Jump to content
Dogomania

2 suki i cieczka..


pancelot

Recommended Posts

U moich 3 dziewczynek jeszcze nie nastąpiła pełna synchronizacja :evilbat:

Ale do tej pory było, tak, że najpierw dostawała cieczki sunia alfa, a potem ta druga. Teraz mam za sobą cieczkę drugiej i najmłodszej, a u "staruchy" ani widu, ani słychu :roll:

Ciekawa jestem czy przetrzyma do maja/czerwca aby dostać cieczki razem z młodymi, czy tez one dostaną cieczki dużo wcześniej :roll:

Link to comment
Share on other sites

eh, no po ich przodkach pozostaly jednak cechy stadne-panienki musz sie razem szykowac dla samca. Zawsze nadzieja,ze jednak ktoras 'siezalapie'A wyobrazcie sobie jaki horror musi odbywac sie w schroniskach, dla psow samcow, gdzie suki sa niesterylizowane. malawaszka wiesz o jakim schronisku mysle :-? Wszystkie suki cieczka razem :(

Link to comment
Share on other sites

wiem :-? i wystarczy wtedy jeden kawaler zerwany i po ptokach 0X

ale po przodkach owszem odziedziczyły to, ale nie dlatego że może się któraś załapie bo u wilków tylko samica Alfa ma potomstwo, a reszta ma wtedy kiedy ona cieczkę a potem ciążę urojoną i mleko żeby robić za mamki :roll: tak mi kiedyś powiedziała wetka :fadein:

Link to comment
Share on other sites

No tak dokladnie bylo. Ale nasze mysla, ze kazda z nich jest Alfa :D :(

Stad tez wiekszosc suk ma cieczki wiosna i jesienia-zapach roznosi sie po calym swiecie, chyba 8)

Zreszta, z innego powodu, to widac to niestety w schroniskach :( Wiecej w tym okresie ranny psow trafia. Suki i psy-'urywaja sie'-biegna na oslep w poszukiwaniu partnerki/partnera :(

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie czy sunia zanim jest dostana cieczki juz zaczynaja pachniec inaczej i juz psy za nia biegaja?? Bo mi sie to stalo dwa dni temu. Jakis labek podbiegl i nie chcial sie od Suzi odczepic :lol: , przeslismy tak dobre parenascie metrow (wlasiciele sie nie zainteresowali :evil: ) wreszcie go doprowadzilam do pana ktory bez skutecznie zaczol wolac na psa. Pomogla smycz :-? .

Mysliscie ze jej sie zbliza cieczka?? Suzi skonczyla 10 m-c.

U malej Lilu (6 m-c) tez zaczelo sie cos chyba dziac :o czy to mozliwe??

Link to comment
Share on other sites

Witam w klubie zsynchronizowanych kapiacych suczek ;)

U mnie zawsze jedna dostaje, a po kilku dniach ma juz druga - Bunia to mala suczka i krwawienie trwa u niej 7-10 dni, u Berci natomiast minimum to 24 dni...

Jesli teraz Bercia jakiegos cholerstwa nie zalapaie, to bedzie wysterylizowana w koncu. Mam dosc tej blond dzi&%&ki ;)

Link to comment
Share on other sites

Suka dla suki to konkurencja,owulacja jednej reguluje poziom hormonów drugiej,to jest tak,daj się pokryć pierwsza,bo innaczej twoja konkurentka pierwsza przekaże potomstwu geny,nawet u ludzi tak jest,do jednego pomieszczenia zamknięto dwie kobiety,jedna przed owulacją,druga po i robiono badania,tej drugiej zmienił się cykl

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

U mnie w tej chwili są 2 cieczki , matka i córka . Matka przyspieszyła o miesiac . Córka dostała we wigilię a matka kilka dni po .Najdziwniejsze ze córka ma cieczke bardzo niereguralnie ale zawsze koło stycznia maja razem , pomimo ze w miedzyczasie sa porody .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...