Jump to content
Dogomania

kundelek-suczka 27 lat


kazik111267

Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kora-:loveu:jedyna myśląca:):loveu:
Nie wierzę w takie anomalia.
Poza tym wszystkie osoby z milionem cyferek przy nicku nie wzbudzają mojego zauwania.I dziwne ,że 1 post to własnie temat o 27letnim psie.Ściema na milion procent dam sobie uciąć coś:cool3: jeśli dostane dowód na to ,że ten pies faktycznie ma tyle lat ile mówisz;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kazik111267']U moich rodziców jest kundelek ma ... 27 lat. jest już całkiem głucha i coraz

bardziej
"stara" ale nie ma z nią kłopotów. Uważam ze taki wiek jest ciekawostką.( 27 lat jest to wiek autentyczny,nie pomylony i nie zawyżony)[/QUOTE]

Może faktycznie jego rodzice mają w tym wieku pieska :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']Kora-:loveu:jedyna myśląca:):loveu:
Nie wierzę w takie anomalia.
Poza tym wszystkie osoby z milionem cyferek przy nicku nie wzbudzają mojego zauwania.I dziwne ,że 1 post to własnie temat o 27letnim psie.Ściema na milion procent dam sobie uciąć coś:cool3: jeśli dostane dowód na to ,że ten pies faktycznie ma tyle lat ile mówisz;)[/quote]

olek ja proponuje utnij sobie te dwie cyferki :evil_lol:. bo to co prawda nie milion,ale jednak ;).

a swoją drogą to im więcej śmiechu na dogo, tym lepiej :evil_lol: jutro zakładam watek "moja suka ma pięć nóg". niestety nie mam zdjęcia, bo mi aparat siadł....

Link to comment
Share on other sites

Mi też tu coś nie pasuje...

A z tego co piszesz to ona rodziła mając 22 lata! Chyba niemożliwe, żeby odbyło się to bez żadnych komplikacji...

No i ktoś napisał, że jest w tym zasługa opiekunów... ja niczego dobrego się w ich opisie nie doszukałam... bo np. jak suka może biegać z innymi psami, kiedy ma cieczkę? ta ciąża byłą dla niej wielkim ryzykiem...
do tego szczerze wątpię, żeby niesterylizowana suka przeżyła 27 lat bez żadnych problemów zdrowotnych....

Link to comment
Share on other sites

WYJAŚNIENIE.
Nie jestem szczególnym miłośnikiem psów, nie mam psa. Stąd tylko mój 1 post. "milion" cyferek przy nicku -moje imię i data urodzin ( ten sam nick na wielu forach ) Brak fotki pieska- Ja mieszkam w Tychach , rodzice kolo Mogilna ( kuj-pomorski) 370 KM . fotkę mogę zdobyć ale to trochę potrwa . O suczkę rodzice dbają ale nie nadzwyczajnie. Są też psy "łańcuchowe" tak jak to często bywa na wsi , stąd tez częste ciąże NIC NIE WYMYŚLIŁEM ANI NIE UBARWIŁEM.
Jak już wcześniej pisałem nie będę nikogo przekonywał że to prawda, nie pisze tego dla rozgłosu.
Chętnie odp. na rzeczowe pytania.






































Napisałem 1 post

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...