Jump to content
Dogomania

Wesoły kropek udający agilitowca, Fato na zawsze w naszych serduszkach...


kajkoowa

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ada i Fanta']Mojej w kwietniu 10 stuknie :roll: też nie wiem kiedy to zleciało

Na konwertowaniu się totalnie nie znam, ale mam nadzieję że znalazłaś już kogoś kto się zna, bo mam niedosyt Sopla :diabloti:[/QUOTE]
Już 10? Maatko, strasznie szybko :shake:
No własnie nie znalazłam i nie moge tego skleić :shake: Zapraszamy do Łowicza, zapraszamy :D

[quote name='Aleksandra95']ja się na tym nie znam :([/QUOTE]
Ja też nie :shake:

[quote name=':: FiGa ::']Kaja, jak to Fato w naszych serduszkach? Co sie stalo? :([/QUOTE]
[quote name='Ada i Fanta']Ojejku, Fato :-([/QUOTE]
[quote name='kamilka91']Właśnie dojrzałam tytuł... Przykro mi... :-([/QUOTE]
[quote name='understandme']Przykro mi z powodu Króliczka ["] :candle:[/QUOTE]
[quote name='Vilena']Co się stało Kaja? Przykro mi :(
Lubiłam oglądać tego kochanego króliczka...[/QUOTE]
[quote name='agrazka']nie będzie już króliczka :(, smutne to :([/QUOTE]
[quote name='Aleksandra95']przykro mi :([/QUOTE]

Jest mi z tego powodu strasznie przykro, bo niby toto małe potworzaste nic nie robiło, tylko terroryzowało chałupę, a pustka jest ogromna.
9 stycznia 2013 roku, miesiąc po tym jak napisałam, ze królik żyje i ma się dobrze, pokicał za Tęczowy Most.
Od października mieliśmy problemy z oczami, i widać było, ze się stworzenie powoli starzeje, nikt się jednak nie spodziewał, że odejdzie tak szybko i nagle... Robiliśmy prześwietlenie czaszki, żeby wykluczyć nowotwór i różne możliwe do wykrycia zmiany. Dostaliśmy kropelki, które pomogły i oczy zaczęły wyglądać dużo dużo lepiej.
9 stycznia w nocy królik obudził mnie dwa razy, chcąc dostać się na moje łóżko, co było dziwne, bo on generalnie przez ostatni czas siedział 24 na dobę w klatce, choć miał oczywiście jak zawsze możliwość wyjścia. Po powrocie ze szkoły dowiedziałam się, że cały dzień przeleżał na moim łóżku, tak też go zastałam jak weszłam do pokoju. No to pakujemy się w samochód i do lekarza. Zmierzono mu temperaturę, która okazała się agonalna. Doktor wyszedł na zaplecze, ja wzięłam Fata na ręce, a on zaczął przeraźliwie piszczeć. Nigdy w życiu nie słyszałam takiego dźwięku, i nikomu nie życzę, żeby go usłyszał. Serce pękło mi na milion kawałków, a on osunął się na bok i przestał oddychać...
Jest to pierwsze tak bliskie mi zwierzątko, które musiałam pożegnać i czuję się z tym okropnie, bo nie byłam na to przygotowana...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agrazka']trzymaj się, tak mi żal, to bardzo boli, ale nigdy nie jesteśmy na to przygotowani :([/QUOTE]
[quote name='dagaa111']bardzo mi przykro :-( trzymaj się[/QUOTE]
[quote name=':: FiGa ::']Na to nie da sie przygotowac, nawet kiedy koniec zbliza sie nieuchronnie i jestesmy tego swiadomi... tak samo boli :([/QUOTE]
No fakt, żadna pora nie byłaby dobra...

[quote name='Kirinna']Kaja trzymaj sie, mojej królicy też stunkneło w pażdzierniku 10 lat, a ja się boje że małej już niedługo moze nie być.

widziałam na fb że być może wybieracie się na dog orient?[/QUOTE]
Piękny wiek :)
Zastanawiamy się poważnie :)

[quote name='Ada i Fanta']Ehem to tylko jakieś 200 kilometrów :diabloti: już lecę

Strasznie mi przykro z powodu królisia :-( trzymaj się[/QUOTE]
Co to dla Was :D


Nasze hopki zmieniły się trochę ostatnio, a dzisiejsza pogoda aż krzyczała, żeby wyjść i je wypróbować :)
Obstawiałyśmy z Paulą, że Kati będzie przez nowo zrobione boczki przeskakiwać albo przełazić pod nimi :lol: Ale to mój ukochany pies uznał, że to skrócona wersja poprzeczki i chwilę nam zajęło wybicie z nakrapianego móżdżku głupich pomysłów :loveu:
Potem naprawdę przyjemnie nam się pracowało, brakowało jednak przez zimę tych nieogarniętych przebiegów :loveu:

Hopeczki wyglądają teraz tak i aż proszą się o ozdobienie :)

[IMG]http://i1174.photobucket.com/albums/r610/Korba996/Wiosenne%20treningi/_DSC3618_zpsda3aa7c5.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1174.photobucket.com/albums/r610/Korba996/Wiosenne%20treningi/_DSC3606_zps1ceb9388.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1174.photobucket.com/albums/r610/Korba996/Wiosenne%20treningi/_DSC3605_zps3bf0afe0.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1174.photobucket.com/albums/r610/Korba996/Wiosenne%20treningi/_DSC3613_zps602b42f6.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1174.photobucket.com/albums/r610/Korba996/Wiosenne%20treningi/_DSC3616_zps58efb194.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kirinna']ale superowa hopka:)

przyjeżdzajcie, przyjażdzajcie:)[/QUOTE]
Pauli inwencja :) Moim zadaniem jest ogarnięcie opony w taki sposób, żeby była regulaminowa i łatwa do rozkładania i niesienia :D

[quote name='paulaa.']pomysłowe te hopki :lol:[/QUOTE]
No trzeba było wreszcie się zabrać do ciasnych zakrętów :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paula03']Yntelygentny post xD

[URL]http://i1174.photobucket.com/albums/r610/Korba996/Wiosenne treningi/_DSC3605_zps3bf0afe0.jpg[/URL]
Krzesło :loveu:
Paskudne te hopki :diabloti:

Sopel wygląda na szybkiego :D[/QUOTE]

Paula, jak miło, ze zawitałaś :diabloti:

Krzesło dobra rzecza! :D
Masz rację, wygląda :diabloti:



Więc, szybka sklejeczka naszego pseudo OBijania :) Słowo OBijanie jest jak najbardziej właściwe :) Filmiki sięgają nawet października, więc starocie, ale nie chce mi się nagrywać nowych :oops:
Staramy się jak możemy, jednak dopracowywanie szczegółów nie jest kropka najmocniejszą stroną :D
Grunt, ze jest fun! :) Będziemy co mieli robić na emeryturze :lol:

[video=youtube;QaHzcFiFzzs]http://www.youtube.com/watch?v=QaHzcFiFzzs&feature=share&list=UUxa9k-POeh9wmJHPqedPjzw[/video]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paula03']Lubię tak niespodziewanie wpaść :diabloti:

Filmik faaajny :loveu: Tylko krótki... ;) za krótki :)[/QUOTE]

Zaskakująca jesteś, taki suprajs :diabloti:

Bo nic więcej nie jestesmy w stanie pokazać, po co mam tworzyć superprodukcję ciągle z tymi samymi niedopracowanymi elementami? :lol: To by nie była superprodukcja :lol:
Ale jesteśmy przed zakupem koziołka, dzisiaj sobie macałam rozmiary :) I magiczny kwadrat tez sobie zrobimy :) A wtedy mogę was zamęczać filmikami :D

Link to comment
Share on other sites

Się proszą o filmik, a jak człowiek poświęca swoje cenne 10 minut, żeby skleić i przesłać, to nikt się nie odzywa :grins: Taaaa, już widzę, jak wam wklejam kolejny filmik :diabloti:

A jakoś w minionym tygodniu skoczyło nam 6 lat razem :loveu: I od ostatniej rocznicy jakoś niewiele się nauczyliśmy, nie ma co pokazywać :loveu:
Obecnie czekamy cierpliwie na koziołek, wreszcie miałam okazję pomacać i wybrać, mam nadzieję, właściwy :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...