Jump to content
Dogomania

milutko :)))


barbokla

Recommended Posts

to moze troszke dziwne pytanie / problem ale ...

baster ciagle i namietnie wylewa wode z miski ... miski sa antyposlizgowe , niby ciezko je przesunac czy wywrocic ale ten dran malutki tak meczy , tak drapie lapa az w koncu uda mu sie wywrocic i wylac cala wode ... nic sie wielkiego dzieje ale ja nie rozumiem o co mu chodzi ...:))))

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hej monia :))))

no bol straszny ... u mnei w domu smierdzi moczem jakby rure wywalilo :)))))) mimo codziennego mycia podlogi , wietrzenia itd .. sikawka niemilosierna , ja juz wysiedzialam 3 tygodnie , jest po 2 szczepionce i powoli musze go zaczc wyprowadzac bo mi zdziczeje totalnie , energia go rozwala i tez straszny dzikus !! nie do opanowania :))))

k59.jpg

Link to comment
Share on other sites

:laugh2_2: wiem coś o tym. U mnie jest podobnie :lol: Boston ma 9 tygodni i jest tez po drugim szczepieniu. Wet powiedział ze siedzimy w domku jeszcze do końca roku :o Narazie kupachy są wszędzie a Bostonidło gazetki traktuje jako rewelacyjną zabawke :D Najwazniejsze że jest zadowolony, najedzony i juz sie u nas zaklimatyzował. Czekam na kolejne newsy odnośnie Bastera oczywiście :oops:

P.S. Jak wstawić foty????

Link to comment
Share on other sites

wiem wiem ....:)))

tylko to bylo takie rozbrajajace :))))

a dzisiaj basterek dla odmiany wykapal sie w blocie :))))

no i byla pierwsza kapiel ... niestety tak bardzo mu sie spodobala ta kaluza.. ba , to nie byla kaluza tylko jedno wielkie błoto , byl tak bardzo oblepiony ze praktycznie calego musialam wyprac ...

ale jaki zadziwiajacy spokoj dzisiaj w doku !! nie wiem czy to zmeczenie czy szok wannowy :)))))

k42.jpg

Link to comment
Share on other sites

Rozłóż na podłodze folię malarską. 8)

Po każdej drzemce - na korytarz z psiurem / tam miałem rozłożone gazety do sikania i ... /.

Po każdym karmieniu, pochlipaniu wody - na korytarz.

Co 2 godziny 'próba gazetowa'.

Tak TO onegdaj wyglądało. :wink:

:P

Link to comment
Share on other sites

probowalam juz... a efekt jest taki ze niech ja tylko rozloze cokolwiek na podlodze to baster zaraz to rozklada na czescie pierwsze,cos takiego jak folie czy gazety to piekna zabawa dla niego , probowalam tez duze szmaty , kocyki ale w tym przypadku znosi wszytsko do swojego wyrka , zadziwil mnie ze nawet te obsikane zaciaga do wyrka i spi w tym smierdzielu , zeby chociaz sikal w jednym miejscu ale nie ... jak zwinelam wszystkie dywaniki i chodniki i zostawilam taki jeden maly to fakt , sikla tylko na niego ale trwalo to 3 dni , nie moglam patrzec jak sie slizga na panelach , za bardzo sie boje o jego stawy i rozlozylam na nowo i na nowo mam sikawke w calym domu

Link to comment
Share on other sites

:lol: U mnie jest t o samo. Boston jest niereformowalny i dalej sika na wykładzine, chodziaż coraz częściej ku mojej uciesze sika na panele ( przynajmniej nie wsiąka i mniej śmierdoli). :D Na Bostona oczywiście nie działa gazetka, folia, ręczniki, pieluchy tetrowe, kocyki. Juz sama niewiem co robi.ć z tym małym kupaczem i psikaczem. A tu jeszcze tyle dni w domu. Sz :roll: ok, ale trzeba sie pomęczyć to nam pózniej wynagrodzi ( mam taką mnadzieje, oby).

Link to comment
Share on other sites

Rozrabiaka??? Toz to diabeł wcielony!!!Dopiero co rozgryzł butelke z wodą mineraną na dywanie :x i cała wsiąkła.

A z ciekawszych rzeczy to: podrapał mnie pod jednym i drugim okiem ( bo macha tymi łapami przy zabawie), Właśnie robui siku :evil: oczywiście na dywan, biega w nocy po mieszkaniu i ... szczeka sam do siebie :lol: .

Ogólnie rośnie jak na drożdzach, apetyt na niezaspokojony i te czrne oczy :iloveyou: i wilgotny nochalek. Sama słodycz sikajaca i kupcząca w mieszkaniu!!! :wink:

A jak Baster znosi reformy w jego życiu?

Link to comment
Share on other sites

  • 6 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...