Jump to content
Dogomania

Zanim kupisz psa... Kampania!!!


NatiiMar

Recommended Posts

Witajcie!

Ciesze się,że akcja cieszy się taką popularnością:)
Pomysł z prośbą o dofinansowanie jest bardzo dobry.Zajmę się tym w przyszłym tygodniu.Teraz jestem tak zajęta,że od trzech dni spię po trzy godziny...nie mam czasu na nic;/

Tekst ulotki można wklejać gdzie się da. Oddaję wam wszelkie prawa autorskie,możecie dawać do gazet,gazetek szkolnych,do mediów,dosłownie wszędzie.

Dziękuję za wsparcie!

Plan wykładów posiada Saint.

[CENTER][CENTER][B][FONT=Times New Roman]ZANIM KUPISZ PSA…[/FONT][/B][/CENTER][/CENTER]
[B][FONT=Times New Roman] [/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman] [/FONT][/B]
[B][SIZE=3][FONT=Times New Roman] Decydując się na zakup szczeniaka, musisz pamiętać, że bierzesz na siebie ogromną odpowiedzialność. Będziesz musiał zajmować się żywą istotą przez co najmniej 12 lat! Czy jesteś na to gotów? Czy wiesz z czym wiąże się Twoja decyzja?[/FONT][/SIZE][/B]
[B][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/B]
[FONT=Symbol]· [/FONT][FONT=Times New Roman][B][COLOR=red]Pies[/COLOR][/B][B] w wieku szczenięcym [COLOR=red]niszczy[/COLOR] wszystko, [/B][/FONT]
[B][FONT=Times New Roman]co napotka na swojej drodze. Będziesz miał[/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman]pogryzione [COLOR=red]buty[/COLOR], zniszczone [COLOR=red]drzwi[/COLOR], posikane [COLOR=red]dywany[/COLOR],[/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman] a nawet [COLOR=red]sprzęty domowe[/COLOR], jak dvd, pilot od telewizora,[/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman]czy kable internetowe. Psa nie wolno za takie rzeczy karcić.[/FONT][/B]
[FONT=Symbol]· [/FONT][B][FONT=Times New Roman]Będziesz musiał [COLOR=red]uczyć go[/COLOR] posłuszeństwa lub [COLOR=red]zapisać na kurs[/COLOR],[/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman] który kosztuje. [/FONT][/B]
[FONT=Symbol]· [/FONT][B][FONT=Times New Roman]Kolejnym [COLOR=red]wydatkiem są szczepienia[/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman] powtarzane corocznie. [COLOR=red]Pies[/COLOR] również czasem [COLOR=red]choruje[/COLOR] i trzeba go leczyć. [/FONT][/B]
[FONT=Symbol]· [/FONT][B][FONT=Times New Roman]Musisz [COLOR=red]wyprowadzać[/COLOR] go na spacer bez względu na porę dnia, [/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman]czy pogodę. W deszczu, w upale, w mroźnym śniegu, [/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman]a czasem nawet w środku zimowej nocy. [/FONT][/B]
[FONT=Symbol]· [/FONT][B][FONT=Times New Roman]Od tej pory każde wakacje musisz planować z uwzględnieniem psa. [/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman]Może będziesz musiał [COLOR=red]zrezygnować[/COLOR] [COLOR=red]z[/COLOR] niektórych [COLOR=red]marzeń [/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman]jak na przykład lot na Majorkę, czy safari… [/FONT][/B]
[FONT=Symbol]· [/FONT][B][FONT=Times New Roman]Musisz także pamiętać, aby pies nie stwarzał zagrożenia[/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman] dla otoczenia. Więc zapomnij o puszczaniu psa samopas - musisz wyprowadzać go [COLOR=red]na smyczy[/COLOR]. [/FONT][/B]
[FONT=Symbol]· [/FONT][B][FONT=Times New Roman]Jeśli chcesz uniknąć przykrych sytuacji podczas [/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman]cieczki suczki, będziesz musiał ją [COLOR=red]wysterylizować,[/COLOR] [/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman]a psa wykastrować. To jedyny bezpieczny sposób na [/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman]uniknięcie niechcianych miotów. Sterylizacja [COLOR=red]kosztuje,[/COLOR] [/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman]tak samo jak [COLOR=red]utrzymanie psa[/COLOR].[/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial]Czy jesteś na to gotów? Nie podejmuj pochopnych decyzji. Pies to [COLOR=red]żywa istota[/COLOR], odczuwa swoje naturalne potrzeby. A [COLOR=red]TY[/COLOR] jako jego [COLOR=red]właściciel[/COLOR], musisz mu zapewnić wszystko, czego będzie potrzebował![/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 585
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kisses_xox']Ej, ej, ej. Jeśli ktoś kupi gazetę z takim ogłoszeniem to zeskanować i na dogo wrzucać! :loveu:[/quote]

Dokładnie:)

Kamilawa,dzięki:) Świetny pomysł z tymi gazetami:)

Powtarzam raz jeszcze,że możecie robić z kampanią cuda.Zostawiam wam wolną rękę:)

P.S. Chyba na stronkę się nie doczekamy...:( rozklejamy ulotki.

Link to comment
Share on other sites

Osoba,która miała robić stronę jest bardzo zajęta i nie odzywa się już od długiego czasu:(
Wiem,że jak powiedziała,że zrobi,to zrobi,ale może to potrwać.Narazie działajmy bez strony,ulotki i tak trzeba będzie wymieniać co jakiś czas na nowe,to w następnej partii się dodrukuje ze stroną.

Spróbuję sama pokombinować,przecież to nie może być trudne:)

P.S. Pilnie szukamy dwóch szczeniąt do filmu. Mój kolega ma w tej chwili czas,więc możemy kręcić.Scenariusz gotowy,tylko psów nam brakuje...

Link to comment
Share on other sites

Kurcze, a co się stało ze stronką.? Baaardzo by się przydała =/
Może najpierw zalózmy jakieś forum, cokolwiek, a potem się poda www

Ok, to ja jutro/po jutrze drukuje, a w środe się zabieram za roznoszenie/rozklejanie (nie ma to jak skrócowne lekcje do 12 :evil_lol:)

Ile druknać?

Link to comment
Share on other sites

Hejka
Słuchajcie ludzie, ja się włączam w pracę na forum.
Mogę napisać spokojnie tekst o R=R (zdobyłam już doświadczenie...:razz:) i o pseudohodowlii... Przejrzę jeszcze inne wątki i coś napiszę - mogę?:oops:
Przepraszam że tak gwałtownie ale przeczytałam wątek i mam silny entuzjazm do roboty...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

jest szansa na stronę:) niestety płatną ale... wystarczy kilkanaście może kilkadziesiąt osób które będą łaskawe;) firm, sklepów u nas pod dostatkiem więc liczę, że się uda. Koszt strony to ok 350 zł. ja zadeklarowałam pokrycie części tej kwity natiimar się dorzuci, moja siostra itp;) wiec nie zostanie tak dużo do nazbierania:) można ludziom za wsparcie oferować miejsce w zakładce: nasi sponsorzy czy coś w tym stylu, żeby ich zachęcić. pozostaje tylko nierozwiązana jeszcze kwestia prawna: co mam mieć ze sobą żeby przeprowadzić zbiórkę? orientuje się ktoś? pozdrawiam:)

Link to comment
Share on other sites

Urząd Miasta Stalowa Wola, Starostwo stalowowolskie i nasze lecznice są gotowe na akcję. My poczekamy aż wszystko będzie już gotowe i ruszymy z Wishiną pełną parą :cool3:. Składaliście te wnioski do Funduszu Inicjatyw Obywatelskich na pokrycie kosztów kampanii?? Do 23 marca można składać... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...