Jump to content
Dogomania

Megi i Zuzka - moje Duo Fruo . ;)


Lucky.

Recommended Posts

[quote name='Paula03']Ej no tylko dwa? Wstawiaj nawet te nienormalne :diabloti:

Bardzo ładna sukienka :loveu:[/QUOTE]

[quote name='vaness']zgadzam się :diabloti:[/QUOTE]

[quote name='wikikoniki']I ja :evil_lol:[/QUOTE]

[quote name='KasiaJessy']Ładną masz sukienkę :)Wow[/QUOTE]

[quote name='Molowe']tylko dwa ? mało chyba Wam się trochę nogi pomyliły ale oj tam oj tam :)[/QUOTE]

No ja sama nie mam dużo zdjęć, teraz te dwa co dodam to są ostatnie.. Więcej ma Patryk.
Nogi chyba się nam nie pomyliły, to był ogólnie mało zorganizowany polonez, ale zaczyna się od zewnętrznej z tego co pamiętam :D

Tutaj polonez pokazowy. Strasznie wyszłam, ale co tam :D
[IMG]http://i40.tinypic.com/5bz8tl.jpg[/IMG]
A tutaj gdzieś zboku, też strasznie wyszłam.
[IMG]http://i42.tinypic.com/1zx9zjc.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

chodziło mi o to że poloneza tańczy się równocześnie Ty i partner ta sama noga lewa-lewa prawa-prawa a jak Ty masz lewą z przodu to Patryk ma prawą ale wiem że nie mieliście chyba szansy przećwiczenia wcześniej przynajmniej tak było na studniówce mojej siostry wiec i tak jest bardzo ładnie :loveu: a zdjęcia fajne nie czepiaj się :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Molowe']chodziło mi o to że poloneza tańczy się równocześnie Ty i partner ta sama noga lewa-lewa prawa-prawa a jak Ty masz lewą z przodu to Patryk ma prawą ale wiem że nie mieliście chyba szansy przećwiczenia wcześniej przynajmniej tak było na studniówce mojej siostry wiec i tak jest bardzo ładnie :loveu: a zdjęcia fajne nie czepiaj się :D[/QUOTE]

Dobrze mają ! obie powinny być np. zewnętrzna w tym samym czase, czyli chłopak lewa, dziewczyna prawa.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wikikoniki']Oj tam oj tam :p
Fajne zdjęcia :D[/QUOTE]
dziękuję :loveu:
[quote name='Molowe']chodziło mi o to że poloneza tańczy się równocześnie Ty i partner ta sama noga lewa-lewa prawa-prawa a jak Ty masz lewą z przodu to Patryk ma prawą ale wiem że nie mieliście chyba szansy przećwiczenia wcześniej przynajmniej tak było na studniówce mojej siostry wiec i tak jest bardzo ładnie :loveu: a zdjęcia fajne nie czepiaj się :D[/QUOTE]

[quote name='Aleksandra95']Dobrze mają ! obie powinny być np. zewnętrzna w tym samym czase, czyli chłopak lewa, dziewczyna prawa.;)[/QUOTE]

[quote name='Molowe']tak ? naprawdę ? dobra to ja już się zamykam :evil_lol: czyli inne pary idą źle ;)[/QUOTE]
Tak, ja tam nie wiem. Tańczyłam dwa polonezy, więc chyba nie powinno mi się pomylić bo próby do pokazowego były praktycznie codziennie :P
[quote name='omry']No Adaaaaaaaa, nie pogadasz :)[/QUOTE]
oj tam, oj tam :oops:
[quote name='Doginka']Kokietujesz moja panno;-) Fajnie wyszłaś i fajną masz kiecusię;-)[/QUOTE]
ojjj. dziękuję :loveu:
[quote name='FredziaFredzia']Fajnie wyglalas! ;)[/QUOTE]
dziękuję !
[quote name='jonQuilla']Bardzo ładnie wyglądałaś :)[/QUOTE]
i dziękuję:loveu:
[quote name='Tina.Sara']ładnie studniowkowo :loveu:
ja mam pojutrze :cool3:[/QUOTE]
To miłej zabawy !!
[quote name='wikikoniki']Coś tutaj długo nic nie dodajesz ... :diabloti:[/QUOTE]
U nas zawsze są takie zastoje :P Zbieram się, żeby baterię naładować od aparatu już od 2 tygodni :oops: Dzisiaj porobiłam zdjęcia młodej. Megi cieszy się z tatą, bo przyjechał dziś. Robiłam porządki u chomika, Młoda zawsze jest w innym pokoju, bo bałam się, a dzisiaj pokazałam jej, najpierw popatrzyła na niego, a później chciała go podgryzać, co za pies :P I skacze mi po klatce, bo jest w innym miejscu. No i ogólnie młoda robi się nie do zniesienia. Pomijam fakt, że przez mrozy robiła kupę w domu, bo na dworze tylko siku i bieganie, ale dzisiaj pobiła samą siebie i załatwiła się na łóżko rodziców :oops: Mama mało co się nie popłakała :P
[img]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/426041_325553754157004_100001071474146_965615_820177006_n.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

szczeniaki mają to do siebie, ze lubią być nieznośne :D

pamiętam jak Ares był mlody, coś go raz naszło, że załatwiał się codziennie wieczorem w łazience ;/ mogłam z nim chodzić bardzo długo po dowrzu, a on przychodzil do domu i leciał się załatwić.... tydzień tak z nim walczyłam

Link to comment
Share on other sites

wyglądałaś prześlicznie na studniówce..tak dziewczęco..super :) ja miałam studniówkę ponad 8 lat temu i wtedy była troszkę inna moda :D im suknia bardziej balowa tym lepiej hehhe
ciężka sprawa z załatwianiem się przez młodą, a już w łóżku rodziców.. :D no nie dziwię się, że mamie się chciało płakać hehe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KasiaJessy']Ładnie wyszłaś;)[/QUOTE]
chyba nie ja ...
[quote name='Kasi i Lena']Ale łobuz z tej młodej. Ciężka sprawa z tym załatwianiem się w domu. Kup jej może jakieś ubranko, skoro jej zimno na zewnątrz. Jak się przyzwyczai do załatwiania w domu to będzie ciężko ją oduczyć.[/QUOTE]
Ona załatwia się normalnie jak temp. jest na +. Nie wiem czy jej jest zimno, ale ona zrobi siku i myśli tylko o lataniu. Teraz jak już jest cieplej to koopa już normalnie na dworze.
[quote name='deer_1987'][URL]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/426041_325553754157004_100001071474146_965615_820177006_n.jpg[/URL]
ale smieszna :razz:[/QUOTE]
uśmiecha się do Was :)
[quote name='Molowe']Mała kochana paskuda ale chyba każdy młody psiak ma w swoim życiu taki czas w którym nerwowo wykańcza swojego właściciela ale to minie mam nadzieje że jak najszybciej :D[/QUOTE]
Niech nie mija. Pośmiać się można :D
[quote name='Marta_Ares']szczeniaki mają to do siebie, ze lubią być nieznośne :D

pamiętam jak Ares był mlody, coś go raz naszło, że załatwiał się codziennie wieczorem w łazience ;/ mogłam z nim chodzić bardzo długo po dowrzu, a on przychodzil do domu i leciał się załatwić.... tydzień tak z nim walczyłam[/QUOTE]
Ona właśnie w domu się tak nie załatwia. Tylko ten mróz na dworze...
[quote name='kopra']wyglądałaś prześlicznie na studniówce..tak dziewczęco..super :) ja miałam studniówkę ponad 8 lat temu i wtedy była troszkę inna moda :D im suknia bardziej balowa tym lepiej hehhe
ciężka sprawa z załatwianiem się przez młodą, a już w łóżku rodziców.. :D no nie dziwię się, że mamie się chciało płakać hehe[/QUOTE]
Patrząc na zdjęcia mojej siostry ze studniówki to na prawdę widać różnicę. Chociaż ja bym nie zdecydowała się na dłuższą sukienkę, ponieważ jestem niska...
Ja też się nie dziwię, dobrze, że mnie z domu nie wygoniła :D
Przepraszam Was za jakość, ale jakoś nie idzie mi ostatnio robienie zdjęć :D
Zły link skopiowałam a zdjęcie już usunęłam, bo żaden hostownik mi nie działa ...
Zaraz dodam filmik jak się sucze bawią.
[video=youtube;7EgJYwyfjkc]http://www.youtube.com/watch?v=7EgJYwyfjkc&feature=youtu.be[/video]

[img]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/401015_326654444046935_100001071474146_967775_1663471340_n.jpg[/img]

Edited by Lucky.
Link to comment
Share on other sites

Megi odmłodniała fajnie przy małej :) A z tym robieniem w pościeli to niefajnie. Przypomniało mi się jak Foxi kiedyś narobił na dywan w korytarzu w nocy, a mamuśka szła rano i się poślizgnęła. Też taka wkurzona była, że myślałam, że mnie z domu wywali :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...