Jump to content
Dogomania

Man - Mat


Szamanka

Recommended Posts

Ostatnio mój psiak rozwalił smycz. Taką rozciąganą, automatyczną. Jest już po prostu za ciężki. Weszłam więc sobie na stronkę Man-Mata, by skompletować obrożę i smycz taśmową regulowaną. Ale takiej tam nie ma :( Czy ktoś może wie czy smycz jest dostępna do kupienia a tylko nie ma jej na stronce? Lub ewentualnie gdzie można by ją kupić jak tam jej nie ma? :( Sprawa jest dość pilna, więc będę wdzięczna za odpowiedzi. Chciałam kupić psiakowi naprawdę porządny sprzęt, bo wszyscy o tej firmie wypowiadaja się w superlatywach. Napisałam do nich maila, ale wciąż nie ma odpowiedzi...ech...

Link to comment
Share on other sites

automatycznych smyczy ManMat nie oferuje na pewno. Ale mozesz pojsc do jakiegos wiekszego sklepu zoologicznego i tam powinny byc automatyczne - wtedy kup ta najwieksza (np. do 50 kg, dla ras ogromnych) - wtedy chyba juz nie rozwali :) Tylko takie smycze niestety sa drogie, cos kolo 60zl.. :-?

Link to comment
Share on other sites

aa ;)

a takich ManMat tez nie oferuje. Ale widzialam takie smyczne z tej serii "w indianskie wzorki" ;) tez mozna dostac w zoologicznych sklepach. ManMat oferuje jedynie zwykle smycze tasmowe, linki do tropienia, albo smycze z amortyzatorem

Link to comment
Share on other sites

Ja używam smyczy automatycznej już półtora roku , jeżeki dobierzesz odpowiednio ciężar psa do smyczy to będzie służyć długo >

poprawka: dla huskiego (przynajmniej mlodego i rozbrykanego) trzeba zawsze kupowac te wytrzymalsze na wieksza wage, nawet jesli piesek wazy mniej. W tym podziale nie przewidzieli, ze psy pociagowe maja wieksza sile niz wskazywalaby na to masa ;)

Link to comment
Share on other sites

Te smycze dostępne są u nas bo ja właśnie byłam w domu u Maćka Tuszkiewicza on mieszka we wrocku i zajmuje się dystrybucją sprzętu Man Mata. I on właśnie miałe te regulowane smycze bo je ogladała,a le nie pamiętam ile kosztowała, a jeśli chodzi o stronkę to nie była dawno uaktualniana....

Link to comment
Share on other sites

W niektorych sklepach internetowych tez mozna kupic sprzet manmata,ale np karuska nie polecam ze wzgledu na cene. Na wystawie we Wroclawiu manmat mial stoisko(nie byl to Maciek) i tez mieli takie smycze z koleczkami i w lapki i w manmatowski wzorek. Mysle,ze jednak najlepiej zadzwonic do Macka i zapytac czy ma takie smycze :wink:

Link to comment
Share on other sites

Czy nie wie ktoś czy mail ze strony ManMata jest aktualny? A jeżli ktoś ma maila do wyżej wspomnianego Maćka to proszę o przesłanie go na priva. Z góry dziękuję.

Na stronie Karuska są smycze regulowane w jakieś wzorki, ale zastanawiam się czy są mocne. Dziś Szaman zerwał porządną skórzaną smycz... :-?

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

hihihihi...
ano właśnie - mój pies jest dokładnie o rok starszy, tyle też większy i silniejszy :D
tak więc czasy gdy urwał skórzaną smycz dawno poszły w niepamięć ;) teraz ma tylko mocne taśmowe, w tym jedną z Man - Mata - notabene polecam takie smycze, bo sa naprawdę bardzo solidne ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...