Jump to content
Dogomania

myśliwy, który niby dzierżawi tereny - kontra psiaki ze schroniska Zabrze. Pomocy!


Mysia_

Recommended Posts

[quote name='Asia_Klero']kto sie czepia?!Mysia napisała własnie ze mijamy nie raz takich ludzi ale nikt sie nie czepia!:shake:napisze tylko tyle jestesmy w stanie zapanowac nad tymi psami calkowicie..kto nie mial nigdy z czyms takim nic wspolnego nie zrozumie tego...ale problemem jest mysliwy ile WOGOLE JEST MYSLIWYM!i o ile wogole to sa TERENY ŁOWIECKIE w co watpie.i to w jaki sposob sie do nas odnosi,jak straszy bronia,jak smieje sie z tego ze zrobi z psami porzadek...nawet gdyby byl mysliwym nie ma prawa sie tak zachowywac.Wątpie ze polowania odbywaja sie codziennie:angryy:[/quote]
Mysiu, poprosiłaś o pomoc, więc udzielone Ci zostały rady. Natomiast nie dziw się, że gro właścicieli psów jest zszokowane waszym sposobem wyprowadzania psów .
Piszesz : "kto nie mial nigdy z czyms takim nic wspolnego nie zrozumie tego"
Ja to rozumiem, to nic ponad to, że te psy stanowią stado i trzymają się razem. Ale wiesz - one mogą znaleźć wspólny cel zainteresowania, pogoni itp. I nie zatrzymasz ich wtedy. Nie mów, że panujesz nad 13 psów. To co robisz jest niebezpieczne, dla tych psów ze schroniska, ale takze dla innych, spacerowiczów, zwierząt leśnych, ludzi.
Piszesz: "ale problemem jest mysliwy ile WOGOLE JEST MYSLIWYM!i o ile wogole to sa TERENY ŁOWIECKIE w co watpie.i to w jaki sposob sie do nas odnosi,jak straszy bronia,jak smieje sie z tego ze zrobi z psami porzadek...nawet gdyby byl mysliwym [B]nie ma prawa sie tak zachowywac."[/B]
Problemem nie jest myśliwy, bo jemu prawo daje prawo do chodzenia z bronią i polowań. Problemem jest wychodzenie z watahą psów luzem, bez żadnej możliwości zapanowania nad nimi w razie czego.
Ja mam swoją własną piątkę psów, ale sama luzem z nimi nigdy nie chodzę. Widziałam raz jak suka znajomych poszła za sarną, to jest instynkt, pies nie do zatrzymania. A 13 psów? Nie dziw się, że myśliwy patrzy na was jak na gromadę z watahą psów. Ja jakbym was zobaczyła, też bym pewnie tak pomyślała.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 142
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no to sprawdzcie, czy jest, podano Wam już jak, dowiedzcie się kto dzierżawi te tereny itp...

ale tak czy siak prawo nie jest po Waszej stronie - psów nie można prowadzać luzem praktycznie nigdzie, musicie sprawdzić, jakie przepisy obowiązują u Was, a nie oburzać się, że zwracamy Wam uwagę na lekkomyślne zachowanie..

taa.. znacie jak swoje, a ileż to już razy słyszałam od właścicieli, że ich pieseczek zachował się tak pierwszy raz w życiu, że nigdy tak nie robił, że nie wiedzą, co w niego wstąpiło..

mnie moje własne psy też potrafią zaskoczyć, choć są szkolone, wybiegane i trzymam je bardzo krótko:cool1:

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie- ile osób z krytykujących pracowało kiedykolwiek ze stadem więcej niz 4-5 psów? Otóż, paradoksalnie, jest łatwiej... Wystarczy że trzy najsilniejsze "duchem" zwierzeta sa nam podporzadkowane, reszta zrobi to samo co one. Może bałabym się wyprowadzać sforę husky, albo gończaków (z wiadomych względów), ale stado posłusznych kundelków? Sama wyprowadzam niekiedy duże stadko i widze, o ile ładniej sie trzymają kiedy jest ich piec, niz jak jest jeden.

A co do mysliwego, ja bym zgłosiła na policje mówiac że wariat groził bronią wam. Nie tylko psom,. Że obawiacie sie o swoje życie i zdrowie.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy pamiętacie sprawę myśliwego, który zastrzelił młodego faceta pilnującego swojego pola kukurydzy, przyjechał znajomy lekarz myśliwego i stwierdził zawał. Myśliwy dostał dwa lata w zawieszeniu. W kole łowieckim dostał naganę. To pikuś, myśliwi robią co chcą. Jako posiadaczka lasu przekopałam się przez wszystkie możliwe ustawy i rozporządzenia. TO JEST MAFIA. Normalnymi sposobami nie macie szans. Trzeba go nagrać - kamera, telefon, cokolwiek i iść z tym do mediów. KONIECZNIE. Nie podżegam do przestępstwa :razz:, ale to on ma się bać Was a nie Wy jego. "Twardym trzeba być nie miętkim " ;). Poważnie, musicie nagłośnić sprawę.

Link to comment
Share on other sites

Nie, kochani. To nie takie proste. Media nie będą chciały nagłośnić sprawy jak odkryją że także i strona - nazwijmy ją - "schroniskowa" łamie prawo.

BTW facet ma Was na widelcu.
Gdyby taki program w ogóle zrealizowano, to obawiam się że to wolontariuszki oraz kierowniczka schroniska zostałyby w nim "przeczołgane" z uwagi na niepodporządkowanie się przepisom dotyczącym utrzymania psów (i tak dalej, i tak dalej... wiadomo, nam psiarzom nie jest łatwo).

Sądzę że pani kierowniczka swoją drogą miałaby grube nieprzyjemności ze strony przełożonych (podejrzewam że to urząd miasta? gminy?) gdyby odkryli że pozwala na tego typu zabawy - nawet kierując się, oczywiście, najlepszymi intencjami, nikt nie twierdzi że jest inaczej. :lol: Z uwagi nawet na przepisy BHP, ubezpieczenie i co tylko.
A-ha. Jako wolontariuszki jesteście ubezpieczone? Jeśli nie - no to dodatkowy klops. Jeśli tak - to czy ubezpieczyciel wie, jak wygląda Wasza praca? Sprawdźcie na co opiewają warunki ubezpieczenia, to też ważne.

Oprócz tego że opisujecie skrajnego chama i prostaka - fakt :mad: to jednak w razie medialnej zadymy strona przeciwna przerobi Was na gulasz i same dostarczacie jej argumentów.
Ot i wszystko.
:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Mam pytanie- ile osób z krytykujących pracowało kiedykolwiek ze stadem więcej niz 4-5 psów? Otóż, paradoksalnie, jest łatwiej... Wystarczy że trzy najsilniejsze "duchem" zwierzeta sa nam podporzadkowane, reszta zrobi to samo co one. Może bałabym się wyprowadzać sforę husky, albo gończaków (z wiadomych względów), ale stado posłusznych kundelków? Sama wyprowadzam niekiedy duże stadko i widze, o ile ładniej sie trzymają kiedy jest ich piec, niz jak jest jeden.

A co do mysliwego, ja bym zgłosiła na policje mówiac że wariat groził bronią wam. Nie tylko psom,. Że obawiacie sie o swoje życie i zdrowie.[/quote]
No właśnie - to jest stado.
A dziewczyny jakie mają przygotowane? Zajmują się zawodowo szkoleniem psów? Umieją pracować z taką ilością psów? Nie sądzę.
Powtórzę jeszcze raz - absolutnie nie ma się czym chwalić, przy takim spacerowaniu. Dziwię się, że dyrektorka na coś takiego przyzwala.
I naprawdę nie tłumaczcie jaki to macie świetny kontakt z psami, że one grzeczne, że jeszcze nigdy .... Wiecie ile włascicieli których psy pogryzły tak się tłumaczy?

Link to comment
Share on other sites

ja sie nie tlumacze i nie mowie ze psy jeszcze:mad:Psy ktore puszczam nie sa agresywne i nikomu krzywdy nie zrobia..agresywne psy sa wyp[rowadzane na smyczach i w kagancach.A co do grzecznosci..Mysia już tłumaczyła,że to że psy trzymaja sie prz nodze to nie przez to,że są grzeczne,a przez to,ze sa psami schroniskowymi...tego nie da sie wytlumaczyc ale one juz nie chca stracic swojego czlowieka i nie odstepuja mu na krok:angryy:a co do szkolenia-tak owszem szkolimy psy i jestesmy przygotowane do pracy w nimi.

Link to comment
Share on other sites

a tak w ogole nie wiem jak na forum dogomania moga byc osoby,ktore mowia,że rozumieja czlowieka(bestie),który chce strzelac do psow.Nawet gdyby tych psow byla niezliczona ilosc nigdy nie powiedzialabym,ze rozumiem kogos kto z usmiechem na ustach chce zabijac bezbronne,bezdomne zwierzeta:mad:tym bardziej,ze tak jak pisalam..ostatnio szlysmy w 3 z dwoma psami i takze chcial do nich strzelac:shake:

Link to comment
Share on other sites

OOOOOooo racja. od dawna twierdzę, że jeśli ktoś ZABIJA DLA PRZYJEMNOśCI drugą żywa, czującą istotę to musi być PSYCHOPATĄ. Jakoś nie znam żadnego myśliwego,który robi to z obowiązku lub konieczności, a później odchorowuje to u psychoanalityka. Nieeeee, później robi sobie zdjęcie z ofiarą.
Wszyscy psychopaci zostawiają sobie "pamiątki" z morderstw (w świecie ludzkim też). Wystąpcie o badanie poczytalności tego pana. Dziewczyny trochę tylko jaj trzeba. Która jest dobrą aktorką. Ja bym na policji dostała histerii, że groził, że straszył, że dostałam spazmów a on się śmiał. Nagrać, do gazety i na policję. Jaj i determinacji trzeba :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia_Klero']a tak w ogole nie wiem jak na forum dogomania moga byc osoby,ktore mowia,że rozumieja czlowieka(bestie),który chce strzelac do psow.Nawet gdyby tych psow byla niezliczona ilosc nigdy nie powiedzialabym,ze rozumiem kogos kto z usmiechem na ustach chce zabijac bezbronne,bezdomne zwierzeta:mad:tym bardziej,ze tak jak pisalam..ostatnio szlysmy w 3 z dwoma psami i takze chcial do nich strzelac:shake:[/quote]
[B]Asia_Klero, a ja nie rozumiem osób, które lekkomyślnie narażają psy oraz ludzi i zwierzęta wokół.[/B]
I nie dziw się, że ten człowiek tak reaguje, skoro rozmawiacie z nim w podobnym tonie jak z nami.
Może warto nieco zrozumieć innych, zamiast od razu pisać tak ostro "bestia" to może warto z uśmiechem powiedzieć dzień dobry, zagadać, czy choćby unikać godzin kiedy on chodzi ze strzelbą? Poza tym - przecież do żadnego psa nawet na postrach nie strzelił?

Nie rozumiem - wam nie wolno chodzić z psami luzem, facetowi wolno polować , i to on jest zły i łamie prawo?
Dlatego, że to są psy schroniskowe, to mają prawo latać tam watahą? Pomyślcie jak to odbiera druga strona, nie to co wam się "umyśli", a jak to postrzega ten myśliwy. Wy dbacie o wasze "schroniskowce", a myśliwy z taką samą determinacją dba o "lesne" zwierzaki.

Link to comment
Share on other sites

1. A to proszę o wklejenie wypowiedzi kogokolwiek kto mówi w tym czy innym topiku że rozumie albo popiera czlowieka strzelającego ... itd. :evil_lol:
:roll:
Fakt że sporo osób zwraca uwagę na brak odpowiedzialności NIE JEST tożsamy z tym że pochwalają chamskie i agresywne zachowanie tego faceta.
:roll: Nie do końca rozumiem jak można do tego stopnia się zacietrzewić żeby nie zauważyć że osoby ktore krytykują Wasze (malo rozsądne) postępowanie usilują POMÓC. :angryy:

2. Jedyną opcją jaką widzę jest faktycznie zgloszenie iż pan ten straszył ludzi (nie psy). W sumie, jeśli grozi że będzie strzelał przy ludziach, to możecie się bać rykoszetu, prawda? :cool1: Więc w sumie całkiem słusznie się boicie, no więc użył gróźb karalnych...

3. [QUOTE]"[U]Mysia już tłumaczyła,że to że psy trzymaja sie prz nodze to nie przez to,że są grzeczne,a przez to,ze sa psami schroniskowymi...tego nie da sie wytlumaczyc ale one juz nie chca stracic swojego czlowieka i nie odstepuja mu na krok[/U]:angryy:a co do szkolenia-tak owszem szkolimy psy i jestesmy przygotowane do pracy w nimi. "[/QUOTE]

Pierwsze zdanie wyklucza drugie zdanie. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aska7']Dlatego faceta trzeba jakoś zarejestrować, a samemu zabezpieczyć sobie tyły (chociażby firma ochroniarska, bo ochrona dotyczy nie tylko mienia).[/quote]
Wchodza na cudzy teren i maja do tego jeszcze miec asyste ochroniarzy, ktorzy pogonia kazdego, kto sie do nich przyczepi? To niech wynajma bande lysych, jak juz tu gdzies bylo proponowane. A moze ochrona ma zastrzelic 'mysliwego', jak tylko go zobaczy? Czy pozniej, jak pojawi sie na jego twarzy drwiacy usmieszek? Naruszyc nietykalnosc cielesna za grozby?

Tyly sobie moga zabezpieczac robiac wszystko LEGALNIE.

"Wystapcie o badanie poczytalnosci tego pana" - smiech na sali. Jak niby to maja zrobic? Ty myslisz, ze kazdego z ulicy mozna ot tak sobie do psychiatry wyslac? Gosc na razie tylko grozil, a nic nie zrobil. Nawet tu ludzie sobie groza. Co najwyzej mozna isc tam z psami [B]na smyczy[/B] i jesli bedzie grozil ponownie - nagrac i na policje, mowiac, ze gosc z bronia, ze macie uzasadnione obawy, ze cos sie stanie. Do was sie nie przyczepia, ze psy luzem lataja, a do goscia i owszem.

A w ogole zastanawia mnie kwestia wlasnosci tych psow - jakby wam wlepiono mandat za psy luzem, to kto by go zaplacil? Schronisko? Urzad miasta? Serio mnie to zastanawia.

Btw, tak, my wiemy, ze te psy [I]zawsze[/I] sie sluchaja i [I]nigdy[/I] by nie uciekly/pogonily za zwierzyna/wdaly sie w bojke. Tylko ze wiesz... moj super-lagodny kotek, takie cieple kluchy, nigdy nikogo nie uzarl, nie drapnal, przytulasty i w ogole, bardzo milo z pazurami i sykiem wyrazil swoje zdanie na temat 'Co sadze o powrocie z ogrodu'.
Mozecie sie baaaardzo niemilo zdziwic. Ja bym w zyciu nie zaufal nikomu na 100%, ba, nawet nie wiem, jak ja bym sie w nietypowych sytuacjach zachowal, podziwiam wiec wasz upor w twierdzeniu, ze nie ma takiej sily na niebie i ziemi, zeby psy wam uciekly czy cos.

Link to comment
Share on other sites

Moi drodzy, dwa lata temu wyniosłam się z moimi psami na zadupie do lasu. W tej chwili wiem, że są psy które można puścić luzem i psy, które bezwzględnie trzeba mieć na smyczy. To się wie. Dlatego moje dwa są luzem, a reszta na smyczy. Domyślam się, że wolontariuszki też to o swoich psach wiedzą, ale nie to jest tematem , tylko straszący je psychol. Dziewczyny powtarzam policja i media. Policja i media, policja i media i tak do znudzenia. Więcej się nie da.

Link to comment
Share on other sites

Guest Mrzewinska

Prawo jest w Polsce jedno, dla psow schroniskowych takze - na terenach lesnych nie wolno psow puszczac luzem.
Jesli to jest teren lesny - nie wolno.
I wszystko jedno, na ile nad psami sie panuje - w razie konfrontacji jest sie na pozycji przegranej, jesli pies czy psy biegaly luzem. Bo prawo tego zabrania, czy nam to sie podoba czy nie.

Wiec naprawde tylko wystapienie do wladz miasta o zgodę na wydzielenie tam wybiegu dla psow schroniskowych cos moze zmienic na korzysc tych zwierzakow.

Zofia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aska7']Dziewczyny powtarzam policja i media. Policja i media, policja i media i tak do znudzenia. Więcej się nie da.[/quote]
Juz widze te naglowki gazet:
[quote]Heroiczna walka mysliwego ze sfora psow![/quote][quote]Samotny czlowiek kontra niebezpieczna wataha![/quote][quote]Zwierzyna bez szans z wataha bezdomnych psow![/quote]A jesli maja tam cokolwiek przypominajace ASTa/pita... no, wtedy to dopiero by tabloidy mialy radoche.
Nie mowiac o tym, ze przyzwyczajona do psich spacerow okolica nagle zmieni sie nie do poznania - kazdy bedzie chcial blysnac w mediach, jak jedna-dwie mlode kobiety wychodza z kilkoma, nie, calym stadem, ha, HORDA psow! Agresywnych! Zdziczalych! Panie, jeden z nich sie na moje dziecko rzucil! Zagryzl moja Pusie! Odprawial czarna msze! Zjadl moja babcie! Okradl bank! :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shin']Juz widze te naglowki gazet:
A jesli maja tam cokolwiek przypominajace ASTa/pita... no, wtedy to dopiero by tabloidy mialy radoche.
Nie mowiac o tym, ze przyzwyczajona do psich spacerow okolica nagle zmieni sie nie do poznania - kazdy bedzie chcial blysnac w mediach, jak jedna-dwie mlode kobiety wychodza z kilkoma, nie, calym stadem, ha, HORDA psow! Agresywnych! Zdziczalych! Panie, jeden z nich sie na moje dziecko rzucil! Zagryzl moja Pusie! Odprawial czarna msze! Zjadl moja babcie! Okradl bank! :evil_lol:[/quote]

Masz myśliwego w swoim otoczeniu (bliskim, zażyłym) :p (to widać, słychać i czuć)
Bo o astach i pitach to tutaj sobie dużo gdybasz. Prawda jest taka (a zapytaj panią Zofię, którą w podpisie cytujesz), że nie do końca sama rasa deterrminuje zachowanie. Ważne jest kogo pies traktuje jako przewodnika, kogo traktuje jako stado i jakim jest psychotypem osobniczym.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aska7']Masz myśliwego w swoim otoczeniu (bliskim, zażyłym) :p (to widać, słychać i czuć)[/quote]
Wydmuchaj nos, mysliwego nawet nie znam :eviltong:
[quote]Bo o astach i pitach to tutaj sobie dużo gdybasz. Prawda jest taka (a zapytaj panią Zofię, którą w podpisie cytujesz), że nie do końca sama rasa deterrminuje zachowanie. Ważne jest kogo pies traktuje jako przewodnika, kogo traktuje jako stado i jakim jest psychotypem osobniczym.[/quote]Um... a o co chodzi? Ja ASTy uwielbiam, przytulaste kloce :loveu: Za to mowie, jak prawdopodobnie w mediach sprawa bedzie wygladac. Biedny czlowiek starajacy sie ratowac zajaczki i sarenki przed zagryzieniem przez dzika horde agresywnych bestii. Media sie za jedna strona wstawia, bo nudne przedstawianie racji obu stron nie przyciaga widzow w takim stopniu, jak opowiesci o krwiozerczych bestiach terroryzujacych okolice. Zwlaszcza, ze prawo nie stoi po stronie schroniska.

[SIZE=1]Specjalnie pisalem o okradaniu bankow, jedzeniu babc i czarnych mszach, zeby bylo widac, ze nie pisze serio...[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shin']Wydmuchaj nos, mysliwego nawet nie znam :eviltong:
Um... a o co chodzi? Ja ASTy uwielbiam, przytulaste kloce :loveu: Za to mowie, jak prawdopodobnie w mediach sprawa bedzie wygladac. Biedny czlowiek starajacy sie ratowac zajaczki i sarenki przed zagryzieniem przez dzika horde agresywnych bestii. Media sie za jedna strona wstawia, bo nudne przedstawianie racji obu stron nie przyciaga widzow w takim stopniu, jak opowiesci o krwiozerczych bestiach terroryzujacych okolice. Zwlaszcza, ze prawo nie stoi po stronie schroniska.

[SIZE=1]Specjalnie pisalem o okradaniu bankow, jedzeniu babc i czarnych mszach, zeby bylo widac, ze nie pisze serio...[/SIZE][/quote]

To czytaj uważnie, widziałeś na zdjęciach ze spacerów jakiego krwiożerczego asta ?, pita ?
Jak sam napisałeś "to jest tylko kwestia jak to prawdopodobnie w mediach będzie wyglądać" (jasnowidz czy co ?)
A wyglądać będzie tak jak na papierze będzie, bo "z papierem się nie dyskutuje" jak mówi moja mecenaska".
Trzeba więc zgłosić na policję, do koła i mieć papiery !!! howk

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aska7']To czytaj uważnie, widziałeś na zdjęciach ze spacerów jakiego krwiożerczego asta ?, pita ?[/quote]
Mam zdjecia czytac, skoro juz sobie zlosliwosci prawimy? Pisalem wyraznie, ze JESLI maja. I wcale nie musi byc krwiozerczy, wystarczy, zeby BYL.
Bo TTB, doberman, rottweiler = morderca.
Zdjec nie ogladalem i ogladac nie bede, bo mam taki internet powolny, ze do wtorku po przyszlym bozym narodzeniu by mi sie nie zaladowaly.
[quote]Jak sam napisałeś "to jest tylko kwestia jak to prawdopodobnie w mediach będzie wyglądać" (jasnowidz czy co ?) [/quote]Po prostu student po marketingu i 'pi-arze'. Na czym 'Fakt' czy inny 'Superexpress' jedzie? Tania sensacja, rzadko kiedy majaca cokolwiek wspolnego z prawda. Telewizja? To samo, tylko z prawda miewa cos wspolnego czesciej. Nie kryjmy sie, ze ktos to robi z jakas prawdziwa misja zbawiania swiata, chodzi o kase [czyt. ogladalnosc/sprzedany naklad]. A co bardziej Polakow [nie-psiarzy, tylko standardowych Polakow] ruszy - samotny kontra agresywna horda [tu wstawic zdjecia z jakiegokolwiek schronu, jak pies sie na kraty rzuca, albo nawet z cwiczen do IPO, jak wisi na pozorancie], czy biedne pieski [wstawic fote smutnej mordki], ktorym zly pan mysliwy nie pozwala pobiegac?

[quote]A wyglądać będzie tak jak na papierze będzie, bo "z papierem się nie dyskutuje" jak mówi moja mecenaska".
Trzeba więc zgłosić na policję, do koła i mieć papiery !!! howk[/quote]Trzeba wiec zaplacic mandat za cala sfore psow bez smyczy :eviltong:
Jak zglaszac na policje, to robic to madrze, zamiast narazac schron na dodatkowe koszty :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shin']Mam zdjecia czytac, skoro juz sobie zlosliwosci prawimy? Pisalem wyraznie, ze JESLI maja. I wcale nie musi byc krwiozerczy, wystarczy, zeby BYL.
Bo TTB, doberman, rottweiler = morderca.
Zdjec nie ogladalem i ogladac nie bede, bo mam taki internet powolny, ze do wtorku po przyszlym bozym narodzeniu by mi sie nie zaladowaly.
Po prostu student po marketingu i 'pi-arze'. Na czym 'Fakt' czy inny 'Superexpress' jedzie? Tania sensacja, rzadko kiedy majaca cokolwiek wspolnego z prawda. Telewizja? To samo, tylko z prawda miewa cos wspolnego czesciej. Nie kryjmy sie, ze ktos to robi z jakas prawdziwa misja zbawiania swiata, chodzi o kase [czyt. ogladalnosc/sprzedany naklad]. A co bardziej Polakow [nie-psiarzy, tylko standardowych Polakow] ruszy - samotny kontra agresywna horda [tu wstawic zdjecia z jakiegokolwiek schronu, jak pies sie na kraty rzuca, albo nawet z cwiczen do IPO, jak wisi na pozorancie], czy biedne pieski [wstawic fote smutnej mordki], ktorym zly pan mysliwy nie pozwala pobiegac?

Trzeba wiec zaplacic mandat za cala sfore psow bez smyczy :eviltong:
Jak zglaszac na policje, to robic to madrze, zamiast narazac schron na dodatkowe koszty :shake:[/quote]

Jak znam życie to schron może, a pan myśliwy nie może. Miły młody człowieku, moje dzieci też studiują na kierunkach pokrewnych w Łodzi.
Gdyby to się zdarzyło w Łodzi to ......, bo ja wredna jestem i temat prawa łowieckiego mam garści, bo kurde las swój mam i pana z piórkiem w kapeluszu też, ale czekam na ustawę o rozszerzeniu prawa do posiadania broni zapowiedzianą przez p. Szumę . Myśliwi - strzeżcie się :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']shin, oberwało ci się z a dowcip...:razz:[/quote]
No, do glowy mi nie przyszlo, ze ktos wezmie text o psach odprawiajacych czarne msze tak serio :cool1:

[quote name='Aska7']Jak znam życie to schron może, a pan myśliwy nie może.[/quote]
Wydaje mi sie, ze schron nie moze, bo inaczej ogrodziliby chociaz teren, albo po prostu napisaliby, bo, hm... [I]bardzo[/I] zmienia to przedstawiona sytuacje?
[quote]Miły młody człowieku, moje dzieci też studiują na kierunkach pokrewnych w Łodzi.[/quote]Um... to fajnie? Serio, co to ma do rzeczy? Chodzi o fakt, ze masz dzieci w wieku mniej wiecej takim jak ja, czy ze w Lodzi, czy ze na pokrewnych kierunkach...? I ogolnie, o co chodzi? :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...