Jump to content
Dogomania

10 MIES HUSKY z ŁAŃCUCHA wykupiona od IDOTY w DS


jusstyna85

Recommended Posts

  • Replies 226
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mała czuje się świetnie cały dzien biega to jej zywioł jest ciekawska i przytulaśna dziś nikt nie wyszedł z schroniska czysty na każdego skacze dając buziaki:diabloti: to zły nawyk trzeba ją oduczyć ona jest tak spragniona kontaktu z człowiekiem.

Dziś śpi z bernardynką owczarkiem małą babcią i małym pikuśmiem w biurze a i jeszcze 2 małe kotki aż boję się tam rano wejśc :roll: oby tylko nic nie zdemolowała

Ropna wydzielina to najprawdopodobniej stan przedcieczkowy dziś wet mówił że wiele suczke tak ma to nic groźnego ale antybiotyk dostaje.

Ja się w niej zakochałam Mieszkanie w bloku ale tylko ktoś kto będzie z nią uprawiał jakieś sporty długie spacery najlepszy duży ogród inne psy i spacery

Link to comment
Share on other sites

Tak sunia jest w schronisku w Rudzie Śląskiej jeżeli zaden odpowiedizalny dom się nie znajdzie będzie też unas sterylizowana.

Nie uważam aby płatny tymczas był konieczny to nie schorowany pies który wymaga stałej opieki inne psy czekają na tymczas choćby płatny pilnie, dzis z wypadku dotarła do nas suczka 10 miesięczna onkowata z połamaną przednią łapką jej to by sie tymczas przydał.

jestem dziennie 8 h w schronisku plus weekendy mała biega zemna spi w biurze abwi się z psami żadna krzywda jej się nie dzieje je suchą karme kłopotów z nia nie ma oprócz tego skakania na ludzi.

co moge powiedziec w pomieszczeniach zauważyłam że skacze na parapety chce obserwować przez okno co się dzieje pozatym jak już wszystko zobaczy jest grzeczna jutro napisze więcej jak noc w biurze.

Link to comment
Share on other sites

[B]Justyna_wolontariat[/B] widzę że podoba się mała ;)
czemu myślisz że w bloku nie można mieć husky, ty już prawie jak właściciel :eviltong:
dobrze że schron jest taki, taki normalny i dba o psiaki
DT nie ma być płatne ale takie gdzie znają się na sh i do adopcji przetrzymają bezpiecznie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolek68']zresztą nie chcę się zbytnio wtrącać i decyzję pozostawiam Wam ;)[/quote]


Jolek Justyna jest w Schronisku codziennie,bo tam pracuje :)
są inne psy,które potrzebują tymczasu, oprócz tej suni po wypadku po halembie w szoku biega następny potrącony :( mam nadzieje, że żyje...

Suni nic nie grozi, nawet śpi w biurze, pozostałe psiaki mogą tylko o tym pomarzyć...ma naprawde dobrą opieke, z resztą brysio potwierdzi,bo tam wczoraj była i brała 2 psiaki.Ab Agnieszka pewnie też,bo była tam dzisiaj :)

DT jak najbardziej,ale nie płatny-chodzi mi o to, że np tylko za karme + weta,bo na to da sie zdobyć kase

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolek68']:crazyeye: nie wiedziałam, macie jakieś wątki z nimi to zajrzę???
wiem, że są psy bardziej potrzebujące, ale ja akurat znam sh i dlatego starałam się pomóc...:oops:[/quote]


zajrzyj w moje tematy,tam znajdziesz psy,które są na DT...jest w czym wybierać...

piesek,o którym pisała Justyna jeszcze nie ma wątku,ma mi wysłać zdj...

A psiak,który zostald zisiaj potrącony na halembie nie zostal złapany :( ja sie modle, żeby to nie był ten z wczoraj,który zwiał mi,ale za to w nagrode pojawił sie inny i został odwieziony do Schroniska:(

Link to comment
Share on other sites

Dostałam na PW propozycje DT,może nawet DS...

Tylko tak w kwestii wyjaśnienia-tak naprawde to nie jest pies schroniskowy,nie powinien znaleźć się w schronisku i też schronisko nie może opłacić sterylki i kosztów szczepień.Tam jest naprawde sporo psów,a schronisko jest społeczne,nie ukrywają że nie mają kasy...Trzeba będzie coś wykombinować z kasą,jakieś bazarki,czy co...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...