Jump to content
Dogomania

KARMA HILL's POTANIALA NA MAXA


vols

Recommended Posts

Hm... Vols... że tak się nieśmiało spytam.... co Ty masz za fazę z karmami dla psów :o ?

na Twoje 12 postów na forum, 12 jest o karmie... :lol:

Tak tylko pytam... z czystej ciekawości 8)

:wink:

:lol: nieee mam jazdy ale wiesz moj psiunio wpieprza ostatnio tyle ze znowu przechodze na karme--->zmeczylo juz mnie gotowanie :fadein:

Dlatego pytam bo to dobra karma skoro tak staniala:/trzeba to wykorzystac :wink:

Link to comment
Share on other sites

Witam!!!!

Mam pytanie czy zna ktos moze namiary do przedstawicieli karmy Hill's na terenie wielkopolski.......??????

W Warszawie jest hurtownia na ulicy Barska 33 dystrybutorem jest POLYPHARM tel do działu handlowego (22) 823 34 88, powinni coś wiedzieć

worek 18 kg 179 PLN

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ma pytanie troszkę z innej beczni czy Royal Canin tez jest US'owską karmą i jesli tak czy widzieliście jakies róznice w cenach. ja mam wrażenie że w moim mieście ceny sa takie jakie sobie wymarzyli sprzedawcy :wink:

pozdro i dziękuje za info Patka&Lilit

Link to comment
Share on other sites

Firma RC jest francuska. Ma 7 fabryk na całym świecie pracujących według takiej samej technologii i na jednakowych zasadach. Fabryki są w:

Aimargues (Francja)

Cambrai (Francja)

Johannesburg (Południowa Afryka)

Rolla (Missouri- Stany Zjednoczone Ameryki)

Descalvado (Brazylia)

Buenos Aires (Argentyna)

Moskwa (Rosja)

Oraz fabryka budowana w Wielkiej Brytanii.

od 2003 współpracują z Waltham'em (Wileka Brytania) -> karma linii veterinary

No i niestety nie zauważyła zeby potaniał :( drogie toto jak chol..., a karmy specjalistyczne dla psów z problemami sa najdroższe. :(

Link to comment
Share on other sites

hmmm, może jestem ułomny czy inszy niedowidzący ale nie zauwazylem jeszcze obnizki cen hillsa , dzis po raz kolejny zaplaciłem 62pln za 3kg puppy lamb&rice :/ jak ktos widzial tanszego hillsa w warszawce to baaaaardzo bede wdzieczny za jakies namiary , dziekuje z góry , Bóg wam zapłać 8)

Link to comment
Share on other sites

Nio tak, małe worki duża cena, duże worki jeszcze większa cena, ale za kg mniej. Ja wczoraj za Hill'sa (professional puppy chicken) dla Buśki w worze 18 kg zapłaciłam 175 zł.

Do tej pory za Royala osteo&digest płaciłam 38 zł za 2 kg ale smakował tak :eating:

Link to comment
Share on other sites

Dzis kupowalam amciu dla Tadzia - Hills byl tanszy od royala :o

3kg dla large puppy jakies 54zl, 18kg niecale 190zl :o

I w ogole fajny sklep w Poznaniu znalazlam 8) Za zakupy powyzej 100zl dostaje sie 5% rabatu plus darmowy dowoz do domku :lol: Czyli duzy worek przez telefon mozna zamowic :)

Link to comment
Share on other sites

KURCZE CZY WAS NIE OBCHODZI ZE HILL'S ROYALL I EUKANUBA TESTUJA KARME NA ZWIERZETACH???

1. Przestan krzyczec

2. Ja widzialam tylko dowody dot. eukanuby - pokaz mi na pozostale karmy.

3. Poprosze o zbilansowane menu dla trzech psow w roznym wieku i roznym zapotrzebowaniu energetycznym.

Link to comment
Share on other sites

Nie mam siły czytać tego o czym mówi kostek, ale bardzo logicznym wydaje mi się stwirdzenie fridy.

a na kim mają ją testować?na ludziach?jedzenie dla ludzi testują na ludziach a dla psów na psach...

Nie jestem za znęcaniem się za zwierzętami, ale jednak leki leż są potrzebne i testuje się je na chorych ludziach,no niestety czasami nie wyjdzie tak jak by się chciało, ale jednak ilu ludziom uratowano życie, zresztą nie tylko ludziom.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...