobie raczej wyobrazić, bo widziałam tylko Szpilkę :eviltong:[/QUOTE]

to Ty stara jak stolyca już jesteś 10 lat!
a po co 6.10 wkładasz bialą kieckę i fifrak we wlosy trzeba było powiedzieć, że jesteś w "trójmieście" (Jabłonna Legionowo Nowy Dwór) to może byś i nas zachęciła a tak boję się Ciebie taka odsztywtowana czekać bedziesz w tym kościele a ja...........nie wiem czy do niego się zmieszcze. Duże tam maja drzwi??
bo wiesz idzie mi trochę w udo i pośladek a co "gorsze" w brzuch mi też idzie.....i tak do stycznia iść będzie aż pęknę :diabloti:

czy Królewicz z Bajki jest snajperem - to specyficzny zawód jest na ten przykład :D

[quote name='Alicja']ale Cię wciągnęło ;)

ale na życzenia to poczekaj do 6.10 :)[/QUOTE]

może Ala osobiście się pofatyguje do trójmiasta aby mnie turlnąć do kościoła i wtedy może i coś ci pozyczy :eviltong:



tak styczeń w tym roku też bedzie nieprzejezdny :diabloti: śniegu po kokardki mróz po uszy :roll:

Link to comment
Share on other sites

Czy ty liczysz że ja zdołam wepchnąć Ciebie do kościoła:lol: muszę dbać o moje stopy bez zmarszczek :lol:

Dam Ci znaka we wrześniu jak mi się układa w pracy , wtedy może jakiś weekend wygospodaruje i podjade ( nie znam jeszcze nawet planu jak pracuję:diabloti:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka'] a czy Maga w tym układzie również... zawita???? :evil_lol:[/QUOTE]
to było by już zboczone :evil_lol:
dziękuje za gratulacje i liczę, że wpadniesz kiedyś zmieniać pampy do nas......Twoja ostatnia szansa z tym Ziemianinem kończę cykl produkcji:evil_lol:
[quote name='Alicja']
Dam Ci znaka we wrześniu jak mi się układa w pracy , wtedy może jakiś weekend wygospodaruje i podjade ( nie znam jeszcze nawet planu jak pracuję:diabloti:)[/QUOTE]

mamy wrzesień:diabloti:

[quote name='Asiaczek'][B]Debe,[/B] to ile jeszcze zostało do godziny "P"?

Pzdr.[/QUOTE]

17 styczeń także kupujcie ciepłe papucie bo powtórzy się zima z przed 3 lat kiedy to wyskoczył Jan :diabloti: (miałam juz never ever nie rodzić w styczniu :evil_lol:)
[quote name='Alicja']zostało jeszcze sporo ;)[/QUOTE]

nie tak sporo czas leci szybko a schodów drzwi i innych rzeczy ani widu ani słychu..........coraz cięzej wgramolić mi sie po drabinie na górę :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']no mamy wrzesień 3ci zresztą jego dzień :diabloti: i pierwszy dzień w pracy z dziećmi ...padam na twarz

o ranyśku , moje 2 ciotki i obie Urszule , urodziły się 17 stycznia:lol: czyżby miała być Matylda ??[/QUOTE]

ani się spojrzałaś a już 07.09!!!
do 17.09 owiane tajemnicą co to za dyskotekowiec siedzi w moim be be

[quote name='anetta']:-D Boże co tu się dzieje :-D

Debe,[B] Kaka (:crazyeye: Ty żyjesz) gratuluję![/B][/QUOTE]
hahahahhahahhahahha Aneto Twoja hojność nie zna granic......hahahaha


Mam w domu Jana Maseraka pierwszy tancerz Pierd. Można by rzec tańczący z dzikami!!!
moje rozgadane dziecko prawdziwą polszczyzną chodzi na tańcymy :D

a teraz trzymajcie kciuki bomba wspina się po schodach zwanych drabiną. jak nie wrócę w przeciągu miesiąca znaczy, że zostałam na górze na amen :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']ani się spojrzałaś a już 07.09!!!
do 17.09 owiane tajemnicą co to za dyskotekowiec siedzi w moim be be

[B]to na urodzinki będziesz miała laurkę w postaci fotki płci ;)[/B]


hahahahhahahhahahha Aneto Twoja hojność nie zna granic......hahahaha


Mam w domu Jana Maseraka pierwszy tancerz Pierd. Można by rzec tańczący z dzikami!!!
moje rozgadane dziecko prawdziwą polszczyzną chodzi na tańcymy :D

a teraz trzymajcie kciuki bomba wspina się po schodach zwanych drabiną. jak nie wrócę w przeciągu miesiąca znaczy, że zostałam na górze na amen :P[/QUOTE]

zeszłaś :hmmmm: czy zostałaś :hmmmm: mam nadzieję że wzięłaś telefon:grins:

poka Maseraka :) i Szpilkę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']
17 styczeń także kupujcie ciepłe papucie bo powtórzy się zima z przed 3 lat kiedy to wyskoczył Jan :diabloti: (miałam juz never ever nie rodzić w styczniu :evil_lol:)[/QUOTE]

No że Ty nie chcesz :eviltong:

Wiesz Szpilka wie co robi. Przecież co taki dzik mógł groźnej Szpilce zrobić.

Kurna no a gdzie mój bocian:mad: Idę dzisiaj znowu chłopa do wyra zaciągnąć :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...