Jump to content
Dogomania

błąd w rodowodzie


SZAMAN

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 8 months later...

A ja przedwczoraj dostalam rodowod mojej najmlodszej suczki. Przegladając go za 1 razem zobaczylam tylko blad w nazwie jej dziadka. Dzisiaj porownując rodowód Chilli i Frytki zobaczyłam ze Chilla ma zmienioną rase. Z pembroka zrobili Cardigana xD
Musze im wyslac jej rodowod, od razu zalatwie i kokosa bo tam wiecej bledow ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='SZAMAN']W rodowodzie mój pies ma wpisane błędnie imię.
W metryce (mam kopię) był: AJAKS WALECZNY, natomiast w rodowodzie jest:AKAKS WALECZNY.
[/quote]

Błąd w rodowodzie?! Nigdy o czymś takim nie słyszałam...
Marti całe szczęście nie ma błędów.
pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Dostałam wczoraj rodowód , w którym oczywiście był BŁĄD :mad: Rodowód exportowy z Czech.
W nazwisku zamiast " rz" jest " r" i nie ma " ą " tylko jest zwykłe " a " .
Jest wogule sens coś z tym robić ? Wymyśliłyśmy z Hodowczynią że w kwietniu jak będę mieć 16lat to można psa przerejestrować na mnie ( z dobrym nazwiskiem ) , bo odsyłać ten rodowód z powrotem do Czech i czekać na nowy to się odechciewa aż ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beardedo']Dostałam wczoraj rodowód , w którym oczywiście był BŁĄD :mad: Rodowód exportowy z Czech.
W nazwisku zamiast " rz" jest " r" i nie ma " ą " tylko jest zwykłe " a " .
Jest wogule sens coś z tym robić ? Wymyśliłyśmy z Hodowczynią że w kwietniu jak będę mieć 16lat to można psa przerejestrować na mnie ( z dobrym nazwiskiem ) , bo odsyłać ten rodowód z powrotem do Czech i czekać na nowy to się odechciewa aż ...[/QUOTE]

Mój pekińczyk na dyplomie Interchampiona w przydomku ma napisane Zakatek, a nie Zakątek. Na Twoim miejscu bym się nie przejmowała, ale "rz " mogli wpisać, bo to żadna filozofia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...