Jump to content
Dogomania

Zanim kupisz psa... Kampania!!!


NatiiMar

Recommended Posts

UWAGA!

Wspólnie ze Schroniskiem dla bezdomnych zwierząt w Kędzierzynie-Koźlu oraz kilkoma miłośnikami psów,ruszamy z kampanią pod tytułem : "Zanim kupisz psa...".
Naszym celem jest zmniejszenie liczby kupowanych zwierząt bez przemyślenia tej decyzji. Potrzebujemy wolontariuszy do roznoszenia ulotek oraz osoby dorosłe do przeprowadzania wykładów w szkołach.
Kochani,razem możemy więcej. Jeśli ma to uratować życie jednemu psu,to już warto!
Czekam na zgłoszenia.
Dziękuję,pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 585
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cieszę się,że choć jedna osoba wyraża chęć pomocy. Mogę wysłać jeden egzemplarz pocztą elektroniczną. Można go przepisać na komputerze lub skserować.Niestety jako osoby prywatne nie posiadamy funduszy na drukowanie ulotek,a potrzebujemy dużego nakładu. Mogę także przesłać pocztą kilka ulotek,powiedzmy 10 lub 20 sztuk. Jeśli to Cię zadowala to poproszę o adres na pocztę.
Dziekuję i pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę,że tyle osób chce pomagać :)
Mamy wstępny plan wykładów w szkołach,prześlę go po dopracowaniu. Oczywiście można go nieznacznie pozmieniać i dopasowac do swoich możliwości i sposobu mówienia. Trzeba otrzymać zgodę dyrekcji,umówić się na spotkanie i...ruszac do akcji:)
Wszystkim chętnym prześlę część ulotek,które trzeba będzie troszkę pokserować.
Dziekuję jeszcze raz i pozdrawiam;*

Link to comment
Share on other sites

Jeśli to możliwe,to bardzo proszę o adresy pocztowe. W tej chwili nie posiadam skanera i nie jestem w stanie dokładnie przesłać ulotek. Będę mogła to uczynić dopiero w przyszłym tygodniu.
Dziękuję za wyrozumiałość.

P.S. Bardzo proszę osoby chętne do przeprowadzenia wykładów w szkołach o podanie miast i szkół jakie mogą odwiedzić. Jest to konieczne do utworzenia i prowadzenia rejestru.
Pozdrawiamy serdecznie.

Link to comment
Share on other sites

Dziekuję za podane adresy. W najbliższym czasie zostaną przesłane do Was ulotki,które trzeba będzie w odpowiedniej ilości skserować. Kampania trwa od 1.02.09 do 31.03.09,czyli dwa miesiące. Przez ten czas możecie roznosić ulotki wszedzie gdzie się da i uzupełniać te,które odpadną czy odfruną.
Jeśli chodzi o wykłady w szkołach,to jesteśmy w trakcie dopracowywania szczegółów i będziemy gotowi mam nadzieje w przyszłym tygodniu.
Jeśli ktoś jeszcze ma chęć pomóc,to miejsc mamy mnóstwo!
Pozdrawiamy.

Link to comment
Share on other sites

Akcja rozpocznie się pierwszego lutego. Do tego czasu zostana rozesłane ulotki wszystkim osobom,które się zgłosiły. Wciąż szukamy chętnych w CAŁYM KRAJU. Potrzebne także osoby do prowadzenia zajęć w szkołach. Jesli macie kontakty z władzami bądź z mediami,nie pogardzimy=)
Zapraszamy do współpracy!

Link to comment
Share on other sites

Kochani,wybaczcie...
Kampania zacznie się nieco później. Niestety światowa epidemia grypy dotarła już do nas i...rozłozyła mnie i kilka osób na łopatki...
Proszę o cierpliwość.Dojdziemy do siebie,nabierzemy sił i ruszamy pełna parą.
Może akurat skończą się sesje na uczelniach=)
Pozdrawiamy serdecznie.

Link to comment
Share on other sites

UWAGA!

Myslę,że wirus jest już wyeliminowany,przynajmniej częściowo. Myślę,że możemy zacząć pełna parą. Wklejam zdjęcia plakatów jakie trzeba rozwiesić na słupach,witrynach sklepowych,w lecznicach,schroniskach,może w hodowlach i sklepach zoologicznych,czyli wszędzie tam,gdzie są ludzie:)

Oto plakaty,a gdyby ktos nie był w stanie tego w żaden sposób powiększyć,to proszę dać znać.Niektóre adresy mam,będę wysyłać pocztą po kilka sztuk.
Pozdrawiam:)
[URL]http://i130.photobucket.com/albums/p269/nastka_bucket/P1000287.jpg[/URL]

[URL]http://i130.photobucket.com/albums/p269/nastka_bucket/P1000286.jpg[/URL]

[URL]http://i130.photobucket.com/albums/p269/nastka_bucket/P1000285.jpg[/URL]


P.S. Wciąż trwają prace nad przemówieniem dla szkół. Prosimy o cierpliwość:)

Link to comment
Share on other sites

Mam lepszy pomysł! Właściwie to nie ja,ale pomysł jest:eviltong:

Napiszę tutaj na forum treść tych ulotek i po prostu będzie można je zrobić w dowolnej formie,jak komu pasuje i w dowolnej ilości. Tak chyba będzie szybciej niż pocztą,jak uważacie?

Postaram się napisać je jeszcze dzisiaj...

Link to comment
Share on other sites

Wybaczcie,dziś nie napiszę...migrena:placz:
Biorę aspirynę i idę do ciemnego pokoju. Wybaczcie,że to wszystko tak przeciagam...czasem czuję się jak stara babcia,która ciągle niedomaga..:(
Jutro wieczorem z pewnościa wszystko będzie gotowe.
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...