Jump to content
Dogomania

Kalendarze 2010!


Cicindela

Recommended Posts

Witam Wszystkich!
Wiem, że nie znacie nas na tym forum i my Was też nie znamy, ale w tym przypadku może się to okazać zaletą!
Otóż po przeczytaniu wątku o kalendarzach na ten rok, wpadł nam pomysł do głowy - spróbujMy w tym roku! Nie znamy Waszych wzajemnych sympatii i sami takich nie mamy, więc myślę, że odpadłby problem jakiegokolwiek subiektywnego wybierania zdjęć. Po prostu mamy sklep zoologiczny i zrobienie takiego kalendarza byłoby by dla nas reklamą, poza tym mamy znajomego w drukarni, więc poznalibyśmy dokładnie wszystkie koszty w krótkim czasie itd. Oczywiście daną kwotę ze sprzedaży każdego kalendarza oddalibyśmy na organizację, która pomaga Akitkom.
Wiem, że w tym roku mieliście niewiele egzemplarzy takiego kalendarza, jeżeli to nie jest tajemnicą to proszę napiszcie ile mieliście w ogóle sztuk i jaka była jednostkowa cena, takiego kalendarza. My mamy troszkę ambitniejszy plan, aby zwiększyć liczbę kalendarzy, poważnie zwiększyć i zmniejszyć jego cenę.
A teraz może jak sobie to wyobrażamy od strony technicznej, po prostu wysyłacie nam zdjęcia, my wybieramy te najładniejsze (oczywiście naszym mam nadzieję obiektywnym okiem), trzeba będzie wybrać z dwie, trzy osoby, które mają większe doświadczenie(to nie będzie trudne:lol:), aby zobaczyły czy wśród tych zdjęć, które wybraliśmy żaden pies nie jest pokrzywdzony, bo np. jest pokazany w niekorzystnej pozycji. Po ewentualnym zaakceptowaniu tych zdjęć, my robimy projekt, szatę graficzną itd i wystawiamy to na forum, abym wszystkim pokazać. Jeżeli się spodoba to po prostu zaczynają się deklaracje, kto i ile i wtedy zanosimy do drukarni.
My osobiście chcemy to sprzedawać wśród znajomych, w sklepie, na allegro i zastanawiamy się nad sprzedażą na niektórych(pewnie na tych, na których będziemy)wystawach, ale musimy się najpierw dowiedzieć o warunki i opłaty z tym związane.
Prosimy was o dyskusję!
Dominika i Rudy Radwańscy- właściciele Asimy Biała Astra FCI.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cicindela']
Wiem, że w tym roku mieliście niewiele egzemplarzy takiego kalendarza, jeżeli to nie jest tajemnicą to proszę napiszcie ile mieliście w ogóle sztuk i jaka była jednostkowa cena, takiego kalendarza. [/quote]

Witaj Cicindela :)
Widzę, że zaczynamy z duuuuuuuuuuuuużym wyprzedzeniem:evil_lol: OK

W tym roku mieliśmy 100 szt.
Kalkulację oraz parametry naszego kalendarza znajdziesz tutaj:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/11347302-post288.html[/url]
Polecam też Twojej uwadze wątek rozliczeniowy:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f110/kalendarze-2009-rozliczenia-126802/[/url]

Pozdrawiam
Edyta

Link to comment
Share on other sites

Ok, dzięki, postaram się to jak najszybciej przejrzeć.
Zaczynamy tak szybko, bo najpierw musimy zobaczyć czy będą chętni ludzie aby wysłać nam zdjęcia, czy w ogóle się pomysł spodoba. A tak w ogóle to ewentualną sprzedaż kalendarzy chcielibyśmy zacząć już w październiku! A nie mam zamiaru robić niczego na ostatnią chwilę;)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dobra inicjatywa i odważna mając na względzie "dym" związany z tegoroczną edycją kalendarzy.

[B]Jestem za![/B]

Mam tylko jedną prośbę. Może grafik odpowiedzialny za projekt określiłby z góry w jakiej konwencji mają być zdjęcia? (portret, pozycja pokazowa, w zabawie , w plenerze itp).
To ułatwiłoby nam pracę bo chociaż od dwóch lat bierzemy w tym udział to mam wrażenie, że w większości wypadków nie trafiam z klimatem zdjęć w wizję projektanta.

Pozdrawiam
Paweł

Link to comment
Share on other sites

Witajcie!
To co w takim razie próbujemy. Kalendarz, który mieliście w tym roku jest bardzo ładny, jednak my widzimy bardziej coś takiego jak kalendarz z 2008 roku, wydawane przez [url=http://www.rasowykalendarz.pl]Rasowykalendarz.pl - Informationen zum Thema psy kalendarz. Diese Website steht zum Verkauf![/url]
Zdjęcia możecie wysyłać powiedzmy do końca czerwca, bardziej plenerowe, w różnej scenerii(zima, lato, jasień, wiosna), raczej nie z lokat na wystawie.
Zdjęcia możecie wysyłać na domka1982(małpa)o2.pl.
Acha i jeżeli można prosić to wysyłajcie w tym mailu wraz ze zdjęciami taką notkę:" Jestem autorem/właścicielem przesłanych zdjęć i zgadzam się na przetwarzanie ich w celu zrobienia kalendarza, przez firmę P.H.U J.P.Janus" -taka formalność:evil_lol:
PozdrawiaMY

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...